Garnier, Płyn micelarny z olejkiem arganowym

Hebe
ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Płyn micelarny Garniera z olejkiem arganowym, który usuwa trwały i wodoodporny makijaż, będąc jednocześnie delikatnym dla każdego typu skóry. Dwufazowa formuła z olejkiem arganowym usuwa każdy rodzaj makijażu oraz odżywia i koi skórę. Przeznaczony do każdego rodzaju cery.

demakijaż twarzy, demakijaż oczu i ust
sucha, tłusta, normalna
oczyszczające, odświeżające
dwufazowa, bez alkoholu, bez parabenów
płyn

Jeden z ulubionych

To jeden z moich ulubionych miceli do cery suchej.

Po pierwsze, jedną z rzeczy, które natychmiast mnie zainteresowały, był dodatek olejku arganowego. Jestem zwolenniczką naturalnych składników, a olejek arganowy jest znany ze swoich właściwości nawilżających i odżywczych dla skóry. Cieszę się, że Garnier postanowił wykorzystać ten składnik w swoim produkcie, ponieważ miałam nadzieję, że będzie on korzystny dla mojej suchej skóry.

Po drugie, konsystencja tego płynu micelarnego jest bardzo delikatna i lekka. Nie odczuwam na swojej skórze żadnego uczucia kleistości czy tłustości po użyciu produktu. To bardzo ważne dla mnie, ponieważ mam skłonność do zatykania porów, a ciężkie produkty mogą tylko pogorszyć ten problem. Płyn łatwo rozprowadza się po skórze i nie trzeba stosować dużo produktu, aby dokładnie oczyścić twarz.

Co do efektów demakijażu, Garnier, Płyn micelarny z olejkiem arganowym sprawdził się doskonale. Usuwa makijaż, nawet ten wodoodporny, bez większego trudu. Nie musiałam mocno pocierać ani naciskać na skórę, aby pozbyć się wszystkich śladów kosmetyków. Płyn skutecznie usuwa również zanieczyszczenia z powietrza i nadmiar sebum, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną.

Jednym z największych atutów tego produktu jest to, że nie podrażnia mojej skóry. Mam skórę wrażliwą i często zdarza mi się doświadczać zaczerwienień lub podrażnień po użyciu nieodpowiednich produktów do demakijażu. Jednak Garnier, Płyn micelarny z olejkiem arganowym jest delikatny i nie powoduje żadnych reakcji alergicznych. To dla mnie ogromny plus.

Ostatnią rzeczą, którą chciałabym wspomnieć, jest przyjemny zapach tego płynu micelarnego. Nie jest on przytłaczający ani chemiczny, co jest dla mnie istotne. Czuję się zrelaksowana, używając tego produktu, ponieważ jego delikatny zapach tworzy przyjemną atmosferę.

Podsumowując, Garnier, Płyn micelarny z olejkiem arganowym spełnił moje oczekiwania i z pewnością będę go dalej używać. Jego skuteczność w demakijażu, delikatna konsystencja, brak podrażnień oraz dodatek odżywczego olejku arganowego to cechy, które sprawiają, że ten produkt zasługuje na moje uznanie.

Wykorzystała: kilka próbek

Mój numer 1 do zmywania wodoodpornej maskary!

Nie byłam przekonana co do płynów micelarnych połączonych z olejkami. Jednak używam wodoodpornego tuszu do rzęs niemal codziennie - problemem było zmywanie tego tuszu "zwykłym" płynem micelarnym, ponieważ nie dawał sobie rady z produktem. Zostawał na rzęsach i nie chciał sie zmyć! Z polecenia przyjaciółki kupiłam Garnier i totalnie się zakochałam. Wystarczy, że przyłożę wacik nasączony płynem do oczu (oczywiście zamkniętych) i po kilku sekundach cała maskara schodzi. Czasem używam patyczka do usunięcia resztek. Moje oczy dzięki temu nie są podrażnione, a ja spędzam mniej czasu przy zmywaniu makijażu.

Mój must have!

Nie zliczę ile opakowań już zużyłam. Świetnie radzi sobie z każdym, nawet najcięższym, wodoodpornym makijażem. Mam cerę suchą, wrażliwą i skłonną do podrażnień i świetnie sobie z nią radzi. Nie podrażnia i z łatwością usuwa makijaż. Nie zamienię go na żaden inny :)

zaskakująco dobry!

Musze przyznać, że nie przepadam za produktami marki i po kilku dawniejszych zawodach omijam kosmetyki Garniera szerokim łukiem. Do zakupu płynu skłoniła mnie mocno promocyjna cena w drogerii i absurdalnie wysoka cena mojego ulubionego dwufazowca czyli Mixy. Postanowiłam poszukać zamiennika i padło na Garniera. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę - spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie - produkt jest bardzo dobry, skutecznie zmywa się
nim tusz, nie ma konieczności mocnego pocierania oka. Olejkowa formuła nawilża okolice oka, kosmetyk nie podrażnia - czego chcieć więcej? Jakość porównywalna do mixy, mixa nieco lepiej domywa i jest mniej tłusta, ale jest jej duuuuuuuużo mniej no i cena jest taka, jakby producent wlewał do butelki co najmniej płynne złoto. Płyn Garniera spełnia swoje zadanie na medal, a do tego ma dużą pojemność i niską cenę.

Jest fajny

Bardzo dobry płyn do demakijażu. Nie podrażnia ani nie wysusza. Zapach delikatny i przyjemny. Dobrze radzi sobie z oczyszczaniem.
Nie podrażnia ani nie wysusza. Nie uczulił mnie :)
Cena fajna.
Polecam!

