Avon, Naturals, Gruszkowy balsam do ciała

Avon, Naturals, Gruszkowy balsam do ciała

Nawilżający balsam do ciała o zapachu gruszki. Dość szybko się wchłania i ma bardzo miły zapach.

To był balsam...

Miałam go ze trzy lata temu,był w promocji za jedyne 9,90 zł. Miał uroczą butelkę,pękatą.
Zapach był przepyszny :) Fajnie nawilżał,skóra pozostawała lekko tłusta.Strasznie fajny.
Zaznaczyłam jednak,że nie kupię tego produktu ponownie,gdyż nie ma już go w sprzedaży :(

e tam

wogole nie czuc zapachunie nawilzaklei sieslabo sie wchlanianie wart swojej ceny

miły zapach

Balsam ma milutki, gruszkowy zapach. Przyjemna, rzadka konsystencja. Szroka butelka jest zdecydowanie lepsza od tych cienkich-długich (nietety dostepne tylko takie :( ) Tak jak wszystkie balsamy Avonu z tej serii za słabo nawilża i za to minus.Ilość zużytych opakowań: 1

słaby

Kupiłam go ze względu na zapach, który wydawał mi się prześliczny, jednak po posmarowaniu stawał się jakiś taki chemiczny :( . Wodnista konsystencja. Słabo nawilżał i zostawiał śliską, klejatą powłokę mimo, że skóra pod spodem była sucha. Dla mnie najsłabszy z całej serii

kiepski

Gwiazdkę dostaje tylko i wyłącznie za zapach.<BR>Kiepsko się wchłania, nie nawilża, pozostawia tłusty film.<BR>Nigdy w życiu nie kupiłabym go drugi raz.

sama słodycz

To drugi,po migdałowym,mój ukochany balsam!Tak unikalnego,realistycznie gruszkowego zapachu jeszce nigdy ni spotkałam!Fantastyczny!I intensywnie nawilżający! Polecam amatorkom gruszek!

Oceniam na 4.00

Bardzo dobrze nawilża zresztą jak wszystkie balsamy z tej serii, za zapachem gruszki akurat nie przepadam, miałam też jeszcze taki spray ale ze względu na intensywny zapach oddałam znajomej, ogólnie jestem bardzo zadowolona bo mała butelka choć 250 ml. jet wygodna i wydajna.

Oceniam na 2.00

Zapach (naprawdę gruszkowy?...) jest ledwo wyczuwalny, efekt nawilżenia znikomy. Dużo lepszy jest ten z serii rumiankowej.