Bourjois, Twist up The Volume, Ultra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający ultraczarny tusz do rzęs)

Wersja ultra czarna maskary Bourjois ze szczoteczką Twist 2 w 1, dla jeszcze dłuższych i jeszcze bardziej pogrubionych rzęs. Mechanizm szczoteczki pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym można osiągnąć dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Pozycja 1 – Wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Pozycja 2 – Ekstremalna objętość: wystarczy przekręcić końcówkę twist, a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda się zbudować objętość bez grudek.

Są lepsze

Tusz kupiłam na promocji ze względu na wysokie opinie, pewnie gdyby nie to zakupiłambym z loreal i bardzo żałuję że tego nie zrobiłam. Fakt jest mega czarny i to chyba jedyny plus. Nie zauważyłam pogrubienia, rzęsy miałam bardzo posklejane, długo meczylam się aby je rozdzielić. Muszę najpierw delikatnie przejechać starym tuszem dopiero wtedy nakładamy z bourjois z tego też względu że jest bardzo rzadki. Czekam aż troszeczkę przyschnie może wtedy będzie trochę lepszy

Jest dobry

Miałam go kilka razy. Jest dobry i tyle.
Pogrubia i wydłuża, zawsze pierwszą warstwę robiłam na jedynce i dwie warstwy na dwójce. Na drugiej pozycji trzeba uważać, bo przy drugiej warstwie(a trzeciej to już naprawdę) lubi sklejać rzęsy, także z wielowarstwowoscią ostrożnie.
Ładnie się trzyma przez kilka godzin, po kilkunastu się osypuje. Idą w ruch poprawki i patyczki higieniczne.
Jak już pisałam w innym miejscu, wszystkie tusze Bourjois są porównywalne i dobre, ale przy każdym mam te same uwagi. Drobne różnice robią jedynie szczoteczki- bardziej lub mniej wygodne. Dla mnie ta forma nakładania (2 opcje szczoteczki) nie jest najwygodniejsza, ale może być.
Co bardzo dla mnie ważne, żaden tusz Bourjois mnie nie uczula!
Kupuję tylko w drogeriach internetowych, można dostać nawet dobre i droższe produkty w śmiesznie niskich cenach. Zwykle płacę za niego 18-25 zł, więc jak najbardziej warto go kupić.
Może jeszcze do niego wrócę, może nie, ale na pewno wrócę do któregoś tuszu Bourjois.

Fajna

Moja opinia o tym tuszu jest nieco mieszana, inna z okresu średniej kondycji rzęs i druga z okresu ich rozkwitu i najlepszej kondycji.
Jakieś 4 miesiące temu byłam z niego średnio zadwolona, moje rzęsy miały kryzys, miały dziury, były nie równe, niesworne i wtedy maskara o ile je wydłużała i pogrubiała to zostawiała na oku bałagan, a rzęsy co słabsze opadały na boki pod jej ciężarem(w tamtym okresie inne tusze spisywały sie znacznie lepiej). Ten ich nie układał, mimo, sztuczek, zalotek widać było nadal dziury, nie układały się w mój ulubiony wachlarz z wyciągniętym kącikiem zewnętrznym.
A teraz aktualny stan, rzęsy odrosły, są równe, mocne długie i wow nawet bez tuszu. I nadal tusz pogrubia, wydłuża, rzęsy się ładnie układają, da się wyciągnąć kącik(mocniej podkreślić zewnętrzne rzesy) niezle trzyma skręt, chociaż gdy moje rzęsy są mocne to same w sobie są podkręcone.
Reasumując: dobra maskara, ale rsczej nie do rzęs z brakami które trzeba układać. Poprostu ta szczoteczka nie pozwala ani w jednej ani w drugiej pozycji ładnie ich ułożyć tak by ukrywały np braki w rzęsach.
Ale i tak ją lubie, gdy rzęsy sąładne lub w miare ładne to można uzyskać nią efekt wow, a już szczególnie gdy ktoś lubi zwyczajne otwarcie oka, a nie układanie rzęs w kocie oko

Mój codzienny must have

Rzadko kiedy udaje mi się trafić na tak dobry tusz do rzęs które po pomalowaniu wyglądają jak gęsta firanka o głębokiej nasyconej czerni.

