Avon, Strong Results (Wzmacniająca odżywka do paznokci)

Avon, Strong Results (Wzmacniająca odżywka do paznokci)

Jest to olejek odżywczy oparty na kwasach AHA, który w ciągu tygodniowej kuracji wzmacnia i dzięki zawrtemu w nim pyłowi diamentowemu utwardza paznokcie. Jest to bardzo dobry kosmetyk, który przynosi faktyczne rezultaty. Stosowany np. na noc poprawia znacznie stan paznokci.

Cena 18,90 zł

Rewelka !!

nie spodziewalam sie takich efektow po avonowskim 'wynalazku', a tu prosze ! Paznokcie po 10 dniach są mocniejsze - teraz je zapuszczam po zameczaniu ich najpierw ogryzaniem, a potem akrylami...ale wyglada na to, ze bedzie coraz lepiej. paznokcie są gladsze, i jakby bardziej twarde. Stosuje 2 razy dziennie, po 2 warstwy.

bardzo dobra

Jedna z lepszych odżywek do paznokci Avonu. Ma postać olejku, którym smaruje się paznokcie. Widocznie poprawia ich stan, choć niestety do końca nie eliminuje ich rozdwajania. Dosyć wydajna.

bez rewelacji

Używałam tej odżywki przez jakiś czas i faktycznie nieco wzmacniała paznokcie, ale nie był to taki efekt, jakiego bym oczekiwała. Zaraz po jej odstawieniu paznokcie znów zaczęły się łamać i rozdwajać. Poza tym jej zapach mnie odrzuca. Jedyne co naprawdę jest w niej dobre to fakt, że szybko się wchłania. Moja ciotka i babcia były tą odżywką zachwycone, ja - średnio. Bywają lepsze i za niższą cenę.

REWELACJA!!!

Zawsze podczas odchudzania, pomimo łykania tabletek z witaminami, najbardziej cierpiały moje paznokcie - rozdwajały się, łamały... i nijak nie mogłam temu zapobiec ani nawet doprowadzić ich do normalnego stanu już po odchudzaniu.<BR>Dopiero ta odżywka mi w tym pomogła.<BR>To moje wielkie odkrycie!!!<BR>Używam jej od kilku lat zawsze wtedy, gdy moje pzanokcie potrzebują szybkiej i skutecznej pomocy.<BR>Zdecydowanie polecam!

super!

Uratował mi paznokcie! Szybko wysycha (parę minut) - ale to olejek, nie lakier! Bardzo skuteczny i wydajny. Kuracja trwa około tygodnia - w tym czasie nie można malować paznokci (bo nie przyniesie oczekiwanych rezultatów), ale warto. I ładnie pachnie!

nie polecam

używałam długo niestety efektów żadnych.może tylko na mnie tak działa,to znaczy w ogóle nie działa...

Oceniam na 3.00

Przyznam się, że nigdy nie mogłam przejść tej tygodniowej kuracji. Po kilku dniach zapominałam po prostu o olejku (który ma zresztą przepiękny zapach). Stan moich paznokci rzeczywiście uległ poprawie, ale na ile przyczynił się do tego olejek a na ile zmiana sposobu odżywiania to nie wiem. Natomiast moja koleżanka (która mi go poleciła) jest z niego bardzo zadowolona.

Oceniam na 5.00

Oczywiście opakowanie w u nas jest przeźroczyste, nie czarne ale olejek wmasowywany w paznokcie niezależnie od opakowania daje wspaniałe efekty i po tygodniu poprawia kondycje paznokci.