Versace, Crystal Noir EDP

Versace, Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir pochodzi z warsztatu znanego na całym świecie włoskiego domu mody Versace, który już przez kilkadziesiąt lat wyznacza trendy w świecie mody. Według Donatelly Versace Crystal Noir to rzadka, zmysłowa i łagodna esencja. Ta woda perfumowana pojawiła się na rynku w 2004 roku.
Owocowo - orientalny charakter perfum oferuje magiczne przeżycie swojej właścicielce i ludziom w jej otoczeniu. Najpierw rozwija się podstawa perfum, która ma postać świeżych tonów i soczystej pomarańczy. Następnie ukazuje się serce perfum złożone z upojnej gardenii i omamiającej piwonii. Cała ta dopracowana i zmysłowa kompozycja rozwija się wzajemną grą leśnych ekstraktów. Luksusowa ambra w połączeniu z jedwabnym drzewem sandałowym z kroplą zmysłowego piżma wyczaruje ciepłe uczucie.
Versace Crystal Noir pozostawia fantazyjne wrażenie wyjątkowej chwili, którą będziesz chcieć powtórzyć.

Głowa: świeża nuta, pomarańcza
Serce: gardenia, piwonia
Podstawa: drzewo sandałowe, ambra, piżmo

50 - 100ml

89% jesień/zima 11% wiosna/lato

Versace - Crystal Noir

Jest to bardzo znany (przynajmniej mi się tak wydaje ????) zapach, wywodzący się z włoskiego domu mody @versace który na rynku pojawił się w 2004 r., a mianowicie Crystal Noir.

Zapach jak dla mnie to typowy wybór na wieczór, szczególnie jesienią i zimą, chociaż latem też zdarzyło mi się go użyć.

Na pewno te perfumy nie przypadną do gustu każdemu, ponieważ są bardzo intensywne (słyszałam opinie, że przy dłuższym noszeniu, boli od nich głowa). Nuty zapachowe zawarte w perfumach to: pomarańcza, gardenia, piwonia, drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Zapach utrzymuje się bardzo długo na skórze, zwraca uwagę innych osób w otoczeniu (nie raz usłyszałam juz pytanie czym pachnę????). Przez swoją intensywność, jest to jeden z wydajniejszych zapachów jakie miałam - jest ze mną ponad dwa lata i dopiero mam go na wykończeniu.

Cena tego zapachu nie należy do najwyższych, ponieważ za 90 ml zapłacimy około 230 zł.

Dodatkowo muszę wspomnieć o ich wyglądzie. Jest to prosty, czarny flakon, ze zwracającym uwagę zamknięciem w postaci wielkiego kryształu. Prezentuje się niesamowicie na półce ♥️

Ulubiony zapach na wieczór

Mimo że najbardziej lubię się z delikatnymi owoco-kwiatowymi zapachami to te perfumy są absolutnym cudem! Gdy się nimi spryskam czuje się sto razy bardziej seksowna

istne niebo :)

Swoją pierwszą buteleczkę tego cudeńka dostałam od przyszłej teściowej, której nie przypadł do gustu.
Mnie urzekł od samego początku.
Są słodkie, nie jest to jednak słodycz jadalna czy dusząca - mają nutkę świeżości :)
Wyraźnie czuję gardenię, momentami kokos, którego o dziwo w samym składzie brak.

Crystal Noir są zapachem zdecydowanie na wieczór, mają moc przyciągania spojrzeń, uwodzenia, są kobiece i niezwykle eleganckie.

Trwałość bez zarzutu - od rana do wieczora :)
Cena jest rewelacyjna w porównaniu do jakości, a flakon niezmiennie przyciąga mój wzrok w łazience :)

Wykorzystała: kilka próbek

Zapach potu, śledzi i mydła

Zapach publicznej ubikacji zdezynfekowanej lizolem. Bardzo nieprzyjemna woń, męcząca, kojarząca się również z kwiatowym mydłem PRL-u, użytej przez niedomytą osobę. Zapach prostytutki, która się chciała umyć, zaczęła, ale nie zdążyła. Czuję, że tak mogły pachnieć francuskie damy z XVII wieku, które się nie myły, ale zlewały perfumami. Wyczuwam kiszone ogórki, trochę śledzie, pomieszane z kwiatami. Czuć też zapach potu, zakrytego tanim, kwiatowym mydłem...Współczuję mężczyznom, których kobiety używają tych perfum. Gdybym była facetem, a moja kobieta nosiłaby taki zapach, zerwałabym.

piękny zapach

Bardzo kobiecy, delikatny zapach. Nie jest mdlący, duszący. Pozostawia smugę zapachu za każdym razem kiedy się poruszam co oznacza że jest też trwały ;) Wydaje mi się że mało jest podobnych zapachów.

