Bourjois, Twist up The Volume, Ultra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający ultraczarny tusz do rzęs)

Wersja ultra czarna maskary Bourjois ze szczoteczką Twist 2 w 1, dla jeszcze dłuższych i jeszcze bardziej pogrubionych rzęs. Mechanizm szczoteczki pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym można osiągnąć dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Pozycja 1 – Wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Pozycja 2 – Ekstremalna objętość: wystarczy przekręcić końcówkę twist, a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda się zbudować objętość bez grudek.

Innowacyjny faworyt.

Posiadacz unikalnej plastikowej szczoteczki 2w1 dzięki której nie musiałam wybierać pomiędzy długością a objętością ponieważ ten tusz gwarantuje jedno i drugie w przystępnej cenie.

Pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki czemu uzyskałam WYDŁUŻENIE i MEGA POGRUBIENIE.❗

Szczoteczka równomiernie rozprowadza tusz dzięki czemu możemy nakładać wiele warstw aż do oczekiwanego efektu bez nieestetycznych grudek.

Włókna szczoteczki zapewniają idealne rozdzielenie nawet najmniejszych rzęs przekręcając szczoteczkę sprawiamy przytwierdzenie do siebie włókien dzięki czemu rzęsy niesamowicie się pogrubiają natomiast gdy włókna szczoteczki są szeroko rozstawione, rzęsy stają się wydłużone i rozdzielone, z pewnością mechanizm ten ułatwia malowanie dolnych trudno dostępnych rzęs.

Na dodatek ta głęboka czerń ❤❤

Bardzo dobra mascara

Tusz bardzo ładnie wydłuża rzęsy. Szczoteczka pogrubiająca spełnia swoje zadanie, jednak trzeba być ostrożnym by nie przesadzić z ilością tuszu aby nie skleić rzęs. Myślę jednak, że ta sama rada dotyczy każdego tuszu. Nie osypuje się, ani nie odbija na powiekach. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektów.

piękny czarny wachlarz

Tusz jest świetny, z początku użytkowania jest wodnisty, wiadomo,jak każdy nowy tusz, ale ten mam wrażenie nie jest aż tak rzadki jak reszta ! W OGÓLE SIĘ NIE KRUSZY <3
Ta opcja z podkręceniem wydajności szczoteczki - super! Zwykle najpierw tuszuje rzęsy prostą szczoteczką, dopiero później skręcam ją i tuszuje mocniej kąciki zewnętrzne! To daje efekt sztucznych, ale nie przerysowanych rzęs!

Dobry, ale nie najlepszy

Tusz Twist up The Volume of Bourjois niegdyś należał do grona moich ulubieńców, dziś jednak wiem, że są produkty, które służą mi o niebo lepiej. Tusz ładnie rozdziela rzęsy, jednak ich objętość i długość nie zachwycają. Dla kogoś kto ceni sobie dość naturalny efekt - świetna opcja.

TAK TAK TAK

Tusze do rzęs tej marki to dla mnie zbawienie od paru lat. Zamiennie kupuje twist up the Volume z tuszem z lustereczkiem. Wersja wodoodporna jest idealna do osob z przetłuszczająca się cerą. Nic sie nie odbija.

dobry

Używam już od dosyć dawna i jest jednym z moich ulubionych tuszy, jednak niestety nie jest idealny :(

Zalety:
+ prawdziwa czerń
+ świetna trwałość - spokojnie utrzymuje się cały dzień, nic się nie kruszy ani nie obsypuje
+ dobra szczoteczka dająca dwie opcje, ja zawsze używałam wydłużonej :)
+ piękny efekt na rzęsach - są pogrubione, podkręcone i wydłużone
+ nie blednie w ciągu dnia

Wady:
- od razu po zakupie ciężki w użytku, zbyt lejący i mokry, a niestety bardzo szybko wysycha, co daje niestety krótki okres kiedy tusz jest dobry i wpływa na wydajność

Podsumowując tusz jest naprawdę bardzo dobry, z tym, że najlepszy efekt osiąga się po ok 1-2 tygodniu stosowania (gdy tusz nabierze odpowiedniej, niezbyt rzadkiej konsystencji), , natomiast minusem jest to że jednak dość szybko wysycha w opakowaniu...trzeba z nim uważać, wpuszczać jak najmniej powietrza do środka, dobrze dokręcać. Mimo to odbija się to na wydajności produktu.

Dobry

+ nie skleja
+nie tworzy grudek
+mocno czarny
+dwie opcje szczoteczek
+po użyciu rzęsy wyglądają bajecznie

-cena
-szybko zasycha przez co nie można nałożyć 2 warstwy dla zwiększenia efektu

Jest to jeden z najlepszych tuszy jakich używałam . Jego szczoteczka doskonale rozdziela rzęsy, a sam tusz pogrubia i wydłuża rzęsy tak jak producent zapewnia. Kolor jest naprawdę intensywny.

Mój numer jeden!

Zdecydowanie najlepsza maskara jaka kiedykolwiek uzywalam, świetnie wydłuża rzęsy, głęboki kolor i silikonowa szczoteczka to jest to, rzęsy nie są sklejone ale ładnie rozdzielone????

Fajny gadżet

Pomysł na szczoteczkę bomba! Piękna, mocna czerń. Eleganckie opakowanie. Trochę szybko wysycha jak na swoja cenę. Ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy. Przez internet łatwo dorwać za 25/30zł,także znośnie cenowo.

Zdecydowanie mój hit!

Po wypróbowaniu co najmniej kilkudziesięciu marek, uważam, że to jak dotąd najlepszy tusz, na jaki udało mi się trafić, o czym świadczą plusy poniżej (oraz brak minusów - wydajność jest normalna, więc 4 gwiazdki z żalu, że w ogóle się kończy:-)).

Najlepszy!

Świetny tusz do rzęs. Wydłuża i pogrubia rzęsy. Jest bardzo wydajny, utrzymuje się kilka godzin, trwały, nadaje efekt sztucznych rzęs. Nie zlepia, rozdziela rzęsy.

Całkiem ok

Tusz wpadł mi w ręce w ramach testowania. Po kilku aplikacjach mogę stwierdzić, że jest całkiem ok, dobrze się nakłada, ale nie koniecznie mocno wydłuża, czy podkręca, szczególnie, że mam krótkie rzęsy i nie każda mascara da radę ;) Może przy dłuższych rzęsach lepiej sobie radzi.