Bourjois, Twist up The Volume, Ultra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający ultraczarny tusz do rzęs)

Wersja ultra czarna maskary Bourjois ze szczoteczką Twist 2 w 1, dla jeszcze dłuższych i jeszcze bardziej pogrubionych rzęs. Mechanizm szczoteczki pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym można osiągnąć dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Pozycja 1 – Wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Pozycja 2 – Ekstremalna objętość: wystarczy przekręcić końcówkę twist, a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda się zbudować objętość bez grudek.

Najlepszy tusz

Jest to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek stosowałam. Precyzyjnie wydłuża rzęsy, nie skleja ich, nadaje naturalny, bardzo ładny efekt. Zachwyciła mnie przekręcająca się szczoteczka, dzięki której możemy lepiej dobrać jaki rezultat chcemy osiągnąć.

Jeden z gorszych jakie miałam

Niestety tusz na moich rzęsach nie robi nic. Jest okrutnie rzadki i nawet próbowałam go wysuszyć ale nic to nie dało. Trzy warstwy - czyli jak dla mnie o dwie za dużo - pogrubiły rzęsy delikatnie. Jeszcze do tego cena.

the best

to najlepszy tusz jaki do tej pory miałam, choć ciągle nie jest to ideał :)
mam sztywne, długie, ale cienkie rzęsy. Szczoteczka ładnie mi je podkręca i nie skleja, nie zostawia grudek.

Jest ok

Tusz ma ładne opakowanie, nie skleja rzęs tylko optycznie je wydłuża. Całkiem fajnie pogrubia i rzeczywiscie jest ULTRA BLACK.
Jak dla mnie super produkt, tylko moglby byc troszke tanszy, kupilam go na promocji -50% w Superpharm wiec kosztował ok 25 zl, Napewno kupie go jeszcze nie raz :)

Bardzo go lubię :)

Fajny, mam już kolejne opakowanie.
Szczoteczka fajnie rozdziela rzęsy, ładnie można je wszystkie pomalować.
Wydłuża mocno, z pogrubieniem bo ja wiem? nigdy się na tym nie skupiałam, ważne jest dla mnie to że wytrzymuje cały dzień, nie osypuje się, przyjemnie się go używa.

Jest okej

Kupiłam go na promocji za ok30zł.
Tusz jest dobry, nie skleja rzęs, nie tworzy grudek, ładnie wydłuża rzęsy i nadaje im intensywnego czarnego koloru.
Jednak ma i swoje minusy-szybko zasycha i jego cena jest dość wysoka.

Przyjemniaczek

Tak jak większość mascar, także i tą należy ocenić dopiero po 1-2 tygodniach użytkowania. Wtedy tusz robi się trochę gęstszy, nie rozmazuje się przy nakładaniu i lepiej osadza się na rzęsach.
Fajna opcja z twistem szczoteczki, ale z drugiej strony, jeżeli tusz ma być i wydłużający, i pogrubiający, to zazwyczaj nie jest ani taki, ani taki. Ten może nie wydłuża spektakularnie, ale całkiem nieźle rozczesuje. Pogrubia jako tako, ale trzeba uważać, aby nie sklejał rzęs. Kolor rzeczywiście ultra mocny czarny. Trzyma się nieźle, nie rozmazuje i nie obsypuje. . Nie wiem tylko, czy wart 50 zł.
Ogólnie polecam kupować w drogerii internetowej.

Mój faworyt!

Rewelacyjny tusz do rzęs i rozkładano-składaną szczoteczką, pięknie podkreśla rzęsy, nie skleja po nałożeniu nawet 3 warstw. Głęboka czerń, unosi i pogrubia rzęsy. Produkt posiada wygodną szczoteczkę jak również opakowanie. Cena jak za ten tusz jest jak najbardziej niska, sam produkt jest świetnej jakości. Polecam!

Dobry

+ nie skleja
+nie tworzy grudek
+mocno czarny
+dwie opcje szczoteczek
+po użyciu rzęsy wyglądają bajecznie

-cena
-szybko zasycha przez co nie można nałożyć 2 warstwy dla zwiększenia efektu

ogólnie tusz godny polecenia ;)

Średni

Kupiłam tusz zachęcona opiniami na wizażu... Niestety na jednym opakowaniu się skończyło. Pierwsze wrażenie było super, naprawdę pogrubiał i wyraźnie wydłużał rzęsy. Jednak chyba największym dla mnie jego minusem jest to, że odbija się na górnej powiece, czego nie jestem w stanie zaakceptować, bo stosując tusz do rzęs, chcę mieć pewność, że cały czas wyglądam dobrze, a przy tym muszę co jakiś czas sprawdzać, czy przypadkiem się nie odbił. Druga sprawa - bardzo szybko ten pierwszy, dobry efekt został zatarty, ponieważ tusz bardzo szybko zasycha i kolejne aplikacje stają się męczarnią nakładania kolejnych warstw, aby rzęsy wyglądały dobrze. Na pewno fajna jest ta przekręcana szczoteczka - chociaż nie zauważyłam znaczących różnic obu, jest to rodzaj alternatywy. Drugi raz na pewno nie kupię - cena o wiele za bardzo wygórowana.

PLUSY:
- szczoteczka z dwoma funkcjami
- głęboka czerń
- pierwszy efekt stosowania super

MINUSY:
- odbija się na górnej powiece (czy zimno, czy ciepło)
- osypuje się
- szybko wysycha
- cena

Kocham <3

Kocham, uwielbiam ten tusz. To jest ideał jak dla mnie. Jest idealny w każdym calu. Wydłużył i pogrubił moje rzęsy. Jak pierwszy raz go użyłam, koleżanki myślały, że mam sztuczne rzęsy (były tak długie). Nie kruszy się, dobrze się aplikuje i na długo starcza. Jedynie co mi nie pasuje to cena bo około 50 zł. Ale i tak wart jest swojej ceny.

Prawie ideał

Moim zdaniem najlepszy z dostępnych tuszy drogeryjnych. Póki co nie zamienię go na żaden inny z dostępnych, chociaż cały czas czekam na &quot;tusz idealny&quot;.

plusy:
- ładnie rozdziela rzęsy
- sylikonowa szczoteczka
- nie kruszy się
- spełnia obietnice producenta
- nie skleja rzęs
- wydłuża i pogrubia

minusy:
- szybko zasycha
- cena

Ilość zużytych opakowań: ok. 6