Batiste, Stylist, Hold Me, Hairspray (Lakier do włosów)

Batiste, Stylist, Hold Me, Hairspray (Lakier do włosów)

Lakier do włosów Hold Me Hairspray nie skleja włosów a opracowana odżywcza formuła na bazie keratyny, witaminy E i oleju Inca Inchi sprawi, że włosy pozostaną odporne na wilgoć, utrwalone i lśniące. Hold Me Hairspray utrwali każdą, nawet najbardziej wymyślną fryzurę Produkt można używać wielokrotnie a ułożona fryzura pozostanie utrwalona, elegancka i naturalnie wyglądająca.

Cóż za zapach ! <3

Użyłam go dopiero kilka razy ale już wiem, że to mój KWC <3
Kocham za piękny zapach. Nie wiem jak może komuś przeszkadzać, no ale o gustach się nie dyskutuje :D Wyczuwam cytrusy. Wącham swoje włosy kilka razy dziennie, zupełnie o tym nie myśląc i zawsze czuje ten zapach :D
Plusy kosmetyku:
- mocne utrwalenie bez sklejania włosów i uczucia "lepkości"
- daje uczucie lekkości
- niewidoczny na włosach
- szeroki zasięg atomizera
- piękne, kobiece opakowanie

Czego więcej można wymagać od lakieru do włosów? Z czystym sumieniem daje 5 gwiazdek. Polecam serdecznie :)

Bardzo dobry lakier

Mimo, iż lakier do włosów to nie jest kosmetyk, którego używam każdego dnia to jednak muszę go mieć zawsze na półce. I co do lakieru Batiste to nie zawiodłam się na nim. Dobrze i na długo utrwala fryzurę, ale nie skleja i jest niewidoczny na włosach. Dodatkowo fajnie nabłyszcza włosy. Zdarza mi się używać go jako 'zwiększacz objętości', czyli pochylam głowę na dół i spryskuję włosy od nasady i muszę przyznać, że w tej roli też się sprawdza. Ponadto lakier jest w fajnej, kolorowej butelce o pojemności 300ml i ma przyjemny zapach.

Używa produktu od: próbka

Mam go zawsze w zasięgu ręki

Jest skuteczny, ponieważ skutecznie utrzymuje fryzurę, nawet podczas wilgotnej czy wietrznej pogody. Nie matowi i nie skleja włosów, a przy tym bardzo dobrze się wyczesuje. Włosy wyglądają zdrowo, są błyszczące i elastyczne.

Sprawdza się.

Według mnie to jeden z tych trwałych lakierów na rynku.Lubię markę Batiste więc ucieszyłam się gdy zobaczyłam to cudo.Mam włosy cienkie,które ciężko ujarzmić.Jak zwykle na tej marce się nie zawiodłam.Jest jednym z tych co nabłyszcza i dodaję fajnej objętości.
Ma bardzo ładne opakowanie.Podobne do tych,w którym są suche szampony.Przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle innych.Jego zapach jest typowy dla tej marki.Podoba mi się i nie zniechęca mnie do jego używania wręcz przeciwnie.Daje on mocny efekt utrwalenia.Jest bardzo wydajny używam go wręcz codziennie i końca nie widać.Nie skleja włosów ani nie wpływa na ich świeżość.Jest praktycznie niewidoczny na włosach.Jestem naprawdę mile zaskoczona.

warty zainteresowania

Produkt przez wiele godzin utrzymuje fryzurę i jest odporny na wilgoć. Lakier ten nadaje włosom objętość, a przy tym nie skleja ich za bardzo. Ma przyjemny zapach i nabłyszcza włosy, ale nie wyglądają przy tym jak tłuste. W opakowaniu jest aż 300 ml produktu, a do tego jest to kosmetyk bardzo wydajny. Lakier najczęściej używam do utrwalenia loków albo do ujarzmienia odstających włosków i przy obu zadaniach sprawdza się dobrze. Po rozczesaniu produkt nie zostaje na włosach. Opakowanie jest ogromne i wykonane jest dobrze. Atomizer działa bez zarzutu, a opakowanie mimo takiej wielkości dobrze leży w dłoni.

Nie wierzę.....

...że producent REWELACYJNEGO, NAJLEPSZEGO I CUDOWNEGO suchego szamponu, wypuścił takiego śmierdziela - ten lakier ma tak paskudny zapach, że przebija perfumy.
Utrwalenie - średnie, plusem jest tylko to, że nie skleja włosów, ale przy moich długich włosach wystarczą dwa dotkniecia włosów i lakieru nie ma.

Świetny

Bardzo fajny lakier: dobrze utrzymuje fryzurę (co wcale nie jest oczywiste w kwestii lakierów do włosów) bez zmieniania włosów w skorupę. Do tego ładnie, choć na mój gust nieco dusząco, pachnie. Cena w porównaniu do jakości i pojemności jest adekwatna. Na pewno do niego wrócę :)

Przyzwoity produkt

Lakier Batiste Hold Me na pewno się sprawdzi przy stylizacjach wymagających mocnego utrwalenia. Nie straszzna mu żadna pogoda, temperatura czy upływ czasu, ale mam jeden poważny zarzut: bardzo łatwo nim skleić sobie włosy, wolę lżejsze lakiery.

niez

Całkiem dobrze się sprawdza, utrwala fryzurę, ale przy tym nie zostawia włosów zbyt sztywnych. Dużym plusem jest dla mnie to, że bardzo łatwo go wyczesać z włosów.

Bardzo dobry lakier

Lakier bardzo dobrze utrwala fryzurę i jest przy tym elastyczny, także włosy nie są sztywne w dotyku.
Szybko się wyczesuje i raczej nie nasila przetłuszczania włosów u nasady. Ciekawy produkt w dobrej cenie.

nie przypasowa

Nie używam takich produktów zbyt często, bo z tego co pamiętam, nie sprawdzają się na moich włosach. Nie wiem, być może mam ich dużo i są ciężkie, w każdym razie taki lakier sobie z nimi nie radzi.

Dobrze że nie skleja włosów i nie pachnie jak standardowy lakier. duży spray gwarantuje wydajność. ładne opakowanie

Niestety ale u mnie się nie sprawdził.

Nie dla mnie

Niestety, wbrew opisom producenta, lakier zupełnie nie sprawdził się na moich włosach. Tworzy mi białą rosę na pasmach, rozpyla się widocznym strumieniem, koszmarnie skleja włosy, mimo zachowania odpowiedniej odległości. Wprawdzie utrzymuje się długo i dobrze utrwala fryzurę, ale na pewno nie wygląda ona tak, jak powinna.

Na plus z pewnością zapach, bo nie dusi oraz wielkość opakowania (używam lakieru codziennie, więc im większa pojemność tym lepiej :))

Daję też kciuka w górę za łatwość wyczesywania!

Nie widać go na włosach

Lakier bardzo szybko wysycha (1-2 minuty), mocno trzyma i nie widać go na włosach. Można palcami przeczesać włosy, bo nie skleja. Zapach jakby winogronowo-kwiatowy.