Bioderma, Atoderm, Huile de Douche (Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic)

Zobacz oferty

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 000 ml

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic marki Bioderma z serii Atoderm delikatnie oczyszcza skórę, intensywnie odżywia i nawilża (24h) formuła składająca się w 33% z lipidów otula skórę płaszczem ochronnym przez co skóra nie wymaga smarowania kremem, trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów reguluje florę saprofityczną skóry, nie szczypie w oczy,hipoalergiczny, bez parabenów, formuła delikatnie perfumowana
Do skóry suchej, bardzo suchej, podrażnionej oraz atopowej. Wrażliwej skóry twarzy i ciała. Od 1-go dnia życia.

Wszechstronny

Uwielbiam ten olejek , nadaje się nie tylko pod prysznic
ale także super sprawdza się jako produkt do demakijażu oczu ,
usuwa nawet wodoodporny makijaż.Pozostawia skórę gładką ,odżywioną.

Olejek bardzo dobrze myje i pielęgnuje skórę. Jest wydajny i bardzo dobrze się pieni. Łatwo się spłukuje, a skóra jest miła i przyjemna w dotyku. Olejek sprawdza się u osób z sucha skórą. Delikatnie myje i pielęgnuje skórę przynosi natychmiastowe nawilżenie.

Wart każdych pieniądzy

Ten olejek z Biodermy jest naprawdę skuteczny, wszystko, co obiecuje producent jest spełnione. Olejek ma fajną konsystencję-dla mnie nie za gęsty, nie za rzadki, doskonale nawilża i koi. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu, łatwo go zmyć. Pozostawia przyjemną w dotyku, miękką skórę. Mimo, że nie jest bezzapachowy nie podrażnia i nie uczula. Używanie go to sama przyjemność. Ma pompkę i jest bardzo wydajny- niewielką ilością można umyć całe ciało (nie myję nim jedynie twarzy i okolic intymnych).

Świetnie nawilża

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic od marki Bioderka jest zdecydowanie warty polecenia. Ma przyjemną konsystencję olejku, dzięki której wygodnie nakłada się go i rozprowadza na skórze. Bardzo dobrze nawilża i pozostawia skórę miękką i odżywioną. Pompka jest wygodna i dobrze dozuje produkt. Minusem może być dość wysoka cena.

Wielozadaniowy

Olejek jest w butelce z pompką co zapewnia wygodną i łatwą aplikację. Używam do kąpieli jako pielęgnacyjny olej do gorącej wody, jako natłuszczający olejek do mycia oraz jako demakijaż. Produkt jest bardzo odżywczy i pielęgnuje skórę. Nawilża i wygładza.

Do kapieli i demakijazu dla dzieci i dorosłych

Ten olejek zakupilam dla syna i corki z azs do codsiennej kapieli i sprawdził sie idealnie. Dodatkowo mozna zmywac nim makijaz/spf w 1 etapie oczyszczania wieczornego oraz sprawdził sie dla mnie do kąpieli i bardzo zlagodzil mi rogowacenie okolomieszkowe. Olejek jest wydajny, trzy pompki wystarcza na umycie całego ciała. Konsystencja jest olejkowa, jedwabista, dobrze rozprowadza sie na ciele, w kontakcie z woda przyjemnie emulguje i powstaje delikatna emulsja myjaca. Litrowe opakowanie wystarcza na wieki :) jest przezroczste z pompką wiec wygodne i widac ile produktu pozostalo. Zapach jakiś jest ale nie jest to nic drazniacego i mocno wyczuwalnego. Super ze olejek jest od 1 dnia życia i przeznaczony do skóry suchej i atopowej, bo u nas sprawdził sie dla każdego.

Olejek, które przynosi ukojenie

Olejek BIODERMA, ATODERM, Huile de Douche doskonale nawilża skórę, odżywia ją i dobrze oczyszcza. Lubię dać skórze takie nawilżenie, które powoduje, że nie martwię się o wysuszenie. Twarda woda i suche powietrze potrafią bardzo wysuszyć moją skórę. Dlatego cenię sobie tego typu kosmetyki. Dzięki olejkowi pod prysznic moja skóra nie wymaga dodatkowego nawilżenia. Skóra jest miękka, gładka, przyjemna w dotyku, a przede wszystkim nawilżona.
Przynosi on ogromna ulgę suchej skórze. Polecam ten olejek osobą, które borykają się ze skórą, która boli, swędzi i piecze. Ten olejek załagodzi te problemy i przywróci do normalnego stanu skóry.

Bioderma, Atoderm, Huile de Douche

Produkt delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając i nie uczulając. Jest bardzo wydajny. Doskonale i głęboko nawilża skórę. Skóra po nim jest gładka i elastyczna Jest produktem, który mogą używać zarówno kobiety, mężczyźni jak i dzieci.

Bardzo go lubię

Uważam że bioderma ma cudowne kosmetyki. Olejek ma cudowne opakowanie bardzo praktyczne, zapach jest wręcz nie wyczuwalny, bardzo dobrze się pieni, nadaje się dla całej rodziny zarówno dorosłych jak i dzieci. Olejek bardzo delikatnkoe nawilża skórę. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona

Wykorzystała: kilka próbek

Bioderma olejek

Moja skóra uwielbia ten produkt. Mam tendencje do wysuszania a ten produkt świetnie nawilża i odżywia. Super się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy po użyciu. Polecam

Rewelacyjny olejek

Olejek nawilża skórę, jak żaden inny produkt. Dla skóry problematycznej jest to wybawienie. Dzięki niemu każda kąpiel, to po prostu przyjemność. Skóra po jego zastosowaniu jest nawilżona i delikatna. Zapach jest bardzo neutralny.

Kosmetyk na AZS wszechczasów

Najlepszy z najlepszych, sprawdza się od lat.Sprawdza się u córeczki od najmłodszych dni, oraz u mnie gdzie skórę mam bardzo atopową. Świetnie myje, nawilża, pozostawia skórę odświeżoną, a jednocześnie dobrze nawilżoną. Mój hit i ideał na lata

Bardzo przyjemny olejek

Po raz pierwszy miałam styczność z olejkiem do mycia ciała i muszę przyznać, że jestem zachwycona.

Olejek znajduje się w smukłej, przezroczystej, żółtawej butelce z pompką. Butelka jest poręczna, pompka działa sprawnie. Opakowanie 200ml starczyło mi na równe 2 miesiące użytkowania. Olejek nie pieni się. Zapach jest bardzo ładny. Po kąpieli nie ma uczucia wysuszenia, ani nie ma uczucia uczucia tłustej skóry - powiedziałabym, że skóra jest w stanie pośrednim, idealnym. Jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu, używało się go bardzo przyjemnie. Niewykluczone, że kiedyś do niego wrócę.