Veet, Wosk do precyzyjnej depilacji twarzy

Veet, Wosk do precyzyjnej depilacji twarzy

Wosk w tubce marki Veet został opracowany specjalnie z myślą o depilacji delikatnych partii twarzy. Praktyczne opakowanie ułatwia precyzyjną aplikację produktu w okolicy łuku brwiowego, górnej wargi i podbródka, a efekt gładkiej skóry utrzymuje się nawet do 28 dni.

w tubie
krem
<50ml

Rewelacja!

Plastrów używam od dawien dawna i zawsze do nich powracam. Jestem posiadaczka niestety bujnego owlosienia na twarzy rękach i nogach (włosy i rzęsy także są gęste ale to jest plus). Plastry stosuje przede wszystkim do depilacji Wąsika. Plastry są standardowej wielkości jak pozostałe, wosk najlepiej jest nakładać na ciepło. Plastry doskonale usuwają nawet te najmniejsze wloski, lecz jedynym minusem jest to że podrażniaja skórę tak jakby czasem kawałki skóry odrywaly się z plastrem. Stosowałam też puder by nie uszkodzić skóry ale efekt był taki sam. Ogólnie jest na plus.

Delikatne i skuteczne

Bardzo delikatne, nie podrażniły mi skóry twarzy. Używa się prosto tak jak zwykłych plastrów, przez ten easy grip odrywanie jest super proste, można za jednym razem pozbyć się większości włosków. Dobrze łapią nawet te króciutkie, ja jestem z tych plastrów zadowolona.

Dla mnie porażka ...

Tyle się naczytałam o tych plastrach i stwierdziłam : spróbuje ! Dorwalam je w rossmanie . Z 4 opakowań na półce jedno wyglądało na nie otworzone więc wzięłam. Nie posiadam bardzo wrażliwej skóry . Założyłam według instrukcji, pociągnęłam .... Byłam zadowolona bo zauważyłam że za jednym pociągnięciem pozbyłam się dużej ilości włosków . Przy zmywaniu produktu chusteczką zaczeły się problemy . Nie tarłam , delikatnie próbowałam się go pozbyć . Po przetarciu chusteczką wosk nadal się utrzymywał więc sięgnęłam po płyn z olejkami z ziai . Kiedy wosk całkiem się zmył odczułam pieczenie. No cóż . Nie ma co się dziwić to depilacja .Poszłam spać...
Kiedy rano się obudziłam czułam ból nad ustami . Popatrzyłam w lustro i ujrzałam wielką świecącą mokrą plamę . Myślałam że nie zmyłam dokładnie wosku . Jednak okazało się że to nie wosk tylko nie mam tam kawałka skóry....
To by było tyle na temat tych plastrów :-(

Dla mnie idealny

Produkty firmy veet stosuje już kilka lat. Natomiast plastry do depilacji twarzy są dla mnie najlepsze. Precyzyjnie usuwają do tego nie zostawiają czerwonych śladów i nie podrazniaja skory. Niektóre plastry innej firmy w moim przypadku powodowały usunięcie włosów wraz z wierzchnią warstwą skóry, co piekło i długo się goilo. Odkąd używam tych plastrów takiego problemu nie ma.

Wykorzystała: kilka próbek

Soff & smooth

Ja też używam kremu Soft dla mnie jest szybki bezbolesny i nie podrażnia. Po co się kątowa jeśli można spokojnie pozbyć się tego ustronstwa którym jest Wąsik

Wosk nie do usunięcia z twarzy!

Może i usuwa włoski (aczkolwiek nie w 100% dokładnie), ale brudzi się podczas przygotowywania plastrów, klei, trzeba się w nim babrać. Niestety po depilacji pozostały na twarzy WOSK jest NIE DO USUNIĘCIA! Klei się jak cholera, nie da się go ruszyć ni to gorącą wodą (bo to tylko go bardziej na twarzy rozpuszcza i skleja), ni mydłem, jedynie pozostaje próbować zdrapywać palcem (ale potem jest kłopot, aby ściągnąć go z palców!), albo trzeć twarz szorstkim ręcznikiem. Nie rozumiem, skąd ma tyle gwiazdek. Ja nigdy więcej go nie kupię. O niebo lepsze są plastry z Joanny lub Sensual (i tańsze). NIE POLECAM.

