Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

ZILA, Flash - Drop (Holograficzny top coat do paznokci)

ZILA, Flash - Drop (Holograficzny top coat do paznokci)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Kategoria
Pojemność 8 ml
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

ZILA Flash --Drop to kropla pełna holograficznych drobinek, zatopiona w przezroczystym topie. Swoją dwufazową formułę zawdzięcza ultra lekkiemu topowi oraz zjawisku sedymentacji. Wystarczy wziąć buteleczkę w ręce i przez kilka sekund rolować ją w dłoniach, aby holograficzne drobinki połączyły się z transparentną bazą. Od tej pory jedną warstwą topu zmienisz zwykły lakier w subtelnie migoczącą ozdobę dłoni. Druga warstwa jeszcze bardziej wzmocni efekt. Lekka formuła zapewnia szybkie schnięcie nie wymagające żadnego przyspieszacza, więc jeśli po dniu w biurze czeka Cię wieczorne wyjście, wystarczy że obudzisz migoczące drobinki ZILA Flash --Drop i przy okazji porządkowania mailbox’a naniesiesz je na swoje paznokcie. Przekonaj się ile nowych możliwości daje niewielka kropla holograficznych drobinek. ZILA Flash --Drop nie posiada formaldehydu, toluenu ani DBP.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Phtalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycolos Copolymer, Ispopropyl Alcohol, Sucrose Benzoate/Acetyl Trubutyl Citrate, Benzophenone-3, Acetone +/- CI 77000, CI 60725

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Pięknie połyskujące drobinki

Jako zapalona lakieromaniaczka błyszczące lakiery są obowiązkowe w mojej kolekcji. Połyskujący top Zila sprawuje się idealnie. Świetnie komponuje się z praktycznie każdym kolorem, a co najważniejsze podczas nakładania na paznokcia nie trzeba \'łowić\'dorbinek, wystarczy wyjąć pędzelek i przejechać po płytce paznokcia. Rewelacja!

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  1
  produktów

  53
  recenzji

  569
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  18
  recenzji

  550
  pochwał

  8,89

 3. 3

  20
  produktów

  16
  recenzji

  395
  pochwał

  6,54

Zobacz cały ranking