Najlepszy płyn do demakijażu

Jak dla mnie jeden z najlepszych płynów do demakijażu, doskonale radzi sobie nawet z najmocniejszym makijażem, ma piękny zapach dzięki czemu stosowanie go jest jeszcze przyjemniejsze. Bardzo dobra konsystencja, dobra wydajność, przystępna cena. Jest dostępny w wielu drogeriach oraz marketach. Używam od lat i jestem bardzo zadowolona :)

Świetny

Bardzo dobry płyn, podoba mi się jego konsystencja. Radzi sobie najlepiej z wodoodpornym makijazem. Bardzo ładnie pachnie i na promocji opłaca się kupić. Formuła też na plus.

same plusy

Płyn ten jak dla mnie ma same plusy.
Doskonale usuwa resztki makijażu.
Płyn nie podrażnia i nie wysusza.
Ma bardzo przyjemny zapach, który umila demakijaż.
Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i oczyszczoną.

Naprawdę fajny

Płyn micelarny z olejkiem Garniera kupilam tak naprawdę przez przypadek. Byłam w drogerii i przypomniało mi się w ostatniej chwili ze potrzebuję czegos do demakijażu a ze mialam malo czasu i akurat ten produkt rzucil mi sie w oczy jako promocja to kupilam:)
Nie żałuję :)
Sam zapach produktu juz zaprasza do użycia. Jest wyczuwalny ale nienachalny. Bardzo na plus jest również wydajnosc produktu. Nie trzeba aplikować go duzo zeby wykonał robotę.
Płyn dobrze radzi sobie z oczyszczaniem. Na demakijaz oczu potrzeba chwilę dłużej niż na resztę twarzy ale i tu daje rade. Po wszystkim na twarzy zostaje taki aksamitny ledwie wyczuwalny film olejowy, ale po chwili znika zostawiając buzię czystą i nawilżoną a nie "skrzypiącą" i ściągniętą. To wrażenie chyba najbardziej mnie urzekło:)

Jednak dwufazowe nie są dla mnie...

Odkąd pamiętam używam płynu micelarnego od Garnier, tego w różowej wersji, od czasu do czasu na chwilę odstawiam, żeby przetestować coś innego. Tak było i tym razem, mój ulubiony się skończył więc kupiłam tym razem ten dwufazowy. Niestety moim zdaniem radzi sobie z makijażem dużo gorzej niż jego różowa wersja, nawet z tym wodoodpornym, tu jest największy problem bo kiedy chce zmyć tusz wodoodporny nie dość że muszę bardzo dlugo trzymac wacik na oku to i tak trzeba trzec zeby tuszu sie pozbyc a to bardzo podrażnia mi oczy. Płyn zostawia na twarzy tłustą warstwę, przez co czuje jakbym miała brudną skórę, nie cierpię takiego uczucia więc od razu muszę umyć twarz żelem, codziennie używam i płynu micelarnego i żelu, żeby porządnie oczyścić twarz, no ale ten chwilowy dyskomfort dla mnie jest nie do przeskoczenia. Ja nie polecam, może dla osób z bardzo suchą skórą taki efekt będzie przyjemny, dla mnie absolutnie nie jest, tym bardziej że nie domywa makijażu, więc po co się męczyć.

Rozpuszczanie nim jakiegokolwiek tuszu do rzęs to katorga.

Nie najlepiej radzi sobie ze zmywaniem zwykłego makijażu, a co dopiero wodoodpornego.
Nierzadko trzeba wspomagać się poprzez tarcie wacikiem, co znacząco obniża komfort, prowadząc do podrażnień i pieczenia skóry.
Dwufazowe płyny micelarne mają do siebie to, że zostawiają na twarzy nieprzyjemną oleistą warstwę, która mnie osobiście drażni i daje poczucie "nieświeżości".

Co to to nie

Jaka jest moja cera:
Mieszana, wrażliwa z tendencja do przetłuszczania się strefy T. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i szybko znikają.

Czego oczekuje od produktu:
Dobrego oczyszczenia tuszu z rzęs bez zbędnego tarcia, pocierania wacikiem. Najczęściej makijaż usuwam olejkiem, jednak, kiedy mam pomalowane same oczy używał płynu micelarnego.

Opakowanie produktu:
Plastikowe, przezroczyste. Bez pompki.

Jaki jest:
Dwufazowy płyn nie poradził sobie z oczyszczeniem tuszu z rzęs. Demakijaż był utrudniony i mało komfortowy. Musiałam trzeć wacikiem nieco mocniej, aby cokolwiek usunął. Dodatkowo pozostawiał na oczach tłusty film. Nie zdołałam zużyć i po wielu próbach odpuściłam.

Co producent obiecuje:
Pierwszy płyn micelarny Garniera z olejkiem arganowym, który skutecznie usuwa trwały i wodoodporny makijaż, będąc jednocześnie delikatnym dla każdego typu skóry. Dwufazowa formuła z olejkiem arganowym idealnie usuwa każdy rodzaj makijażu oraz odżywia i koi skórę

Jak stosowałam/używałam:
Wtedy kiedy potrzebowałam demakijażu, czyli zazwyczaj wieczorem.

Czy jestem zadowolona:
Nie, płyn w połowie nie spełnił moich oczekiwań.

Cena:
400 ml – 26,99 zł

Dostępność:
Bardzo dobra - stacjonarnie i online