Bioelixire, Serum Makadamia Oil + Collagen

Silna odżywka do intensywnej regeneracji, nawilżenia i sklejania włókien włosa bez spłukiwania. Serum pobudza cebulki włosów i chroni je przed wypadaniem. Ułatwia stylizacje i rozczesywanie, chroni kolor włosów, zawiera naturalny filtr UV. Działa nawilżająco i daje długotrwały efekt.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Caprylic/Capric Triglyceride, Perfum (Fragrance), Hydrolyzed collagen, Makadamia Ternifolia Seed Oil, C.I. 26100 (D&C Red n17), C.I. 47000 (D&C Yellow n11), C.I. 61565 (D&C GREEN 6)

Bardzo go lubię!

Bardzo dobrze nawilża włosy, nakładam go na wilgotne włosy na całą długość włosów i minimalnie nakładam go też od nasady. Gdy mam suche włosy w ciągu dnia daje go tylko na końcówki żeby włosy nie były tłuste i obciążone. Bardzo lubię olejki z tej firmy i jak za taką cenę , efekt jest genialny.

Jeden z ulubionych

Jest to jeden z moich ulubionych specyfików na końcówki włosów. Po ombre moje włosy były przesuszone na końcach przez co wyglądały nieestetycznie i ciągle musiałam je podcinać.
Nakładam go po myciu włosów na lekko wilgotne jeszcze włosy, składam dłoń w kubeczek, aplikuje parę kropel ( w sumie ile tam mi się wyleje :D, opakowanie ma dość spora dziurkę wlewu) i moczę końcówki, resztę produktu rościeram w dłoniach i przesuwam po pasmach wgniatając we włosy.
Końcówki się mniej rozdwajają, a zaaplikowane w malutkiej ilości na długość pasm włosów ładnie wygładza i nabłyszcza. Osoby o cienkich włosach powinny uważać z ilością, bo nałożone w nadmiarze może przetłuszczać.

Super serum za niską cenę

Serum poleciła mi koleżanka. Już od pierwszego użycia wiedziałam że zostanie ze mną na dłużej. Mam suche i łamliwe końcówki i wystarczy kilka kropel, aby staly się gładkie i lśniące. Do tego serum ma ładny zapach a włosy miękkie w dotyku.

Tajemnica pięknego zapachu

Olejek jest niedrogi i bardzo wydajny. Mała kropla wystarcza na jedno użycie. Włosy po nim są ułożone i gładkie. Lepiej się rozczesują i mają blask. Produkt pięknie pachnie, ale nie jest to zapach bardzo intensywny.

Dobre serum

Jak za tak niewielkie pieniądze (4,99) serum spełnia swoje zadanie. Sprawdza się przy nałożeniu na suche końcówki włosów po umyciu. Można je także nałożyć przed prostowaniem włosów jako produkt termoochronny. Ładnie wygładza włosy. Lekko nawilża.

Ok

Jako, że uwielbiam olejki i wszelkie inne specyfiki do włosów, to wypróbowałam i ten.
Mała przeźroczysta buteleczka, pomimo tego produkt jak dla mnie dość wydajny, tym bardziej, że ja używałam na końcówki, bo to z nimi mam zawsze problemy. Serum ma silikony w składzie, ale te silikony niestety pomagają mi trochę zapanować na puszącymi się końcami, wygładza je i w jakiś sposób zcala, przez to wyglądają po prostu ładniej.

Zwykly

Zwykle serum silikonowe do zabezpieczania końcówek. Fajnie się nakłada, ja preferuje na mokro, wtedy bezpieczniej. Ładnie pachnie, wygładza włosy, nie skleja i zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. Producent chyba się trochę zapędził z tym „wzmocnieniem cebulek”. Nie nakłada się produktów z silikonami na skore głowy. Wręcz ośmielę się stwierdzić, ze tutaj są głównie silikony - tym bardziej, ze to zostaje na głowie a nie tak jak szampon czy odżywka, które są spłukiwane. Polecam bo tani i wydajny, dobrze działa ale nie na glowe !

Bioelixire, Serum Makadamia Oil + Collagen

Olejek jest bardzo fajny. Moje włosy wreszcie przestały się puszyć i wyglądają zdrowo. Dodatkowo włosy są nawilżone i zregenerowane. Polecam szczególnie dla osób ze zniszczonym i wysuszonymi wlosami

jest naprawdę super

Kolejny fajny olejek który odżywia włosy i poprawia kondycję skóry głowy. Dzięki olejkom tej firmy moje włosy odżyły .Zaczęły rosnąć i przestały się przetłuszczać. jestem zachwycona mocą tego olejku .Ciesze się że można go kupić w przystępnej cenie.

Rewelacyjny

Z racji tego że moje włosy są rozjaśnione, to wymagają szczególnej pielęgnacji. Potrzebują dogłębnego nawilżenia oraz regeneracji a przesuszone oraz puszące się końcówki scalenia.

Olejek zakupiłam w śmiesznie niskiej cenie , na początku wydawało mi, że będzie to kolejny bubel za grosze , jednak po dłuższym używaniu byłam całkowicie zszokowana jego działaniem.

Stosowałam go na mokre włosy po myciu co pomagało mi w rozczesywaniu ich , nie plątały się oraz nie tworzyły się kołtuny.

Po zastanowieniu moje włosy stały się gładkie, miękkie i widocznie nawilżone. Są na pewno w lepszej kondycji niż przed stosowaniem tego olejku. Kto by pomyślał że taki tani olejek jest taki dobry.
Rozdwojonych końcówek jest mniej co mnie bardzo cieszy .

Mam ale w ciemnej buteleczce

Bardzo go lubie, tak jak wszytkie olejki z biedronki, jest wydajny, delikatny, super sie rozprowadza i świetnie sie nadaje do koncowek. Jest niedrogi i niezawodny. Zawsze po suszeniu używam olejków do odciskania fal i ten, jak i inne z tej serii świetnie sie spisują.

Mój ukochany i niezbędny

Ten olejek to dla mnie cudo. Nawilża, odżywia włosy a do tego cudownie pachnie. Po użyciu włosy dlugi czas pachną a ten zapach poprostu kocham. Używam go na mokre włosy przed suszeniem ale też na suche kiedy nie mam czasu użyć prostownicy. Wygładza włosy i sprawia ,że się nie puszą. Myślę ,że mógłby mieć jedynie inne opakowanie bo z tego ciężko jest wydobyć tylko odrobinę produktu.