Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Wielofunkcyjny aloesowy żel, który zawiera 99% ekstraktu z aloesu. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Koreański żel aloesowy marki Holika Holika jest hipoalergiczny. Nadaje się również do skóry wrażliwej, podrażnionej i problematycznej. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, sztucznych barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

Żel nawilża, chłodzi, odświeża i rewelacyjnie wchłania się w skórę, głęboko w nią wnikając i utrzymując odpowiednie nawodnienie przez dłuższy czas. 99% zawartości produktu to sok z aloesu, który pochodzi z czystej wyspy Jeju w Korei Południowej. Pozbawiony zbędnych dodatków skład zachwyci wszystkie fanki naturalnej pielęgnacji.

Jakie opinie zbiera żel aloesowy Holika Holika? Wizażanki cenią go za wielozadaniowość, naturalny skład, ogromną skuteczność nawilżania i długotrwały efekt.

nawilżające, regenerujące
w tubce
emulsja
>100ml, 50 – 100ml
serum

Hit na lato!

Żel Holika Holika uratował moją skórę latem, idelanie sprawdził się na poparzenie słoneczne, ukoił poparzone miejsca jak żaden inny krem z apteki czy drogerii. Zawsze zabieram go na wakacje, bardzo dobrze nawilża, daje uczucie świeżości, szybko się wchłania, nie zostawia uczucia lepkości. Zachwycił mnie swoją konsystencją, zapachem, ale przede wszystkim działaniem. Na początku stosowałam go głównie na poparzenia słoneczne, lecz później zaczęłam używać go jako krem nawilżający na twarz i dekolt, a także balsam na podrażnienia np. po goleniu. Krostki, które pojawiały mi się po depilacji szczególnie na łydkach, szybko po nim zginęły.

nie czuję tematu

Żel po aplikacji klei się, wchłania się dość szybko, no ale trzeba trochę odczekać aż ta klejąca warstwa zniknie.
Nie uczulił mnie ani nie podrażnił. Wiele rzeczy nie zrobił. Nie zrobił nic z suchą skórą, absolutnie nic. Nie liczyłam na super odżywienie, ale chociaż na to że zobaczę jakąkolwiek róznicę, ale żel nie robi nic.
Może ma wiele funkcji, ale co z tego skoro nie ma żadnego działania.

Uwielbiam żel aloesowy, a ten ma bardzo ładne opakowanie i dobrą jakość!

Od dawna używam żelu aloesowego, wcześniej miałam produkty innych firm, ale kilka miesięcy temu dostałam w prezencie ten oto żel od Holika. Pierwsze to bardzo ładne opakowanie! Piękne! Chociaż czasami trochę źle wyciskać produkt i może wylecieć za dużo. Ma przyjemną konsystencję, nie lepi się na skórze, odświeża i lekko nawilża. Używam go na twarz, latem zamiast kremu, też dodaje do kremów jeśli są zbyt ciężkie dla mojej cery ( robię to bezpośrednio przed naniesieniem na twarz, żeby nie zepsuł się krem, biorę niewielką ilość kremu na rękę i dodaje tam trochę żelu i gotowe, lekki krem). Żel aloesowy jest świetnym produktem po depilacji i goleniu się. Można używać jako maseczki na twarz, smarować końcówki włosów.

Fajny ale czy warto?

Fajny produkt, ale czy warty swojej ceny, to nie wiem. Mi najbardziej się przydaje w lecie po opalaniu super łagodzi, próbowałam na włosy, na co dzień do ciała, twarzy ale jednak wolę inne produkty. Uważajcie z opakowaniem, moje spadło mi na podłogę i pękło spektakularnie.

Ładne opakowanie

...i co z tego? Zbędny - tak bym go pokrótce określiła.

Nie rozumiem fenomenu tego kosmetyku. Dla mnie nie uczynił niestety nic dobrego - za to nieco narozrabiał. Stosowany przy olejowaniu włosów nieprzyjemnie wysusza - a ja nawet nie mam farbowanych!

