Signal, White Now Men, Deep Cool Toothpaste (Wybielająca pasta do zębów dla mężczyzn)

Signal White Now Men Deep Cool to pasta, która dzięki technologii Blue Light, redukuje przebarwienia. Jej skuteczność potwierdzono już po pierwszym użyciu. Dodatkowo pasta zawiera fluor, który pomaga wzmacniać szkliwo zębów i zapobiega powstawaniu próchnicy. Smak i kompozycja zapachowa pasty spodoba mężczyznom, ceniącym długotrwałe i silne uczucie odświeżenia. W jej kompozycji wykorzystano eukaliptus oraz miętę połączone z aromatem tymianku, goździka i słodkiej pomarańczy.

oczyszczające
w tubie

Jest ok

Mąż będąc na zakupach.kupil pastę do zębów... Zdziwienie ogromne...pasta dla mężczyzn.. Używaliśmy jej obydwoje... jakoś nie miałam oporów żeby jej nie używać.. przecież to jest pasta... nie widziałam potrzeby używać innej. Pasta o dość silnym aromacie mięty.. ale nie piekąca w język...dobrze się pienila. Takie właśnie lubię. Zęby miały taki jakby trochę bielszy wygląd.... zniknął osad od kawy i herbaty.. świeży posmak utrzymywał się dość długo. Idealna konsystencja. pasta nie spadała ze szczoteczki.

Fajna pasta, i naprawdę wybiela

Co prawda jestem trochę sceptycznie nastawiona do opisu "men" na opakowaniu - czyżby mężczyźni mieli inne zęby? Inne oczekiwania co do pasty? A może nie wolno mi jej używać? ;P tak czy siak, nie zraziłam się i postanowiłam wypróbować na sobie tą prawdziwie męską pastę do zębów. Pomyślałam - może nie zmieni mojego kodu genetycznego i nie zaczną wyrastać mi wąsy ;)

Pasta okazała się bardzo udana: począwszy od smaku (świeży, mocno miętowy, ale nie drażniący), po działanie (faktycznie widać pewien stopień rozjaśnienia).
Smak bardzo przyjemny, nie lubię gryzących past, ta nie szczypie, nie podrażnia, ale zarazem jest mocno miętowa, konkretnie odświeża.
Kolor pasty jest turkusowo niebieski, ale co mnie cieszy - jest to jednolita konsystencja, a nie pasta z niebieskimi drobinkami (miałam kiedyś taką z serii Colgate white, chyba optic - i dostawałam z nią szału, bo granulki nie rozpuszczały się, tylko podczas mycia zębów wędrowały po całej umywalce i farbowały wszystko na swojej drodze na niebiesko). Ta pasta nie paćka umywalki i nie farbuje nam połowy twarzy na morskie turkusy.

Opakowanie bardzo fajne, w czarno - niebieskiej stylistyce, podoba mi się bardzo i wyraźnie odróżnia się od typowych, pstrokatych i kolorowych opakowań past do zębów. Pastę dobrze się wyciska, plastik jest bardzo elastyczny. Plus za stawianie tuby na zakrętce.

A działanie? Bardzo na tak. Poza zwykłym myciem i odświeżaniem - czyli wiadomo, tym co pasta musi robić - daje efekt rozjaśniający. Wiele tu zależy oczywiście od wyjściowego koloru naszych zębów i poziomu przebarwień, ale tak, efekt jest. W ogóle jest to jedna z nielicznych drogeryjnych past wybielających, po których widzę rzeczywiście efekt wybielenia. U mnie nie jest to może wybielenie do kompletnie białych, hollywoodzkich zębów, bo moja płytka ma z natury biało-szary, a nie śnieżnobiały odcień, ale widać, że zęby są bielsze niż wcześniej. Pozwolę sobie jednak przytoczyć opinię mojego współużytkownika pasty (w końcu to pasta dla mężczyzn!), który twierdzi, że podczas stosowania tej pasty często słyszał pytania, czym wybiela zęby. Więc nie da się ukryć - działa :)

Dodam jeszcze, że mimo wrażliwych dziąseł nie zaobserwowałam ich podrażnienia podczas używania tej pasty, co jest dla mnie istotną sprawą.

Podsumowując - polecam zdecydowanie. Jeśli macie już dość wydawania pieniędzy na nieskuteczne wybielające pasty, to warto spróbować z Signal. Daje nieporównywalnie lepsze efekty niż większość typowych past z dopiskiem 'white'. Tu obiecywany 'white' naprawdę jest!

Niebieska laguna

Moj Tż jest recenzentem w tym przypadku :)) Twierdzi że pasta ma fajny, miętowy smak i daje uczucie świeżości. Porządnie czyści zęby, ale nie wybiela ich. Jedyny minus to zbyt intensywny kolor.

Zawiedliśmy się, mimo niskich oczekiwań.

Plusy:
- ładne opakowanie
- odpowiedni dla pasty smak, który nie poraża szczypiącą miętą
- o wiele "smaczniejsza" od zwykłej pasty, jak i od jej damskiej wersji
- spełnia zadanie pasty do zębów, czyli myje i pozostawia uczucie świeżości

Minusy:
- nie wybiela, jak pisałam już wcześniej
- farbuje na niebiesko nie tylko zęby, ale też język, umywalkę i przede wszystkim szczoteczkę, co jest dla mnie nie do przyjęcia, ponieważ wygląda to później bardzo nieestetycznie
- jeśli nie daj boże pasta kapnie nam na ubranie, rękę, brodę, itp, również pozostawi na nich ciężką do zmycia niebieską plamę

nie tego oczekiwałam

po paście Signal, White Now Men Deep Cool nie do końca tego się spodziewałam tzn nie ja ale testujący mężczyzna :)

+delikatnie wybiela zęby
+ dobrze się pieni,
+ usuwa osad,
+ dobrze smakuje,

-niebieski pigment barwi wszystko,
- niebieski pigment brudzi szczotkę i umywalkę,
-nie zauważył znaczącej różnicy w porównaniu do innych past

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

smerfnie

Pasta był a dedykowana dla mojego mężczyzny tak wiez zapytany o opinie powiedział:
Dobry mietowy smak. Uczucie świeżości na długo,
Strasznie barwi
Usuwa osad nazębny
Wybielanie nie jest spektakularne

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Smerfiaste zębiska

Pasta ta przybyła do mnie w duecie z wersją White Now Gold. Jako że lubię wyzwania, a wielki napis "FOR MEN" mnie wystarczająco nie odstraszył, kilkukrotnie zdarzyło mi się użyć pasty, aby mieć na jej temat jakiekolwiek zdanie.

Kilkukrotne umycie zębów pastą White Now Men Deep Cool wystarczyło, aby przekonać się o tym, iż produkt absolutnie nie wybiela (ani długotrwale, ani "optycznie"), pozostawia w ustach i na zębach niebieski nalot, przez co zęby wyglądają na niebiesko-zielone, a nie bielsze. Ponadto, pasta brudzi wszystko dookoła, więc codzienne sprzątanie łazienki staje się koniecznością, a wypłukiwanie produktu z ust trwa setki lat świetlnych. Smak pasty przeciętny, ale z pewnością nie jest to mocna mięta, jaką mężczyźni zwykli najczęściej używać.

Mój wybranek również nie jest zadowolony z testowanego produktu. O ile dla niego smak jest całkiem przyjemny, tak podobnie jak ja, nie zauważył on absolutnie żadnego efektu wybielania, a dla samego efektu czystych zębów nie trzeba sięgać po cudowny produkt stworzony z myślą o mężczyznach. Nie muszę chyba wspominać, że niebieska piana obklejająca całą umywalkę, również nie okazała się dla niego spełnieniem męskich pragnień, prawda?

Swoją drogą, cały chwyt marketingowy z wersją FOR MEN oraz z zapewnieniami, że produkt zaspokaja potrzeby mężczyzn, odrobinę mnie śmieszy. Miało wyjść męsko i powiać mentolem, a wyszło słabo.

Optycznie wybiela

Zalety:
- widoczny efekt optycznego wybielania
- świeży smak mięty
- nie podrażnia dziąseł i zębów
- dobrze się pieni
- jest wydajna

Minusy:
- intensywny niebieski kolor, który barwi wszystko dookoła

Nie polecam.

Testując nowy produkt zawsze realnie podchodzę do swoich oczekiwań względem niego. Testując pastę Signal liczyłam jednak na coś innego niż jedno wielkie nic. Ta pasta to porażka i uważam że kupując ją wywalamy pieniądze w błoto. Tak samo uważa mój mąż, który miał okazję przetestować wybielającą pastę Signal dla mężczyzn. Mimo iż to pasta dla mężczyzn pozwoliłam sobie na używanie jej także, by móc w wiarygodny sposób przedstawić tu moją opinię.
Zalety: przyjemny miętowy smak
Wady:
Okropny granatowy kolor pasty. Barwnik farbuje dziąsła i język na niebiesko i dopiero po ponownym umyciu zwykłą pastą kolor schodzi.
Moje zęby po zastosowaniu pasty zamiast białe wydają się zielone. Może to wina mojej żółtej kości ale z drugiej strony nie powinno tak być.
Efektu wybielania brak.
Jeśli chodzi o czystość zębów to zdecydowanie po użyciu pasty Signal miałam uczucie jakbym ich niedomyła, także uważam to za wielką słabość produktu.
Pasta brudzi szczoteczkę,umywalkę i ręce.
Ogólnie jestem niezadowolona z pasty i nie polecam jej nikomu.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Męska mieszanka smaków

Mój mężczyzna zapytano o to, co sądzi o paście orzekł następująco:

- wybiela, ale delikatnie, na pewno pomaga zwalczać kamień w jakimś stopniu
- ma smak, który jest połączeniem mega świeżości ze słodkim smakiem pasty z dzieciństwa (zapewne to ta pomarańcza)
- tubka jest wygodna w użytku, bardzo wydajna i ma typowo męskie kolory, dzięki czemu wiadomo dla kogo jest przeznaczona
- nie drażni dziąseł i nie uwrażliwia jeszcze bardziej zębów
- generalnie bardzo dobra, będzie używać jej w przyszłości!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Hit dla mężczyzn

Pasta ma bardzo świeży, orzeźwiający zapach, po jej użyciu czuć mocny efekt świeżości, już po pierwszym użyciu pasta daje delikatny efekt wybielenia, aczkolwiek zostawia delikatne ślady na dziąsłach i języku, konsystencja jest idealna, a pasta wydajna i starcza na długo. Past brudzi szczoteczkę ale jest to tylko mały minus w całym szeregu zalet.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Nie wyróżnia się

Plusy:
- świeży zapach
-mocny efekt świeżości
- połysk na zębach

minusy:
- osobiście wolę opakowanie z inną nakrętką
- mocno brudzi szczoteczkę
- słaba trwałość

Nie wyróznia się z pośród innych past o tym samym przeznaczeniu. Nie jest moim hitem, aczkolwiek nie należy do najgorszych past z jakich korzystałam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno