Bourjois, Twist up The Volume, Ultra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający ultraczarny tusz do rzęs)

Wersja ultra czarna maskary Bourjois ze szczoteczką Twist 2 w 1, dla jeszcze dłuższych i jeszcze bardziej pogrubionych rzęs. Mechanizm szczoteczki pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym można osiągnąć dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Pozycja 1 – Wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Pozycja 2 – Ekstremalna objętość: wystarczy przekręcić końcówkę twist, a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda się zbudować objętość bez grudek.

Średni

Po przeczytaniu opinii pokładałam w tym tuszu duże nadzieje. Jestem posiadaczką mało wymagających rzęs - są długie i gęste. Od tuszu wymagam, by nie sklejał rzęs, nie podrażniał moich bardzo wrażliwych/alergicznych oczu, nie transferował pod oko no i wiadomo, by sprawił by oko prezentowało się ładniej :) Tuż po kupnie niestety tusz nie nadawał się do użycia, gdyż potwornie sklejał mi rzęsy. Po jakimś czasie stał się "używalny" i muszę przyznać - tuż po nałożeniu rzęsy wyglądały super - wydłużone, pogrubione, ciemne i ładnie rozdzielone. Niestety już po 3-4 godzinach od aplikacji tusz zaczął się osypywać tworząc efekt pandy, trochę podrażniał oczy i dziwnie pozlepiał rzęsy w kępki, przez co wyglądałam jakbym miała ze 3 rzęski na krzyż.

Mam i ja !:D

Po wielu przeczytanych recenzjach ,postanowiłam kupić maskarę bourjois.
Powiem tak ... jestem zachwyconą i wcale się nie rozczarowalam .
Maskara ma bardzo ładne opakowanie i jestem pod wrażeniem pomysłu z "dwiema" szczoteczkami.
Rzęsy moje po zaaplikowaniu tuszu są bardzo długie i grube. wytrzymują cały dzien w pracy bez poprawek.
Tusz nie zostawia grudek z czego się bardzo cieszę.
Polecam wszystkim

Najlepszy tusz z drogerii!

Idealny tusz, który dostałam w prezencie :) gdy jest nastawiony na punkt 1, szczoteczka jest dłuższa i cudownie rozczesuje rzęsy. Nastawiona na punkt 2 jest grubsza, doskonale pogrubia. Jest to efekt sztucznych rzęs, jest naprawdę spektakularny! I co ważne, nie odbija się na powiekach ❤️

Hit w mojej kosmetyczce

Ten tusz jest petardą, zakupiłam go w rossmanie na promocji. Nie oczekiwałam efektu łał ale to co on robi z rzęsami to jest hit nad hity. wydłuża, pogrubia, nie osypuje się. Zaletą jest regulacja szczoteczki.

Recenzja tusze Bourjois Twist up the volume

Tusz Bourjois Twist up the Volume jak najbardziej spełnił moje oczekiwania.Jego szczoteczka dzięki regulacji dociera nawet do najmiejszch rzęs w kącikach i to dla mnie największy atut kolejnym wielkim plusem jest wydłużenie rzęs oraz ich rozdzielenie dzięki któremu możemy uzyskać efekt WOW. Podsumowując tusz Bourjois Twist up the Volume jak najbardziej będę wracać do tego produktu jak do tej pory to najlepszy tusz jakiego używałam.

Duże zaskoczenie!

Od lat nawet nie zwracałam uwagi na tusze do rzęs Bourjois - ponieważ kilka razy bardzo sie na nich zawiodłam, a od pewnego czasu miałam tez swojego ulubieńca: VML.
Tusz był jednak na promocji w Rossmanie i rzucił mi się w oczy ze względu na ładne opakowanie. Później go odkręciłam (wieeem!! shame on me!) i zaintrygowała mnie ta fikuśna szczoteczka. Postanowiłam więc zerknąć jakie ma opinie na KWC i kiedy okazało się, że bardziej niż dobre - wylądował w koszyku.
Testowanie zaczęłam jeszcze tego samego wieczora i...no szoczek... Tusz jest bardzo czarny, pokrywa rzęsy taką jakby woskową warstwą - przez co wyglądają bardzo elegancko. W zależności od ustawienia szczoteczki tusz bardziej wydłuża lub pogrubia rzęsy. Ja akurat bardzo cenię dobie ten efekt wydłużenia bo naprawdę jest spektakularny, a dwie warstwy daja efekt "wow". Poza ładnym efektem od razu, tusz jest niewiarygodnie wręcz trwały! Wytrzymuje cały dzień, bez osypywania, odbijania na powiece czy też efektu pandy - dla mnie, jako posiadaczki głęboko osadzonych oczu to niezwykle ważne. Jednocześnie łatwo się zmywa, nie pozostawiając żadnych...pozostałości (masło maślane - brawo ja ;)). Jedyny zarzut to fakt, że tusz jest bardzo mokry - ale radzę sobie z tym odczekując chwilę po wyjęciu szczoteczki z butelki.
Ogólnie: chyba mój fioletowy, dotychczasowy król (VML) znalazł godnego następcę ;)

