Avon, Skin So Soft, Supreme Nourishment, Body Lotion (Intensywnie odżywiający balsam do ciała)

Balsam do ciała z odżywczym olejkiem z orzechów makadamii do bardzo suchej skóry Avon Skin so soft zawiera odżywczą, kremową formułę z olejkiem samu jest nietłusta. Szybko się wchłania. Testowany dermatologicznie.
Sposób użycia rozprowadź na czystej skórze, masując.

balsamy
100 – 250ml
Skóra
sucha

Przyjemny, choć ciężki

Z dużym sentymentem wróciłam do linii SSS od Avon, kiedy zauważyłam w katalogu balsam z macadamią. Zapach zbliżony do tego, który pamiętam sprzed lat, kremowy, otulający. Kosmetyk rozsmarowuje się gładko, szybko wchłania się w skórę, ale należy zachować umiar przy aplikacji, bo nałożony w zbyt dużej ilości powoduje, że skóra staje się nieprzyjemnie lepka. Nie nawilża powalająco, ale chyba najlepiej spośród balsamów Avon. Mam obiekcje do składu, bardzo wysoko parafina i oleje mineralne...

Świetny

Kupiłam go w promocyjnej cenie, za jakieś 7 złotych. Świetnie nawilża, ma przepiękny zapach, przyjemną konsystencje, proste i ładne opakowanie. Na pewno jeszcze go kiedyś kupię :)

Idealny

Bardzo go lubię, przypadł mi go gustu. Ma przyjemną konsystencję i łatwo się rozprowadza. Bardzo ładnie pachnie. W porównaniu do większości balsamów z avonu, które średnio nawilżają, ten nawilża moją skórę bardzo dobrze. Stosuję go zawsze po kąpieli. Jeśli mi się

bardzo dobry

Mimo gęstej konsystencji dobrze się wchłania nie lepi się do ubrań i nie bieli. Intensywnie odżywia i zmiękcza skórę. Jest wydajny i bardzo przyjemnie pachnie. Pod koniec trochę ciężko go wydobyć z opakowania ale to jedyny minus

Nawilża

Nie mam wymagającej suchej skóry na ciele. Balsamu używam jedynie do podtrzymania jej dobrego stanu i zapobieganiu wiotczeniu skóry na starość.
Balsam dobrze nawilża, ale długo się wchłania i zostawia lepką warstwę na ciele. Nie można szybko założyć na siebie ubrań.
Mimo olejku z orzechów makadamia pachnie niezbyt przyjemnie.
Balsam jest wydajny, ale pod koniec opakowania ciężko jest wydobyć go z środka.

Super

Przeżyłam wielkie zdziwienie gdy okazało się, że w końcu coś co jest marki Avon, jest również dobre. Balsam super się sprawdza, rzeczywiście intensywnie nawilża skórę. Pięknie pachnie co oczywiście jest dodatkowym jego atutem. Jedynym małym minusem jest to, że troszkę długo się wchłania, ale można przymknąć oko ze względu na resztę pozytywnych rzeczy. U mnie sprawdza się głównie zimą. Polecam.

Całkiem dobry

Bardzo przyjemny i dobry balsam do ciała. Na zimę wręcz idealny!
Szybko się wchłania - no chyba, że ktoś wali dwie warstwy jak ja na nogi, to wtedy troszkę odczeka. W dodatku kosmetyk ma zniewalający zapach i pozostawia skórę miękką i odżywioną.
Szkoda tylko, że jest w takiej malutkiej butelce.

Miły element dnia.

Bardzo przyjemny produkt, po którego sięgałam z przyjemnością.

+ eleganckie opakowanie- podoba mi się
+ przyjemny, ciepły ale nie duszący zapach
+ aksamitna, mleczna konsystencja, balsam z łatwością się rozsmarowuje, nie jest tempy, nie smuży się
+ nadaje skórze miękkość, gładkość, delikatny połysk i przyjemny zapach

- lekko się lepi, nie wchłania się całkowicie

Dobry

Bardzo go polubiłam już od pierwszego użycia.
Zalety:
- ma lekką konsysystencję, która bardzo szybko wnika w skórę i nawilża naskórek
- odżywia skórę i nadaje jej gładkość zgodnie z tym co obiecał jego producent
- zawartość olejku makadamia sprawia że delikatnie, trochę markańsko i egoztycznie pachnie
- ma wygodne opakowanie i dobrą cenę
- przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na ok. 2 tygodnie stosowania.

Bardzo lubię

świetnie nawilża
Łany delikatny zapach
bardzo ładnie rozprowadza się po skórze
Lubie te opakowania
skóra odżywiona lekki blask na ciele
cena ok 9 zł
Lekko lejąca formuła jak mleczko do ciała
Dobry,zwykły i tani balsam z ciekawym zapachem.

Świetny

Zawsze uważałam, że balsamy z Avonu są kiepskie.. Dopóki nie wypróbowałam tego ;) pierwsze co mnie urzekło w tym balsamie to piękny zapach, który kojarzy mi się z gorącymi wakacjami na jakiejś słonecznej wyspie. Balsamu używam wieczorem po kąpieli, szybko się wchłania, jest wydajny i ma wygodne opakowanie, które dawkuje odpowiednią ilość produktu, raczej nie ma szans aby balsamu wylalo się więcej niż chcemy. Po użyciu moja skóra jest nawilżona i odżywiona oraz pięknie pachnie, ale zapach ten jest delikatny i nienachalny z czego jestem zadowolona. Nawilżenie utrzymuje się u mnie do kolejnego mycia, czyli około 24h (dłużej nie sprawdzałam). Cena w promocji jest odpowiednia, w cenie regularnej może i bym kupiła, ale wiem ze w Avonie się to po prostu nie opłaca :)

Ma świetny zapach i dobrze odżywia skórę :)

Balsam skusił mnie tym, że ładnie pachnie i ma w składzie orzechy makadamia :)
Balsam jest gęsty, przyjemnie się go rozprowadza na skórze, niestety skóra po nim trochę się lepi. Nie zauważyłam jednak tego, gdy nakładałam go tylko wieczorem, zaraz po prysznicu. Może na świeżo umytej skórze jakoś inaczej się wchłania. W każdym razie kiedy zaczęłam go też stosować rano, klejąca się po nim skóra zaczęła mi przeszkadzać. Zwłaszcza gdy chciałam się w miarę szybko ubrać.
Pomijając tę niedogodność nie mam już żadnych zastrzeżeń co do tego balsamu. Najważniejsze dla mnie było to, że skóra była po nim bardzo dobrze nawilżona i odżywiona i tak pięknie pachniała.
Opakowanie wygodne - kiedy balsam się kończy można je postawić na klapce, żeby łatwiej było wykończyć resztki kosmetyku.
Przy codziennym używaniu (dwa razy na dzień) opakowanie 250 ml starczyło mi na jakieś 2 tygodnie - czyli tak standardowo. W promocji cena jest do przyjęcia, w regularnej cenie katalogowej z pewnością bym go nie kupiła.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania