Bioelixire, Serum Makadamia Oil + Collagen

Silna odżywka do intensywnej regeneracji, nawilżenia i sklejania włókien włosa bez spłukiwania. Serum pobudza cebulki włosów i chroni je przed wypadaniem. Ułatwia stylizacje i rozczesywanie, chroni kolor włosów, zawiera naturalny filtr UV. Działa nawilżająco i daje długotrwały efekt.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Caprylic/Capric Triglyceride, Perfum (Fragrance), Hydrolyzed collagen, Makadamia Ternifolia Seed Oil, C.I. 26100 (D&C Red n17), C.I. 47000 (D&C Yellow n11), C.I. 61565 (D&C GREEN 6)

Ok

Jako, że uwielbiam olejki i wszelkie inne specyfiki do włosów, to wypróbowałam i ten.
Mała przeźroczysta buteleczka, pomimo tego produkt jak dla mnie dość wydajny, tym bardziej, że ja używałam na końcówki, bo to z nimi mam zawsze problemy. Serum ma silikony w składzie, ale te silikony niestety pomagają mi trochę zapanować na puszącymi się końcami, wygładza je i w jakiś sposób zcala, przez to wyglądają po prostu ładniej.

Zwykly

Zwykle serum silikonowe do zabezpieczania końcówek. Fajnie się nakłada, ja preferuje na mokro, wtedy bezpieczniej. Ładnie pachnie, wygładza włosy, nie skleja i zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. Producent chyba się trochę zapędził z tym „wzmocnieniem cebulek”. Nie nakłada się produktów z silikonami na skore głowy. Wręcz ośmielę się stwierdzić, ze tutaj są głównie silikony - tym bardziej, ze to zostaje na głowie a nie tak jak szampon czy odżywka, które są spłukiwane. Polecam bo tani i wydajny, dobrze działa ale nie na glowe !

Bioelixire, Serum Makadamia Oil + Collagen

Olejek jest bardzo fajny. Moje włosy wreszcie przestały się puszyć i wyglądają zdrowo. Dodatkowo włosy są nawilżone i zregenerowane. Polecam szczególnie dla osób ze zniszczonym i wysuszonymi wlosami

jest naprawdę super

Kolejny fajny olejek który odżywia włosy i poprawia kondycję skóry głowy. Dzięki olejkom tej firmy moje włosy odżyły .Zaczęły rosnąć i przestały się przetłuszczać. jestem zachwycona mocą tego olejku .Ciesze się że można go kupić w przystępnej cenie.

Rewelacyjny

Z racji tego że moje włosy są rozjaśnione, to wymagają szczególnej pielęgnacji. Potrzebują dogłębnego nawilżenia oraz regeneracji a przesuszone oraz puszące się końcówki scalenia.

Olejek zakupiłam w śmiesznie niskiej cenie , na początku wydawało mi, że będzie to kolejny bubel za grosze , jednak po dłuższym używaniu byłam całkowicie zszokowana jego działaniem.

Stosowałam go na mokre włosy po myciu co pomagało mi w rozczesywaniu ich , nie plątały się oraz nie tworzyły się kołtuny.

Po zastanowieniu moje włosy stały się gładkie, miękkie i widocznie nawilżone. Są na pewno w lepszej kondycji niż przed stosowaniem tego olejku. Kto by pomyślał że taki tani olejek jest taki dobry.
Rozdwojonych końcówek jest mniej co mnie bardzo cieszy .

Mam ale w ciemnej buteleczce

Bardzo go lubie, tak jak wszytkie olejki z biedronki, jest wydajny, delikatny, super sie rozprowadza i świetnie sie nadaje do koncowek. Jest niedrogi i niezawodny. Zawsze po suszeniu używam olejków do odciskania fal i ten, jak i inne z tej serii świetnie sie spisują.

Mój ukochany i niezbędny

Ten olejek to dla mnie cudo. Nawilża, odżywia włosy a do tego cudownie pachnie. Po użyciu włosy dlugi czas pachną a ten zapach poprostu kocham. Używam go na mokre włosy przed suszeniem ale też na suche kiedy nie mam czasu użyć prostownicy. Wygładza włosy i sprawia ,że się nie puszą. Myślę ,że mógłby mieć jedynie inne opakowanie bo z tego ciężko jest wydobyć tylko odrobinę produktu.

Nie skleja

Ale też nie robi cudów z włosami.
Serum zazwyczaj używam na końcówki włosów, włosy mam rozjaśniane więc ich końcówki zazwyczaj potrzebują intensywniejszego wspomagania.
W wypadku tego serum to tylko odrobinę wygładzony i nabłyszczony włos, na pewno nie tak mocne scalenie jak np serum z biovax, jest na poziomie fructis goodbay damage czyli średnim.
Możliwe, że przy włosach, które nie są rozjaśniane może dać dużo lepszy efekt, takich jak moje niestety za "cienki w uszach" ;)
Na pewno nie skleja i lekko nabłyszcza włos, do tego jest tani i dostępny w sieci sklepów spożywczych,
Przy włosach, które nie są mocno zniszczone lub rozjaśniane może się przysłużyć.
Zapach dość przyjemny, ale ciężko mi go zlokalizować :) Konsystencja przeźroczysta w kolorze karmelu, dość wydajne, fiolka powinna starczyć na miesiąc, dwa.

Eewelacja

Ten olejek to niesamowita bomba odżywcza dla włosów. Już po pierwszym jego zastosowaniu włosy nabierają blasku, witalności i sił. Wyglądają na zdrowe i lśniące. Olejek niesamowicie regeneruje, nawilża a przy tym dodaje im objętości. Nie skleja włosów, ładnie pachnie. Można go stosować na mokre i suche włosy.
zabezpiecza przed wysoką temperaturą.

Bardzo fajny

Olejku używam od ponad roku i na początku nie byłam zadowolona z efektów. Mam bardzo kręcone włosy z tendencją do puszenia się i na początku olejku stosowałam od razu po umyciu włosów, jednak za bardzo je obciążał i przetłuszczał. Dopiero, gdy zaczęłam stosować go w mniejszej ilości jako zabezpieczenie przed wysoką temperaturą (prostownica) zobaczyłam efekty - gładkie i błyszczące włosy. Poza tym zapach jest nieziemski.

Dobry olejek

Mam bardzo puszące się końcówki, wygląda to strasznie, kupiłam ten olejek do spróbowania.
Włosy po użyciu wyglądają na zdrowsze, aż tak się nie puszą, wyglądają na zdrowsze. Nie obciąża ich co jest ważne i nie przetłuszcza,
Jestem bardzo zadowolona , ponieważ olejek dodatkowo jest bardzo wydajny.

Co prawda nie poradził sobie do końca z puszącymi końcówkami , ale widać znaczną różnicę.

Mój faworyt!

Będzie krótko i na temat. Uwielbiam zapach tego olejku. Cena też super. Kupiłam w Biedrze za jakies 5zł. Wydajny bo wystarczy niewielka ilosc. Fajnie sprawdza się na końcówkach włosów, do ich zabezpieczania. Włosy fajnie błyszczą po jego użyciu.