Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem

Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

zobacz więcej ofertzwiń

Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem rozjaśnia przebarwienia szkliwa. Umieszcza się go w indywidualnie dopasowanych aplikatorach i używa do momentu uzyskania pożądanego poziomu wybielania. Lata badań klinicznych dowiodły, iż jest to produkt zarówno bezpieczny, jak i skuteczny.

Aktywnym składnikiem w żelu Biała Perła jest nadtlenek karbamidu. Ta sama formuła używana jest w profesjonalnych gabinetach dentystycznych na całym świecie. W momencie ścisłego kontaktu z zębami nadtlenek karbamidu jest przekształcany w tlen, który usuwa zabrudzony organiczny nalot z zębów, a struktura zębów pozostaje nienaruszona.

Wybielający żel stomatologiczny do zębów Biała Perła doskonale usuwa przebarwienia powstałe podczas palenia papierosów, picia kawy i herbaty. Wzmacnia szkliwo zębów i zabezpiecza je przed próchnicą. Do opakowania dołączona jest skala bieli zębów.

50-100ml
paski wybielające, pasty do zębów
redukujące przebarwienia, wybielające

:))

najlepszy środek wybielający ząbki jaki tylko miałam :)
gorąco polecam, jest naprawdę wydajny (1 opakowanie zuzylam w okolo rok) a efekty są duuże.... po jakimś 1m-c czy 2 nie miałam już ząbków w tonie 8-9 tylko na gorze 2-3 a na dole 3-4 (z dołu spływa zel więc efekt jest gorszy)
polecam również założyć aplikatorki na noc, zel działa dłużej a my możemy cieszyć się pięknym białym uśmiechem... :P
p.s. na początku śliniłam się jak pies.... ale z czasem przeszło:))

Używam tego produktu od:1.5 roku
Ilość zużytych opakowań:3/5

super

Koncze wybielanie tym preparatem i musze stwierdzic,ze efekt jest super.Mam snieznobiale zęby!Rozjasnily sie o 2 tony,efekt jest zniewalajacy.Czesto sie usmiecham,patrze 100 razy w lustro i smieje sie sama do siebie.Preparat kupilam za 42zl.Naprawde polecam

Używam tego produktu od:3mcy

OK

w szybkim wybielaniu rzeczywiscie jest niezawodny,
jednakze po zastosowaniu bolaly mnie zeby.. staly sie nadwrazliwe na jakis czas.. nie wiem czy w zwiazku z tym warte zachodu

Używam tego produktu od: czsu do czasu

Olśniewająco białe zęby

Jak dla mnie rewelacja. Kupiłam białą perłę rok temu w wakacje.. Jest bardzo wydajna bo zostało mi jeszcze z pół jezeli nie wiecej jednej tubki..... Uzywam od czasu do czasu jak mnie najdzie ochota. Zeby mam naprawde snieznobiale. Znajoma mi nawet powiedziala ze moj uśmiech razi :))) Nie mam podraznionych dziasel, nic sie nie dzieje , a do smaku mozna sie przyzwyczaic mi tam juz nie przeszkadza. Jedyny minus jakiego sie dopatrzylam to chyba taki ze jak nie uzywalam bialej perly przez jakis miesiac moje zeby robili sie ciemniejsze.....ale to moze kwestia tego ze pale,pije kawe, wino...... Ogolnie polecam.... Idealny sposob na wybielenie sobie ząbków.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 tubki

jednym słowem: działa!

plusy:
skuteczność!
minusy:
długi czas działania
podsumowując:
wg. ulotki potrzeba od 20 do 30 godzin wybielania dla uzyskania satysfakcjonującego efektu, co oznacza minimum 1,5 miesiąca codzinnego noszenia (po 0,5h). Ja się zawzięłam i nosiłam codziennie, nagrodą za to są naprawdę białe zęby! rozjaśnione o 3 tony przynajmniej, a zuzyłam tylko 1 z 2 tubek.
Nie zauważyłam żadnych uszkodzeń szkliwa, nie miałam podrażnionych dziąseł, preparat działa! polecam wszystkim cierpliwym

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

działa

Nie uzywalam innych produktow wybielajacych wiec nie wiem jak wypada na ich tle. Wiem tylko ze dzialanie jest widoczne wiec jestem zadowolona. Źel poleciła mi kolezanka ktora uzyla pierwszego opakowania dwa lata temu, teraz znowu robi kuracje i ma naprawde biale zęby mimo palenia i picia kawy. Moje tez rozjasnily sie o jakies dwa tony, mimo ze zuzylam dopiero niecalą jedna tubke preparatu. Moze noszenie nakladek z zelem nie jest super komfortowe ale warto sie pomeczyć. Efekty sa spektakularne chociaz uzywalam go srednio co drugi dzien, po ok.0,5h, początkowo dolną szczeke, poźniej jak zauwazylam roznice zaczęlam wybielac górną.

Używam tego produktu od: ok.2msc
Ilość zużytych opakowań:0,5

Superrrrr

Nieco ponad roku temu poczułam ogromną potrzebę poprawienia wyglądu moich zębów. Po konsultacji z kolegą, który wybielił swoje zęby własnie przy pomocy Białej Perły, ja również zakupilam ten produkt i........ nie rozczarowałam się ani trochę. Muszę przyznać z radością, że ten środek jst naprawdę rewelacyjny. Szybko i bez wieliego wysiłku moje zęby stały się białe, dokładnie takie jakie chciałam zawsze mieć. Tak jak już wczesniej ktoś wspomniał jedynym minusem jest efekt podrażnionych dziaseł, ale jest to naszczęście efektem krótko trwałm (kwestią przyzwyczajenia dziąseł do preparatu) gdyż już po paru użyciach ból przestacje towarzyszyć zabiegowi. Ja również poleciłam preparat koleżance i ona taksamo jak i ja jest z niego zadowolona i może pochwalić się bielutkimi zębami.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 i pół (3 tubki)

Warto użyć :)

Rzeczywiście efekt jest bardzo szybki i jest to chyba najlepszy z preparatów do wybielania zębów dostępnych na rynku.

Niestety u mnie po kilku użyciach powodował silną nadwrażliwość zębów ale nie uznaję tego efektu jako wadę Białej Perły, ponieważ taka reakcja zależy od tego jakie się zęby posiada. Moje są dosyć wrażliwe, stąd też ta nadwrażliwość.

Ale używam ciągle tego preparatu, raz na kilka miesięcy, nie daje to silnego efektu wybielenia zębów ale wystarczą 2-3 użycia aby ciemny osad po kawie stał się tylko wspomnieniem ;) :)

świetna

Jak na produkt do urzytku domowego, który ma wybielić ząbki jest rewelacyjna!! Smak może na początku troche przeszkadzac ale idze się przyzwyczaić. Niestety pale i uwielbiam kawe...więc powtarzam wybielanie co ok.pół roku czasem żadziej. Jedno opakowania starcza spokojnie na dwie sesje (czyli u mnie ok.roku). Po użyciu białej perły nasłuchałam sie tylu komplementów odnośnie moich ząbków, że mogę spokojnie polecić ją każdemu kto chce w domu wybielić swój uśmiech ;) Naprawde warto.