Batiste, Stylist, Hold Me, Hairspray (Lakier do włosów)

Batiste, Stylist, Hold Me, Hairspray (Lakier do włosów)

Lakier do włosów Hold Me Hairspray nie skleja włosów a opracowana odżywcza formuła na bazie keratyny, witaminy E i oleju Inca Inchi sprawi, że włosy pozostaną odporne na wilgoć, utrwalone i lśniące. Hold Me Hairspray utrwali każdą, nawet najbardziej wymyślną fryzurę Produkt można używać wielokrotnie a ułożona fryzura pozostanie utrwalona, elegancka i naturalnie wyglądająca.

Ten lakier jest super, bardzo szybko schnie i właściwie na włosach nie jest widoczny. Zapach nie jest za mocny i intensywny także to bardzo ok.

Samo działanie bardzo dobre - lakier sprawia, że włosy nabierają objętości, utrwala fryzurę, która dzięki niemu trzyma się spokojnie przez kilka godzin.

Pięknie pachnie, nie zostawia śladów, nie skleja!

Lakiery do włosów bardzo często używam po wyprostowaniu włosów, ale także gdy zrobię sobie wymyślną fryzurę  Z Batiste lubię używać suchych szamponów, ale lakier również zrobił na mnie duże wrażenie. Przede wszystkim przyjemnie pachnie, nie dusi. Nie skleja włosów, sprawia, że trzymają się w takim stanie jaki oczekujemy przez cały dzień. Włosy nie puszą się, ładnie błyszczą. Lakier jest bardzo wydajny, naprawdę na długo starcza. Polecam.

Batiste Stylist Hold Me Hairspray

Jeden z najlepszych lakierów do włosów. Ma dosyć przyjemny zapach jak na lakier do włosów. Dobrze utrwala fryzurę bez sklejania włosów, nie tworzy skorupy na głowie. Bardzo ładne kolorowe opakowania. Na duży plus, że można ten lakier kupić w mniejszej wersji przez co można to zabrać ze sobą np do torebki.

Fajny

Na szampon skusilam się poprzez wiele pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. Produkt fajnie odświeża włosy, nie podrażnia mi skóry głowy i całkiem zwiększa objętość włosów. Z początku byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ bałam się, że nie bede czuła świeżości włosów po użyciu suchego szamponu, ale przekonałam się, że to nieprawda. Jedynym minusem jest zapach, który mi nie odpowiada.

gdyby nie ten zapach

Z tego co wiem, Batiste głównie słynie z suchych szamponów, nigdy nie miałam okazji ich używać, ale z tego co wiem zbierają całkiem pozytywne recenzje, w związku z tym skusiłam się na lakier do włosów.

Niestety zapach wyjątkowo mi nie podpasował, zdecydowanie zbyt intensywny i przeszkadza, można by jeszcze ponarzekać na regularną cenę, ale często jest w promocji.

-bardzo dobre utrwalenie
-duża butla
-wydajny
-dobry dyfuzor
-nie skleja
-nie obciąża
-dodaje objętości

Naprawdę daje radę

Lakier do włosów Batiste Hold Me kupiłam bez wcześniejszego przeczytania opinii i nie byłam pewna jak się sprawdzi. Zaskoczyłam się mega pozytywnie, lakier świetnie utrwala fryzurę, jest lekki, a efekt długotrwały i bardzo naturalny.
Polecam!

Przeciętniak

W lakierach do włosów cenię sobie mocne utrwalenie, które nie odbywa się kosztem sklejonych włosów i którego pozbyć się można poprzez rozczesanie włosów. Ten lakier bardzo dobrze utrwala, lekko skleja i niestety nie da się go wyczesać. To dobry produkt dla osób, które lubią mocny i trwały efekt i nie zależy na tym, by pozbyć się go grzebieniem.

Super utrwalenie

Daje super utrwalenie fryzury, używam jak czeka mnie dłuższa impreza a chcę żeby włosy wyglądały nienagannie. Przyjemnie pachnie ,opakowanie jest wydajne, kolorystyka miła dla oka. Nie skleja włosów i dobrze się rozczesuje, nawet przy regularnym stosowaniu nie zauważyłam żeby moje włosy jakoś na tym ucierpiały.

Piękny wygląd- średnie działanie

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam go wypróbować
Niestety u mnie się nie sprawdził - opakowanie zachęca do zakupu jednak zapach no cóż kwestia gustu mnie przyprawił o ból głowy - zbyt intensywny
W dodatku zbytnio skleja włosy matuje, później trzeba użyć dobrego szamponu oczyszczającego żeby się go pozbyć
Na głowie powstaje jeden beton...Nie polecam

Niestety nie

Kupiłam ten lakier,bo czytałam pozytywne opinie o Batiste. Niestety u mnie lakier się nie sprawdził. Po pierwsze sklejał włosy i tak szczerze mówiąc jakoś świetnie ich nie trzymał. Druga sprawa to zapach - koszmarny śmierdziuch. Na dobitkę swędziała mnie od niego głowa. Niestety nie polubiliśmy się. Jedyne co ma fajne to opakowanie. Raczej wydajny, chociaż nie zużyłam go do końca....