Zdecydowanie mój numer I

Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi i perfumy.
Musi on być bardzo kobiecy, pociągający, seksowny- taki właśnie jest Versace, ma w sobie wszystko to, czego szukałam.
Pięknie rozwija się na skórze, nuta piżma dodaje mu tej tajemnicy.
Zapach jest odpowiedni dla pewnej siebie kobiety, która lubi zwracać na siebie uwagę.
Jak dla mnie zapach nie ma wad, jest idealny i ciągle zostaje moim faworytem.

kokos w czystej postaci

prepiekne kokosowe otwarcie ktore pozniej za nami caly czas idzie. jest to na prawde bardzo zmyslowy perfum ktory bardzo czesto dostarczal mi komplementow zarowno od plci zenskiej jak i meskiej. zapach utrzymuje sie u mnie do okolo 10 godzin na samej skorze a co do tego projekcji to wydaje mi sie ze zapach jest wyczuwalny do okolo 1 metra. na prawde bardzo cieply, bardzo taki dajacy prztyczka w nos zapach. zdecydowanie na wieczorowa pore, na randki, w chlodniejsze dni, bo jest on niesamowicie cieply i otulajacy, ale jednak z taka lekka pikanteria. moje 90 ml uzywam jedynie na w tych tych 3 sytuacjach: randka, wieczorowe wyjscie, zima. :)

Zbyt ciężki

O ile Bright Cristal bardzo mi się podoba o tyle Crystal Noir zupełnie do mnie nie przemawia. Ma w sobie jakąś jedną nutę która okropnie mnie drażni.
Jeśli chodzi o trwałość to przyzwoita 8/9h na skórze, na ubraniu czuć na drugi dzień. Polecam wytestować przed zakupem gdyż nie każdemu się spodobają.
Ładny flakon, trwałość super ale zapach niekoniecznie dla mnie.

Uwielbiam

Perfumy Versace są jednym z moich ulubionych. Zapach jest delikatnie orientalny ale przy tym jest to bardzo zmysłowe. Nie jest słodki i ciężki tylko prostu idealnie wyważony.Utrzymuje się na skórze bardzo długo na ciuchach nawet po praniu daje się go wyczuć. Używam go i w ciągu dnia jak też wieczorami. Jest to bardzo kobieca perfuma z lekką nutką drapieżności.Mistrzostwo

Idealny na wieczór

Nie jest to zapach dla każdego, ale ja go uwielbiam. Długo utrzymuje się na skórze. Wyczuwa się w nim nuty orientalne i kwiatowe.
Używam go przez cały rok, ale według mnie nie jest zapachem na dzień. Dla mnie jest idealny na wieczór i na randkę. Zwraca uwagę innych osób.
Moim zdaniem jest to zapach otulający, elegancki, intrygujący, głęboki, ultra kobiecy, zmysłowy i uwodzicielski.

Jeden z ulubionych zapachów!

Kocham ten zapach! Określiłabym go jako...ciekawy? Wiem, że dla niektórych osób jest odpowiedni tylko na wieczorne wyjścia z uwagi na swoją intensywność i głębię, ale ja kocham go przez cały rok! I co na to poradzić?
Kojarzy mi się z tajemnicą, głębią, i zmysłowością - coś cudownego! Czuję się w nim kobieco i pewnie. Do tego jest niesamowicie trwały. Będę go kupować do końca życia.

Najlepszy na wieczorne wyjścia

Zapach Crystal Noir jest moim ulubionym zapachem na wielkie wyjścia. Kocham go za intensywność, niepowtarzalność i wyrazisty zapach. Pachnie niesamowicie "luksusowo" :) Utrzymuje się bardzo długo, przez co jest też wydajny. Dla mnie niezastąpiony! Polecam :)

świetny

Moze nie jest to perfum na codzien poniewaz jest dosyc mocny i intensywny
all idealnie trafia w moje gusta jest mocny ale kobiecy i kuszący
nie jest to ten zapach od którego boli glowa jak przechodzisz obok
bardzo zmysłowy faceci go uwielbiają (słowa mojego faceta)
idealny zapach na ciekawy wieczór z swoim facetem :)
utrzymuje sie bardzo długo przez co jest też bardzo wydajny
moze nie jest najtańszy ale w koncu nam tez sie cos koniety od zycia należy prawda ? na dzien kobiet walentynki czy urodziny mozna sobie sprawić przyjemność
flakonik tez bardzo elegancki i ladnie prezentuje sie na mojej toaletce :)
serdecznie polecam