Ten tusz jest absolutnie genialny, kremowa konsystencja sprawia , że nie nabieramy go za dużo nie musimy ocierać o brzegi pojemnika aby usunąć nadmiar.
Silikonowa szczoteczka jest idealnie wyprofilowana.
Tusz posiada twist 2 w 1 to znaczy , że po przekręceniu albo sobie rzęski pogrubiamy lub wydłużamy.
Genialne rozwiązanie.
Na uwagę zasługuje naprawdę nasycony kolor, jest to głęboka czysta czerń jakich mało w drogeryjnych tuszach.
Nie podrażnia oczu co w moim przypadku miało miejsce przy innych tuszach.
Nie jest wodoodporny, nie osypuje, nie rozmazuje się, zmyjemy go szybciutko zwykłym płynem micelarnym .

Kupiłam go na promocji w drogerii internetowej za niecałe 30 zł i były to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.

Tusz naprawdę jest godny uwagi , zresztą nie spotkałam się jeszcze aby Bourjois wyprodukowała jakiś bubel.

Opakowanie jest całe czarne z dodatkiem złota i wygląda naprawdę elegancko na toaletce.

Jednym słowem niezawodny kosmetyk do codziennego i wieczorowego makijażu.

NAJLEPSZY!

Ten tusz to mój zdecydowany must have! Jest genialny, nie skleja rzęs, pogrubia je i wydłuża. Moje rzęsy dzięki niemu wyglądają jak sztuczne. Używam od 4 lat bez przerwy i jak dotąd nie znalazłam żadnego lepszego zamiennika :)

Innowacyjna szczoteczka 2 w 1

Bourjois to zawsze coś wymyśli, albo tak jak tutaj szczoteczka 2 w 1 albo tusz z miniaturowym, podłużnym lusterkiem :D Nie ma co, czasami naprawdę wesoło jest testować te wszystkie kosmetyczne nowości.

Opakowanie jest bardzo eleganckie i dobrze wykonane, to taki dobrej jakości plastik. Połączenie czerni i złota prezentuje się naprawdę super i daje poczucie, że to produkt z trochę wyższej półki ;)

To co zasługuje na duży plus to kremowa formuła tego tuszu - od początku świetnie się nim maluje rzęsy, nie musimy czekać kilka dni, żeby odpowiednio zgęstniał. Faktycznie jest on ultra czarny, co również jest sporą zaletą.

Ciekawym rozwiązaniem jest silikonowa szczoteczka. W pozycji nr 1, kiedy włoski są rozstawione szeroko możemy wydłużyć i rozdzielić nasze rzęsy, natomiast przy 2. szczoteczka się skraca i zagęszcza i możemy je pogrubić. Korzystałam z obu opcji malując się tym tuszem na co dzień. Mimo tego, że mam dość długie rzęsy, zawsze może być lepiej i mogą być jeszcze dłuższe, he he ;) nie zauważyłam jednak, żeby tusz jakoś mocno podkręcał rzęsy.

Tusz nie jest wodoodporny. Nie osypuje się w ciągu dnia, ani nie rozmazuje. Z pomocą płynu micelarnego zmywał się bez problemu, polecam :)

Moja największa miłość

Od 3 lat niezmiennie używam powyższej maskary. Jestem przekonana, iż jest to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam możliwość używać, choć uwielbiam testować.Przede wszystkim, zachwycona jestem szczoteczką, która idealnie rozczesuje włoski, dając tym samym piękny wachlarz, zalotnych rzęs. Zupełnie nowy tusz niestety, ale lubi zlepiać włoski, jednak po kilku zastosowaniach jest prawdziwym bestsellerem. Fajna jest opcja ze skręcającą szczoteczką, choć zawsze używam wydłużającego działania. Niesamowicie trwały, nigdy nie powodował efektu pandy, czym skradł moje serce. Dodatkowo bardzo eleganckie opakowanie i wydajność kosmetyku sprawiły, iż nie chcę żadnej innej maskary w swojej kosmetyczce. Dla mnie HIT!

