Lovely, Eyebrows Creator (Paletka do brwi)

Lovely, Eyebrows Creator (Paletka do brwi)

Pojemność 1 szt

Wszystko co potrzebne do osiągnięcia idealnych brwi, zamknięte w poręcznym pudełeczku.
Znajdziesz w nim:
- Instrukcję, z której dowiesz się, jakie proporcje powinny posiadać brwi i jak je osiągnąć;
- Szablony, które ułatwią regulację brwi;
- Pęsetę, dzięki czemu masz wszystko zawsze pod ręką;
- Brązową kredkę, dzięki której sprawisz, że linia brwi będzie idealnie prosta;
- Puder do brwi do nadania koloru;
- Stylizujący żel barwiący, który jeszcze bardziej wzmocni kolor i utrwali idealny kształt brwi.
Sposób użycia: Wyreguluj kształt brwi pęsetą, następnie podkreśl ich kształt ozywając pędzelka i ciemnego cienia, utrwal go żelem a następnie rozświetl oko nakładając pod brwi rozświetlacz.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Pencil Składniki: Ricinus Communis Oil, Diethylhexylcyclohexane, C10-18 Triglycerides, Cera Alba, Ceresin, Copernicia Cerifera Cera, Isopropyl Myristate, Theobroma Cacao Seed Butter, BHT, Phenoxyethanol, [+/-]: CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77891. Brow Wax Składniki: Isobutyl Myristate, Mica, Ceresin, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Sorbitan Sesquioleate, Cera Alba, Polybutene, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, [+/-]: CI77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891. Brow Powder Składniki: Mica, Talc, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Magnesium Stearate, Silica, Boron Nitride, Ethylhexyl Palmitate, Polymethyl Methacrylate, Nylon-12, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, [+/-]: CI 7499, CI 77891, CI 77492, CI 77491. Highlighter Składniki: Mica, Talc, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Magnesium Stearate, Polyethylene, Boron Nitride, Ethylhexyl Palmitate, Phenoxyethanol, Calprylyl Glycol, [+/-]: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Katastrofa

Peseta nie nadaje sie do niczego, podobnie jak kredka, ktora jest mala i gruba (nie da sie nia nic ladnie wyrysowac). Trzeba sie sporo namachac zeby nalozyc cien i "pomade" bo sa bardzo malo napigmentowane.
Za to rozswietlacz jest swietny i stosuje go nawet na kosci jarzmowe.

Pomocne

Super pomocny zestaw dla osób które tak jak ja mają problem ze zrobieniem prosto kreski na powiece. Pomaga i prowadzi przez początki nauki makijażu brwi. Dodatkowym plusem jest złączona instrukcja w jaki sposób można zrobić makijaż cieniami do powiek. Jednak uważam że nie jest to profesjonalny zestaw do makijażu ale idealna sprawa dla dziewczyn które dopiero zaczynają przygodę z nauką upiększania siebie.

Zamysł na +, ale nie wszystko mi tutaj odpowiada

Paletkę kupiłam już jakiś czas temu, na promocji w Rossmanie. Zachwyciła mnie zawartość, bo mamy tutaj szablon, pęsetę, kredkę, pędzelek, rozświetlacz, cień, żel oraz instrukcję . Wydawałoby się, że taki zestaw to cudeńko, wszystko w jednym miejscu, niestety nie taki ideał jakby się zdawało począwszy od szablonu, który niestety nie nadawał się do moich brwi, gdyż mam inny łuk, cień jest słabo napigmentowany i obsypuje się, żel jest jakiś mocno maziowaty i zlepia włoski. Kredka jest beznadziejna. Jedynie paletę ratuje pęseta, pedzelek i rozświetlacz.

Szczerze za tą cenę lepiej kupić sobie lepszy produkt do stylizacji brwi, drugi raz się o niego nie pokuszę.

Super!

Paletkę kupiłam dość dawno temu na promocji. Skusiła mnie zawartość produktu (w opakowaniu znajduje się pęsetka, kredka, pędzelek, rozświetlacz, cień oraz wosk). Osobiście jestem zachwycona tym zestawem, super się sprawdza wosk połączony z cieniem, dopóki nie zmyłam produktów z brwi nic się nie rozmazało, kolor cały czas był tak samo nasycony. Rozświetlacz ładnie rozjaśnia okolicę pod brwiami, nie jest zbyt nachalny, pędzelka nie używałam zbyt często, troszkę za mały, natomiast kredka i pęseta fajnie się sprawdziły :) Na pewno jeszcze wrócę do tego zestawu.

Mógł być hit

Sam pomysł jest super, w zestawie jest wszystko co potrzebne do zrobienia brwi. Niestety jakość pozostawia wiele do życzenia i z wszystkich dostępnych produktów używałam tylko cienia.

Za taką cenę lepiej kupić coś innego.

