Maxima, Nook BFree, Starlight Blonde Serum (Serum nabłyszczające do włosów blond)

Serum nabłyszczające NOOK Bfree
- nawilża i ochrania włosy blond, dekoloryzowane i z pasemkami,
- kontrastuje żółte refleksy.
- Nadaje intensywny połysk i jedwabistość.
- Eliminuje puszenie włosów
- zapobiega rozdwajaniu końcówek
- chroni przed skutkami wolnych rodników.
- Idealne także do włosów siwych i szpakowatych.
- Zawiera diament, proteiny jedwabiu, biologiczny olejek z pestek winogron oraz filtry UV o działaniu nabłyszczającym, antyutleniającym i regenerującym.

póki co najlepsze serum jakie miałam do tej pory

Po nieudanej próbie z jedwabiem z biolsilk, przeszłam na chi jednak pani w sklepie fryzjerskim poleciła mi oto serum do włosów gdyż tłumaczyłam że mam przedłużane i wymagają specjalnej troski,pielęgnacji i w składzie nie mogę mieć "złych" alkoholów,sls itd...

Jaki są plusy tego serum?
-nie ma szkodliwych składników na moje delikatne włosy
-pięknie nabłyszcza matowe włosy
-włosy są bardzo mięciutkie i gładkie ww dotyku
-łatwo sie rozczesują
-nie puszą się!
-pięknie pachnie
-duża pojemność opakowania,mam miesiąc i póki co nawet ćwierć nie zużyłam
-nie trzeba wiele nakładać aby pokryć całe włosy,chyba że ktoś ma do pasa i gęste jak ja to z 6 naciśnięć pompki może się przydać
-końcówki sie nie rozdwajają
-posiada pompkę do dozowania produktu

+/- cena ciut wysoka bo 48,50zł zapłaciłam ale dzięki wydajności starczy na kilka miesięcy plus za działanie jakie dostajemy za ta cenę na prawdę warto
+/- póki co nie zauważyłam aby neutralizował żółte odcienie,może dlatego iż jest delikatnie fioletowy to ma delikatne działanie neutralizujące. choć na moje włosy to szampon i płukanka po 20min dają lekki efekt "usunięcia" żółci więc na cuda z tej strony na serum nie liczę nawet skoro fioletowa płukanka nie działa tak intensywnie nawet...

Minusy:
-tylko w sklepach fryzjerskich jest dostępny

Zdecydowanie wolę serum Starlight od jedwabiu ponieważ ma silniejsze działania wygładzające,,zmiękczające nabłyszczające oraz niweluje puszenie się włosów lepiej. Dodatkowo jest wydajniejsze, ładniej pachnie i ma wygodne opakowanie z pompką.