Eveline, Argan Oil, Korektor kryjąco - rozświetlający z olejkiem arganowym 8 w 1

Korektor kryjąco – rozświetlający z olejkiem arganowym 8 w 1 marki Eveline maskuje i pokrywa wszystkie niedoskonałości skóry wokół oczu. Odżywcza formuła bogata w olejek arganowy i kwas hialuronowy intensywnie wygładza, długotrwałe nawilża oraz chroni naskórek przed wysuszeniem. Ujędrnia i napina delikatną skórę wokół oczu. Koryguje wszystkie rodzaje zmarszczek, drobne linie mimiczne oraz nierówności. Mineralne pigmenty rozświetlające maskują oznaki zmęczenia, rozjaśniają cienie pod oczami, niwelując skutki stresu. Natychmiast po zastosowaniu skóra wokół oczu staje się aksamitnie gładka i promienna. Spektakularna redukcja ilości, długości, szerokości i głębokości zmarszczek. 8 w 1:
1. Redukuje cienie.
6. Napina.
7. Odżywia.
8. Regeneruje.

Hit!

Bardzo dobre krycie, utrzymuje się na twarzy cały dzień, nie tleni się. Ma bardzo ładny kolor, który dopasowuje się do cery. Aplikacja jest łatwa poprzez pędzelek.

Średniaczek

Producent obiecuje 8 efektów:
1. redukuje cienie - krycie jest raczej średnie, mocnych cieni nie zakryje, nie można zbudować mocnego krycia, bo przy kolejnych warstwach zaczyna wyglądać ciężko pod okiem

2. pokrywa niedoskonałości - zakryje drobne przebarwienia

3. nawilża 24h - nie zauważyłam tak długiego efektu nawilżenia, na pewno nie wysusza

4. wygładza - potrafi zebrać się w zmarszczkach

5 i 6 napina i ujędrnia - nie zauważyłam tego efektu u siebie

7 i 8. - odżywia i regeneruje - wierzę na słowo, bo nie ma tu efektu wow

Korektor jest typowym średniakiem, ani zły ani dobry. Na co dzień ok., ale znam lepsze korektory. W promocji cena jest atrakcyjna.

Pielęgnuje jak krem

Kupiłam ten korektor w ramach kompulsywnych zakupów ;) W domu pomyślałam na co mi kolejny korektor, ale kiedy go użyłam zmieniłam zdanie. Nałożyłam go i pomyślałam: "o kurcze, ale miłe uczucie". Zachowuje się pod okiem jak serum, skóra jest nawilżona, naturalnie błyszcząca, zdrowa. Nie jest to super mocny korektor, raczej concealer niż corrector. Zasłoni lekkie zaciemnienie, może stanowić bazę pod mocniejszy korektor. Szczerze mówiąc odkąd go mam codziennie po niego sięgam.

Niezły

Korektor należy według mnie do tych wartych uwagi. Radzi sobie ze średnimi cieniami pod oczami, ładnie je maskuje oraz rozświetla okolicę oczu. Przy nałożeniu niewielkiej ilości i dokładnemu rozprowadzeniu nie wchodzi w zmarszczki ani nie uwydatnia ich, ale przy kilku warstwach - niestety jest kłopot. Nie nadaje się w związku z tym na gorsze dni ;-) Ale na co dzień - jak najbardziej. Dodatkowo nie wysusza skóry, co uważam za duży plus. Konsystencja jest bardzo lekka.
Kupiony na promocji za 7zł, przeceniony z 13.69 w Rossmannie.

Taniuśki a fajoski

W ostatnich łupach w Rossmanie na cenie dowidzeniowej za jakieś 6złotych kupiłam ten korektor. Z ciekawości.
Mam co prawda lepsze marki i sporo droższe, no ale w tej cenie produkt to nie mogłam sobie odmówić okazji do testu.

Miałam od razu możliwość wypróbowania go i zestawienia z selektywnymi które kupiłam już wcześniej, a chciałam zobaczyć czy ten daje radę.
I bardzo dobrze że go kupiłam bo jest bardzo przyjemny, a zakup za tę cenę uważam wręcz za deal roku!
Produkt jest bardzo tani, zapakowany w estetyczne opakowanie kartonowe, z aplikatorem który jest jak dla mnie idealny, nie jakiś patyk, a taki akurat.
Pochwalę też konsystencję, bardzo dobra nie kit i nie lejąca ciecz. Dobrze się aplikuje i nabiera tyle ile trzeba.
Łatwo rozprowadza, nie mam jakiś wielkich zmarszczek więc wchodzenia w zmarszczki nie zauwazylam, na pewno lżejszy niż Estee Lauder DW, czy Loreal True match.
Odcien mam light do mojej karnacji wręcz idealny, ładnie się stapia ze skórą, rozświetla. .
bardzo super produkt.