Ulubiony

Każda z nas nie obejdzie się bez jednego produktu do makijażu. Czym byłby nasz kolorowy makijaż oka lub smoky eyes bez tuszu do rzęs ? Nie wyglądało by to źle, jednak zawsze chcemy wyglądać przepięknie. Dlatego tusz do rzęs jest z nami nierozłączny. Moim ulubieńcem jest bourjois twist up the volume ultra black 2-in-1. Eleganckie opakowanie z dodatkiem złota dodaje uroku. Dodatkowym elementem jest zmienny kształt szczoteczki - długa - wydłuża rzęsy i delikatnie je podkręca - krótka - pogrubia. Ja, osobiście używam tej dłuższej jakoś bardziej podoba mi się efekt, jednak używam tej krótszej przeważnie na dolne rzęsy jest łatwiej się do nich dostać i dobrze je wytuszować. Tusz nie skleja rzęs ani się nie osypuje. Nie ma mowy o „pandzie” czy właśnie „kserokopiarce” na oczach

Genialny

Swietnie wydluza rzesy i je pogrubia. Ma ladny czarny kolor i solidne opakowanie. Niestety cena odstrasza. Sam tusz się osypuje w ciagu dnia pod okiem i odbija na gornej powiece.

Kuszące spojrzenie

Tusz dostałam w tamtym roku pod choinkę. Wcześniej jakoś nie interesowałam się tuszami z Bourjois. Oczywiście pełna zachwytu postanowiłam go na drugi dzień użyć. Od tamtej pory, aż do teraz był to jedyny tusz jakiego używałam.

Opakowanie typowe dla tuszu, lekko zwężający się ku dole. Jednak szczoteczka to mistrzostwo! Za ten system zastosowany, wielki brawa dla pomysłodawcy.

Tusz wydłuża i zagęszcza rzęsy. Po zastosowaniu wyglądają one naturalnie, nie sklejają się i nie tworzą tak zwanych pajęczych nóżek. Tusz w trakcie dnia się nie kruszy, więc tutaj też duży plus.

Tusz jest naprawdę godny polecenia. W zasadzie nie mam do niego zastrzeżeń.
Polecam!
Nie bez powodu tusz dostał "odznakę" KWC :)

Fajna opcja na co dzień

Używam tego tuszu z przerwami od ponad roku.
Lubie go, bo daje ładny efekt pogrubionych rzęs, nie osypuje się i jest łatwy w obsłudze.
Jest też bardzo wydajny - jedno opakowanie starcza na min 5 miesięcy.
Czasem skleja rzęsy, nie wydłuża ich tak jak np Gosh Catchy Eyes. Ale daje naturalny efekt.

Jestem na TAK :)

Bardzo fajna mascara jak na średnią półkę. Przede wszystkim spełnia obietnice producenta - wydłuża, nadaje rzęsom objętości, nie zostawia grudek, nie skleja rzęs, nie kruszy się i nie osypuje. Wytrzymuje cały dzień i jest naprawdę trwałą mascarą. Plus za podwójną szczoteczke i eleganckie opakowanie, które daje wrażenie, że kosmetyk jest z naprawdę wysokiej półki cenowej

Uwielbiam ten tusz

Kupiłam go ze względu na bardzo pozytywne opinie i się nie zawiodłam :) tusz jest rewelacyjny- rzęsy po jego użyciu są długie, gęste i ultra czarne. Co ważne, tusz po całym dniu wygląda na rzęsach perfekcyjnie- nie rozmazuje się i nie kruszy. Produkt idealny