Bardzo je lubię

Nie wiem ile opakowań tych plastrów użyłam, ale było ich masa.
Plastry zapakowane sa w tekturowym kartoniku. Zawiera on 10 plastrow z czego wychodzi nam 20 sztuk. Oraz husteczki nasączone olejkiem.
Plastry są wydajne starcza na 10 depilacji z czego wykonujemy je średnio raz w miesiącu. Więc super! Często można je spotkać na promocji za 10zl więc rewelacja.

Plastry usunąć potrafią nie tylko delikatny meszek, który jest najłatwiejszy w depilacji ale również krótkie włoski oraz te bardzo mocne.
Plastry innych firm nie radziły sobie z nimi.
Po tego rodzaju depilacji zazwyczaj miałam problem z pojawiającymi sie zaczerwienieniem i kostkami które nie schodzily na długo po depilacji. Przy tych plastrach nie mam takiego problemu.
Są bardzo delikatne, a usuwają przy tym dokładnie wszystko.
Resztki wosku które pozostają nie są w dużych ilościach. Można je zebrać husteczka.
No i po depilacji!

Najlepszy do wrażliwej skóry

Kiedyś próbowałam innych plastrów Joanny, zniechęciłam się mocno rozgrzewaniem tych plastrów i bolesnością zabiegu. Wszelkie kremy do depilacji mocno podrażniały moją skórę, mimo krótkiego czasu nałożenia ich "wypalały" skórę, była cała czerwona a efektu brak.
Kiedy trafiłam na te plastry, przeczytałam jak się je stosuje od razu je kupiłam. Są bardzo skuteczne, za pierwszym razem udało się wyrwać większość włosów, łapie nawet takie króciutkie. Co ważne - nie jest to bardzo bolesne jeśli chodzi o wyrywanie takiego meszku. Oliwka spełnia swoje zadanie - usuwa cały wosk, po zabiegu nie ma śladu. Lekko zaczerwienia się skóra po depilacji, ale po kilku minutach już nic nie widać.
Te plastry mają wszystko czego oczekuje od takich produktów, na pewno przy nim zostanę.

Nie

Lubię wyglądać nieskazitelnie dlatego nie chcę nosić na twarzy tego meszku i postanowiłam użyć plastrów.
Niestety za każdym razem po użyciu dostaję wysyp krostek. Nie jestem pewna ale wydaje mi się że to przez ten olejek do zmywania wosku.
Wychodzi na to że po użyciu tych plastrów za każdym razem wyglądałam gorzej niż przed więc zrezygnowałam.

Doskonałe

Spełniają swoje zadanie w stu procentach. Idealnie wręcz usuwają owłosienie z twarzy. Jestem szatynka, ale mam dość mocne owłosienie i widoczne, jednak po użyciu tych plastrów mam spokój na ok 3 tygodnie. Jedno sprane pociągnięcie wystarcza i skóra pozostaje gładziutka. Są mocne, skóra jest przez jakiś czas zaczerwieniona, moja nie jest skłonna do podrażnień, ale przy bardzo delikatnej mogą pojawić się zaczerwienienia, albo nawet zerwanie wierzchniej warstwy naskórka. One są po prostu mocne. Ja tego szukałam i znalazłam:)

Stanowcze nie!

Po użyciu pierwsze plastra czułam jakbym miała wyrwaną skórę! Nie było to przyjemne uczucie. W dodatku chusteczka dołączona do opakowania która miała służyć do zmycia resztek wosku w ogóle się nie sprawdziła. Niczym innym nie mogłam go zmyć.

bardzo dobry

Jestem szatynką mam więc dosyć widoczny wąsik. Muszę go często usuwać.
Stosowałam różne plastry.
Tylko Veet usuwa włosy skutecznie, na dość długo(ok 3 tygodnie).
Depilacja tym woskiem boli mniej niż innymi plastrami.
Polecam!