L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Szampon do włosów suchych

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Szampon do włosów suchych

Jest to szampon do włosów suchych. Zawiera witaminę B6, aktywne proteiny oraz ceramidy. Odżywia i wygładza. Włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, błyszczące oraz sprężyste. W połączeniu z maseczką z tej samej serii daje znakomite rezultaty w odnowie zniszczonych, kruchych i matowych włosów. Do nabycia w salonach fryzjerskich.

Moim zdaniem bardzo dobry

Trochę mnie dziwią negatywne opinie tutaj - osobiście uważam ten szampon za jeden z najlepszych produktów do mycia suchych włosów. No właśnie, suchych. On się nie nadaje do włosów, które mają tendencje do przetłuszczania - wtedy będzie to intensyfikował. To bardzo odzywczy szampon, kiedy mam bardzo przesuszone różnymi zabiegami włosy to używam go ciurkiem, w innych przypadkach po pewnym czasie odstawiam, bo faktycznie może obciążać włosy i powodować i ich szybsze przetłuszczanie. Dla suchych i postrzępionych kosmyków - idealny. Bardzo dobrze myje, nie podrażnia skóry głowy, nie plącze mi włosów - a moje mają ku temu wielkie skłonności. Oczywiście i tak po umyciu nakładam odżywkę na minutę - ale robię tak przy każdym szamponie. Nie mam problemu z rozczesaniem, włosy są wygładzone, dobrze nawilżone i lśniące. Po prostu silniejsze, nie tak kruche jak normalnie.
Bardzo odpowiada mi ten szampon, używam go już chyba od dwóch lat, miałam już sporo opakowań, nawet teraz mam jeszcze pół butelki w łazience (chwilowo poszedł w odstawkę, bo uzywam Dermeny na wypadające włosy). Jedyne co mnie w nim drażni - zresztą tak samo jak w innych produktach tej linii - to mdły, pseudobananowy zapach.
Jeden z moich kosmetycznych niezbędników, na pewno będę go kupować :)

nie polecam

Zdecydowanie nie polecam, chyba że ktoś ma krótkie zdrowe włosy.
Ja mam długie, a po zastosowaniu tego szamponu traciłam połowe włosów próbując je rozczesać. Nie zauważyłam też żadnego działania odżywczego.
Ślicznie pachnie dlatego dodaje gwiazdke (ale chyba tylko dlatego ze mam dobry humor).
Za tą cenę (zapłaciłam 55zl) spodziewałam sie czegoś lepszego :(

A niech cię ...

Ze słowem "profesionalny" jest tak jak z wyglądem--------> jak człowiek idzie do urzędu i widzi babkę w garsonce, albo faceta pod krawatem, to od razu wierzy w ich profesionalizm. Ale niech ich spotka w tym urzędzie w dżinsach i z wczorajszym wyrazem twarzy - od razu widzi w nich sam brak profesionalizmu.
Tak samo z tym szamponem - nabrałam się na słowo "profesionalny" i zakup u fryzjera.
Plusy:
- ładny, bananowo-melonowy zapach
Minusy:
- strasznie obciążą suche włosy- po dwóch dniach są już tłustawe, a szmpon ma chyba nawilżać, nie natłuszczać, hę? Natluszcza wazelina:p
- włosy są po nim nie do rozczesania bez odżywki
- wysusza włosy i pięknie plącze, więc wyrywamy je po myciu z przerażeniem w oczach
- drażni skórę głowy i to robi naprawdę profesionalnie...;/
- tak kiepski szampon mogę kupić i za 5 zł, nie za 40...

Errata:
Szampon jest beznadziejny, ale maseczka z tej samej linni Intense Repair jest naprawdę świetna:)

Errata2:
---- wiem co było nie tak - obciąża i przetłuszcza, a przy tym drażni balsam połysk jedwabiu Gliss Kura ... I nie chodzi o to, że ten balsam Gliss kura jest zły, nie, po prostu nieludzko gryzie się z tym konkretnym szamponem..Chyba, że używać go w minimalnej ilości!!!.Hmmm...Tym samym L`oreal nie dostał szansy , a chyba powinnam mu dac ze 3 gwiazdki...

Bardzo porządny kosmetyk!

Szamponik ten jest przede wszystkim szalenie wydajny - stosuję go od marca (co 3 dni) i końca nadal nie widać! Przepięknie pachnie melonem, cudownie się pieni, wygładza włosy, przez co są bardziej podatne na rozczesywanie, odżywia, nadaje blasku! Stosowany smodzielnie zastępuje KAŻDĄ sklepową odżywkę - świetny!
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze, ale będą następne!

Oceniam na 5.00

Szczerze polecam wszystkim suchym, zniszczonym i kruchym włosom. Kuracja szampon + odżywka daje znakomite rezultaty w ich odnowie i regeneracji. Do tego bardzo ładny bananowy zapach.