Fajny

oceniam odcień Light jest bardzo jaśniutki przepięknie rozświetla okolice wokół oczu delikatnie redukuje cienie pod oczami nie umiem się wypowiedzieć Jak poradzi sobie z większymi cieniami ponieważ nie mam takiego problemu. Dzięki dobrze wyprofilowane aplikatorowi aplikacja jest bardzo łatwa sprawa i szybka. Cena jak za ten produkt bardzo niziutka tancerze korektor jest godny wypróbowania na codzień sprawdza się idealnie.

na co dzień jest ok, ale...

Używam go na co dzień, lubię go bo ładnie rozświetla mimo że nie do końca radzi sobie z cieniami pod oczami. Natomiast do użytku codziennego się sprawdza, używam go też jako bazę na powieki pod cienie. Trzeba go dobrze rozprowadzić by nie wchodził w zmarszczki. Ma ładny jasny kolor (co dla mnie jest szczególnym atutem, bo mogę go używać w zimę, kiedy jestem bladziochem do potęgi entej) Nie przesusza okolicy oczu na czym bardzo mi zależy. Jest wydajny, ma wygodne opakowanie i aplikator. Łatwo go dostać i ma niską cenę. Ogólnie polecam na co dzienne wyjścia!

Nie jest najgorzej, ale mogłoby być lepiej :)

Produkt zamknięty w ciekawym papierowym opakowaniu, po otwarciu ukazuje nam się korektor w płynie o lekkiej konsystencji. Na duży plus zasługuje jego cena - kupiony na promocji za około 7 zł, cena regularna około 15zł. Kolejnym plusem jest łatwa aplikacja. Zmagam się z bardzo widocznymi cieniami pod oczami, niestety w tej kwestii mi nie pomógł - przykrył je tylko częściowo. Z pojawiającymi się punktowo wypryskami radzi sobie całkiem nieżle. Produkt ma średnie krycie oraz nie wysusza.

mam mieszane odczucia

Długo zastanawiałam się nad zakupem.... nie sądziłam, że jeden produkt może dobrze rozświetlać i kryć jednocześnie. No i chyba miałam rację. Jestem posiadaczką mocnych cieni pod oczami i ciężko mi poradzić sobie z nimi jednym produktem. Ten korektor zgodnie z zaleceniami producenta należy nałożyć pod podkład. Trochę mnie to zaskoczyło, bo do tej pory korektorem poprawiałam to z czym nie dał sobie rady podkład. Podjęłam wyzwanie i niestety nałożenie tylko pod podkład u mnie nie dało dobrego efektu. Musiałam nałożyć go jeszcze raz na podkład i zmieszać z moim ulubieńcem. Rozświetlenia nie zauważyłam, krycie przeciętne. Myślę, że do delikatnej korekty sprawdzi się całkiem nieźle, ja jednak trochę się zawiodłam. Ma tendencję do ważenia się i uwydatnianie zmarszczek pod oczami.

zadowalajacy w stosunku do ceny

Używam go tylko pod oczy i do rozjaśniania partii twarzy. Bardzo porównywalny w moim mniemaniu do Affinitone. Podobny poziom krycia (średnie), lekka konsystencja, łatwy w aplikacji i blendowaniu (gąbeczką). Daje się bez problemu utrwalić pudrem. Bez pudru wchodzi w zmarszczki. Pod oczami wygląda lekko. Myślę, że za te pieniądze warto sprawdzić, jeśli nie poszukuje się dużego krycia. A na pewno tańsza opcja od Maybelline Affinitione.
Wadą jest dziwna gama kolorystyczna, a nawet zauważyłam, że ten sam odcień zakupiony ponownie miał inny kolor niż pierwsza sztuka, którą miałam. Może to tylko jednorazowy przypadek, ale miał miejsce.

Średniak

- Korektor nie ma dużego krycia, jeśli ktoś ma duży problem (widoczny) z cieniami pod oczami to mało prawdopodobne, żeby dał radę.
- płynna konsystencja przez co łatwo się go aplikuje,
- ma matowe wykończenie, ale jest zbyt trwały, warto przypudrować
- używany punktowo na zaczerwienienia, zmiany na skórze czy "syfki" daje radę (po przypudrowaniu - puder Max Factor), dodatkowo uzywany punktowo jest bardzo wydajny
- u mnie zawsze w torebce w podręcznej kosmetyczce, tak na wszelki wypadek, gdyby coś wyszło,
- opakowanie praktyczne, niewielkie, wszędzie się zmieści, minusem jest to że napisy szybko schodzą.

nawet nawet

Lubię ten korektor za to, że nie wyrządził moim oczon (a w zasadzie miejscu pod oczami) krzywdy. Nie wysusza skóry, nie wchodzi w zmarszczki, wygląda naturalnie i zdrowo, rozświetla okolicę pod oczami. Mógłby jednak bardziej kryć bo z dużymi zasinieniami i ewentualnymi wypryskami sobie zupełnie nie radzi, wręcz z nich spływa.
Odpowiednia dla niego ocena to 3,8