Lakier do włosów jest moim codziennym towarzyszem. Mój dotychczasowy utrwalacz może czuć, że jest na lekko zagrożonej pozycji przez wydanie jakie proponuje Batiste...

Szczęśliwą posiadaczką torby po brzegi wypełnionej produktami marki Batiste stałam się dzięki wizaż.pl i udziałowi w jednym z konkursów urodzinowym. Piękna paczka z produktami, które z czasem coraz lepiej odkrywam i utwierdzam się w przekonaniu... Jak ja mogłam bez tego produktu żyć wcześniej?... Uważam, że właśnie o to chodzi w tym naszym wizażowym świecie żeby się uczyć otwartości na nieznane marki, produkty. Swoje decyzje zakupowe niekiedy wspierać opiniami innych użytkowniczek, które wcześniej miały możliwość doświadczyć efektów danego produktu.
Jednak do sedna... Dziękuję pięknie za wspaniały prezent i możliwość testowania wizażowi.

Wracając do tematu. Lakier jaki mam możliwość użytkować dostępny jest w dwóch wariantach. Mniejsza 100ml i większa opcja 300ml. Te drugą właśnie posiadam w swojej toaletce.
Masywna metalowa butla z atomizerem i plastikową zatyczką. Design niebieski. Ogólnie wszystko utrzymane jest w klimacie, który faktycznie kojarzy się z batiste. Fikuśne kolorki. Przyjemne dla oka.
Metalowa tuba jest używana prze zemnie dosłownie każdego dnia. Codziennie szykując się do pracy swoją stylizacje utrwalam zawsze lakierem do włosów. Ogólnie zanim weszłam w posiadanie lakieru od Batoste byłam wierna Wella, nie sądziłam, że cokolwiek będzie mogło dorównać mojemu ulubieńcowi...

Z kilku spraw technicznych. Atomizer działa bardzo dobrze. Rozpyla lekką chmurę produktu na włosy. Po naszych już wspólnych dwóch prawie trzech miesiącach nic a nic się nie zacina. Wszystko działa idealnie. Bardzo chwalę sobie atomizer, który faktycznie jest bardzo precyzyjny, zarazem rozpyla produkt bardzo delikatnie- co za tym idzie faktycznie nie potrzeba dużej ilości nakładać aby utrwalić fryz. Dzięki takiemu rozwiązaniu co tutaj dużo mówić produkt jest baaardzo wydajny.

Kolejnym punktem jest zapach. Zupełnie inny niż moje dotychczasowe wybory. Tutaj wyczuwam zdecydowanie nuty kwiatowe. Jak dla mnie przyjemne. Jednak nie jest to trwała kompozycja. Zapach bardzo szybko wietrzeje- za co daję kolejny plus. Lubię pachnieć woda toaletową jaką na siebie nakładam nie koniecznie zaś lakierem do włosów :D

Producent zaznacza dodatkowo w opisie, że formuła została opracowana w taki sposób, aby bez trudu można było zmienić stylizację. Faktycznie tak jest. Wystarczy dosłownie przeczesać włosy a lakier się wykrusza i bez większych przeciwności można tworzyć nowy image.

Warto zaznaczyć -produkt posiada w składzie kompleks witaminowy. Lakier przy codziennym użytkowaniu nie przesusza włosów, nie obciąża. Bez obaw posiadaczki cienkich, wrażliwych włosów- polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobra propozycja.

Bardzo dobry lakier

Mimo, iż lakier do włosów to nie jest kosmetyk, którego używam każdego dnia to jednak muszę go mieć zawsze na półce. I co do lakieru Batiste to nie zawiodłam się na nim. Dobrze i na długo utrwala fryzurę, ale nie skleja i jest niewidoczny na włosach. Dodatkowo fajnie nabłyszcza włosy. Zdarza mi się używać go jako 'zwiększacz objętości', czyli pochylam głowę na dół i spryskuję włosy od nasady i muszę przyznać, że w tej roli też się sprawdza. Ponadto lakier jest w fajnej, kolorowej butelce o pojemności 300ml i ma przyjemny zapach.

Używa produktu od: próbka

Mam go zawsze w zasięgu ręki

Jest skuteczny, ponieważ skutecznie utrzymuje fryzurę, nawet podczas wilgotnej czy wietrznej pogody. Nie matowi i nie skleja włosów, a przy tym bardzo dobrze się wyczesuje. Włosy wyglądają zdrowo, są błyszczące i elastyczne.