Kupiłam z myślą, że będę mieć wszystkie produkty w jedynym opakowaniu. Jednak pudełeczko jest dosyć duże i w podróż wolę wziąć coś innego.
Jeśli chodzi o poszczególne produkty:
-szablony, które oczywiście do nikogo nie będą pasować, ale można się z nimi pobawić
-pęseta, dla mnie jakoś średnio poręczna, trzeba ją mocno ściskać, nie nadaje się np. do klejenia rzęs
-kredka jest zbyt twarda, nie sunie łatwo po włoskach
-pędzelek bardzo nieprecyzyjny, za miękki, źle się go trzyma
-rozświetlacz dla mnie zbyt chłodny, nie pozostawia tafli a drobiny
-cień, z którym pracuje się w porządku, ale nie należy do najtrwalszych, osypuje się podczas pracy
-utrwalający żel, który nie mogę zrozumieć czemu jest czarny, także nie jestem w stanie nawet go przetestować

Średniak.

Widząc tą paletę w drogerii, bardzo mnie zaciekawiła, myślałam, że przecież to coś świetnego! Wszystko co potrzebuję będę miała w jednym opakowaniu. Jednak używając jej już jakiś czas zmieniłam to zdanie. Pędzelek jest bardzo niewygodny i niepraktyczny, kredka jak dla mnie w ogóle nie do użycia, rozświetlacz daje radę, ale też bez szału, żel jest też taki sobie. Najwięcej używam cienia i pęsety, więc myślę, że za tą cenę spokojnie mogę kupić to osobno i coś o wiele lepszego.

Haha!

Ale z tą paletką mam przygodę! Służy mi zupełnie do czegoś innego. Używam tylko pęsety, ponieważ mała i zgrabna, przydatna oraz... rozświetlacza, który jest moim ulubieńcem. Cień, kredka oraz ten taki.. żel do brwi nie sprawdziły się wcale. Za to ten rozświetlacz to cudo, mówię wam. Codziennie go używam, a on się wcale nie kończy. No magia. Ale nie kupujcie tej palety tylko dla rozświetlacza, hahaha.

Za tę cenę? Pf

Za tę cenę można znaleźć lepszy produkt. Zestaw z początku wydawał się fajny - wszystko w jednym miejscu do brwi to super pomysł i na pomyśle się skończyło. Opakowanie jest ładne, poręczne i fajnie wykonane. Jednak... szablony niby są dobrym pomysłem, jednak ciężko dopasować, aby były uniwersalne, więc trochę tego nie rozumiem, ale okej - może komuś się przyda. Pęseta to śmiech na sali - włosów z głowy sobie nią nie wyrwiecie, a co dopiero drobne włoski brwi. Pędzelek to chyba jedna z dwóch rzeczy, które są okej - włosie jest fajne, na tyle miękkie i sztywne jednocześnie, aby móc ładnie wypełnić brwi. Kredka jest nietrwała, rozmazuje się, w niektórych setach niedostosowana kolorystycznie (ten najciemniejszy - kredka jest zbyt ruda). Rozświetlacz taki sobie, jakby go styrać pędzlem, to może byłoby coś widać pod brwią... Cień to druga dobra rzecz w tym secie. Jest spoko jakości, trzyma się, brąz jest dosyć chłodny i zdaje egzamin. Ten wosk to jest idealne dopełnienie boskiej pęsety - to jest wosk? Chyba brązowy krem. Nic nie ma wspólnego z woskiem, schodzi z brwi szybciej niż zdążycie powiedzieć 'co za shit'. Dodatkowo sie rozmazuje. Słowem: za 3 dyszki można kupić sobie porządny cień lub pomadę, to się nie nadaje, bo 80% rzeczy nie będziecie używać. Jedynie cień zdaje egzamin i pędzelek. Także tego.

Wszystko fajnie ale....

Mam ten zestaw dark edition . Wszystko super gdyby nie to ze cienie sie sypia . Ale reszta sprawdza sie super . Fajnie ze pomysleli o tym zeby utworzyc cały zestaw . Myslę ,że gdyby nie te cienie kupiłabym napewno kolejny raz

Rewelacja

Paletka mnie zachwyciła. W środku ma kredkę do brwi, pesetę i mały poręczny pędzel, dodatkowo ma rozświetlacz, cień oraz pomadę do brwi. Dodatkowo w swoim zestawie miałam szablony do prawidłowej depilacji brwi aby nadać im kształt. Bardzo sobie cenię ten produkt z trwałość. Bo jak za taką cenę to bardzo długo się trzyma i nie wiem czy czasem nie jest lepsza niż te droższe. U mnie bardzo się sprawdza, a dodatkowo jest bardzo wydajna.

Paletki do brwi.

Uwielbiam ta paletkę do brwi posiadam kolor loght brown ,piękny odcień brązu. W paletce znajude się : rozświetlacz pod brwi,cień oraz żel utrwalający całość.
W skład także wchodzą:szablony do brwi,pęseta, pędzelek.Osobiście używam tylko tego żelu i trwałość tego produktu utrzymuje się przez cały dzień na miejscu.
Ogromnym plusem tej paletki jest wydajność.Swoją posiadam tak ok. pół roku nie jestem w stanie określić ile dokładnie bo kupowałam ją bardzo dawno.
Miło mi jest polecić tak fajny i wydajny kosmetyk.