Lass Naturals, Anti Aging Cream (Ajurwedyjski krem przeciwzmarszczkowy)

Lass Naturals, Anti Aging Cream (Ajurwedyjski krem przeciwzmarszczkowy)

Krem przeciwzmarszczkowy Lass zapobiega pojawieniu się przedwczesnych oznak starzenia, redukuje ilość zmarszczek. Znacząco ujędrnia skórę, podnosi ją oraz zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych. Przeciwdziała wolnym rodnikom, rewitalizuje skórę i poprawia jej koloryt.

krem
50 – 100ml
uniwersalne
w słoiczku
Struktura
bogate

oja mam bardzo chwali ten krem

Kremik zakupiłam mamie na urodziny i jak się okazało, mamusia jest bardzo z niego zadowolona, spełnia zadanie i warunki producenta.

Zalety
+ładny zapach
+spłyca zmarszczki
+dobrze wchłaniająca się konsystencja
+dobra cena
+skład
+opakowanie
+działanie
+zauważalna poprawa cery
+napina skórę
+nawilża
+nie roluje się na skórze
+nie podrażnia
+nie uczula
+wydajny

Wady
-brak

ŚWIETNY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI!

Ten kremik odkryłam w sklepie z kosmetykami naturalnymi on-line. Przeczytałam pierwszą opinię na Wizażu i zdecydowałam, że zaryzykuję. I to był strzał w 10! Kremik kosztuje grosze, a jego działanie przebija zdecydowanie topowe produkty pielęgnacyjne marek premium. Ma bardzo bogaty skład, a przy tym nizewykle lekką formułę, która bardzo ładnie "otula" skórę buzi i szybciutko się wchłania. Zapach jest niezwykle kojący i odprężający - szczerze mówiąc to mój punkt główny wieczornego rytuału relaksacyjnego w łazience. Krem jest nadzwyczaj wydajny, ja wydobywam go dodatkowo szklaną łopatką co pozwala dodatkowo dozować go dokładnie tyle ile potrzebuję. Świetnie nawilża, wygładza i napina buzię. Uspokaja ją i sprawia, że rano jest całkowicie nawodniona, jędrna i przyjmuje świetnie kolorówkę. Stosuję go na serum z Avebio - Bio oil antiage elixir i efekty są powalające. Z pewnością to będzie mój stały zakup, bo kosztuje dosłownie grosze, a efekty są świetne! Do tego cieszę się, że mogę wspierać polską markę z lokalnego rynku , a nie korporację z sieciówki. Można śmiało zakupić przez internet np. na BioOrganica. W przyszłości planuje przetestować więcej ich produktów, bo ten brand to dla mnie odkrycie roku!

Takiego kremu szukałam

Doradzono mi go przypadkiem w najlepszej drogerii w Krakowie.
Zazwyczaj sceptycznie podchodzę do takich polecanych produktów, ale pachniał zachęcająco, a mnie się spieszyło. Takim sobie przypadkiem odkryłam ten cudowny krem : pięknie pachnie (naturalnie, nienachalnie), jest treściwy, ale nie robi maski na twarzy, nie ściąga, cudownie nawilża, nie podrażnia, nie zapycha.
Skóra mi odżyła, na spółkę z kremem na dzień doprowadził mi ją do stanu sprzed dobrych kilku lat. Nie spodziewałam, się że można mieć takie efekty po kremie.
Jedyne minusy to dostępność i raczej jest to dla osób między 25 a 50 rokiem tylko na noc. Na dzień na moje tylko dla bardzo wymagającej przesuszonej skóry.