Efekty murowane

Ulubiona maskara mojej mamy, daje naprawdę ładny efekt rzęsy są pogrubione i wydłużone. Idealnie nadaje się do używania na co dzień i na większe wyjścia

Średniak

Kupiłam na promocji w Rossmann, ładny kolor czerni, fajna szczoteczka, nie skleja, ładnie się unoszą do góry,pogrubia, wydłuża, nie obsypuje się, szybko zastyga, robi to co powinien dobry tusz, mam bardzo jasne rzęsy, krótkie, i rzadkie dlatego ten tusz robi wrażenie, jedyny minus że pod wieczór odbija się na powiecie i delikatnie pod oczami.

Fiku miku na patyku, które robi… NIC

Skuszona oszałamiającymi wręcz i spektakularnymi opiniami na temat tuszu, a raczej tego co ten tusz wyczynia z rzęsami, postanowiłam podczas wielkiej promo w Rossmannie zakupić maskarę Bourjois Twist Up Volume. Miał być tłist i miał być woljum, ale czy na pewno?
Wersja ultra czarna i bestseller wśród maskar Bourjois (i podobno nie tylko) ze szczoteczką Twist 2 w 1, dla zapewnienia jeszcze bardziej i jeszcze mocniej pogrubionych rzęs. No chyba nie tym razem. :/ Fiku miku na patyku szczoteczka pozwala na malowania rzęs w wersji light i z przytupem, a wszystko to za sprawą małego pokrętła, który z silikonowej szczoteczki slim, robi z niej silikonowego grubaska dla wzmocnienia eketu… pajęczych odnóży. Serio nie wiem gdzie tam precyzyjne rozdzielenie, a już definitywnie pogrubienie i wydłużenie, bo ile razy się nie zabiorę do malowania nią rzęs i ile razy ich nie wyczeszę gzebyczkiem, nadal mam pajęcze nóże w wersji XL. Szczoteczka NIE rozprowadza równomiernie produktu i NIE rozdziela ich precyzyjnie; NIE ma ekstremalnej objętości rzęs i NIE ma konkretnego zagęszczenia. Z tymi idyllicznymi hasłami to Bourjois pojechało po całości. Maskara nie dość, że zlepia rzęsy, to jeszcze zostawia na nich grudki, a jak komuś jeszcze mało to odbija się szpetnie na powiece i osypuje w ciągu dnia. O nie nie nie, ja bardzo podziękuję za ten fałszywy pijar, ale maskara, mimo że nowa, ląduje w ciemny kont. Drogie jak cholera fiku miku na patyku, które robi… NIC.

Jest ok

Zaciekawiła mnie szczoteczka 2w1 chciałam go bardzo przetestować , niestety cena nie jest niska więc gdy nadarzyła się okazja kupiłam go na promocji . zrobił na mnie wrażenie ,wyrazista czerń , nie skleja rzęs, nie osypuje się , bardzo ładnie wydłuża i pogrubia !

Najlepszy z najlepszych !

Długo szukałam odpowiedniego tuszu do rzęs, aż po długich poszukiwaniach znalazłam właśnie tusz Bourjois Twist Up The Volume Ultra Black.
Od pierwszego zastosowania jesteśmy wręcz nierozłączni. Tusz ma bardzo wyrazisty, czarny kolor, który ładnie podkreśla oko, rzęsy są ładnie wydłużone i co najważniejsze idealnie rozdzielone. Produkt nie zostawia "pieczątek", które chyba denerwują każdą z nas :)
Zdecydowanie polecam ten tusz każdej wymagającej kobiecie, która ceni sobie perfekcyjny make-up każdego dnia.