Do tego sprawia wrażenie chemicznego, chociaż w składzie niby same cuda... Nie pierwszy już raz zawiodłam się na marce Holika Holika, to taka pseudo eco propaganda...

Bardzo słabo wchłania się w skórę, ot takie klejące nie-wiadomo-co.

Dobrze że nie kupiłam od razu dużego opakowana!

Jest dobry

Jest w porządku.
Aloes z dobrym składem. Idealny jako baza pod krem. Nawilża i ma wiele zastosować. Stosuję go również jako podkład pod olejowanie włosów. Jedynym minusem jest opakowanie, ponieważ dużo się z niego wyciska przez co jest mniej wydajny.

szału nie zrobił

Kupiłam produkt skuszona opiniami i szałem wokół niego. Szkody nie narobił, ale efektu wow też nie było. Żel jest poprawny. Ma szerokie zastosowanie lecz mi niestety nie przypadł do gustu. Pięknie pachnie i ma fajną konsystencje, śliczne opakowanie. Testowałam go jako krem na twarz, maskę na włosy czy balsam do ciała i niestety nic się nie zmieniło z moja skórą, cerą czy włosami.

Dobry pod makijaż

Ten żel aloesowy sprawdził się u mnie bardzo dobrze jako podkład pod makijaż. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, nie lepi się. Jest także bardzo dobry po depilacji, ponieważ łagodzi podrażnienia.
Produkt ma bardzo ciekawe opakowanie, ale niestety pod koniec używania trzeba je rozciąć żeby wybrać produkt do końca.

Trochę nawilża, słabo się wchłania

Ten żel ma śliczne opakowanie, które świetnie prezentuje się w łazience, jednak jest ono przy tym dość nieporęczne. Problemem dla mnie jest również "kurek", z którego przy lekkim naciśnięciu wylatuje za dużo produktu. Z tego powodu używam go głównie do ciała i raczej na wieczór.
Sam żel jest przyjemnie zimny i gęsty. Ma niestety dość mocny zapach (w porównaniu do innych tego typu produktów). Nie podrażnia cery, ale nie powiedziałabym, by jakoś bardzo ją uspokajał (o wiele lepiej działa na mnie aloe żel ze Skin79, jest bezzapachowy i mniej lepki).
Dość długo się wchłania i jeśli nie jest przykryty później innym kremem lub rozprowadzony dokładnie masażerem, lepi się. Po wchłonięciu go moja skóra jest gładka, ale to raczej uczucie spięcia niż nawilżenia. Używam go pod wieczorny masaż rollerem i nakładam potem kolejne produkty nawilżające. Sam żel niezbyt pomaga w zmiękczaniu suchych skórek lub leczeniu przesuszonych plam na twarzy.
Warto przed rozpoczęciem używania sprawdzić czy nas nie uczula.
Stosunek ilości do ceny przyzwoity.

Łagodzi

Użyteczny produkt, używam jako podkład do olejowania, do łagodzenia podrażnień po goleniu i czasem jako nawilżacz do twarzy (przed kremem/olejem).

Jedyne co mi się nie podoba to ilość produktu, która wychodzi i starczyłaby na pokrycie całych nóg, przez co produkt o wiele szybciej się kończy. Dodatkowo, plastik nie jest najmocniejszy, gdy opakowanie spadło mi na podłogę od razu pękło,

No i lepiej sprawdzić przed pierwszym użyciem czy nie uczula.

Jako podkład pod olejowanie włosów

Żel świetnie sprawuje się u mnie, jako podkład pod olejowanie włosów. Nakładam na suche włosy, na to olej i pozostawiam na noc. Zauważyłam większe nawilżenie włosa. Zdecydowanym minusem natomiast jest cena w stosunku do wydajności produktu.

Aloesowa moc

Właściwości aloesa znam od dawna, szczególnie na oparzenia słoneczne się sprawdza, jak się spiekę to zawsze sięgam po ten żel. Zapach ma delikatny, przyjemny, nie zostawia na skórze lepiej warstwy i jest bardzo wydajny.