Isana, Milde Seife Blütenfest mit Ying-ylang Extrakt (Delikatne mydło w płynie 'Święto kwiatów')

Mydło Isana 'święto kwiatów' posiada kwiatowy zapach. Delikatnie i łagodnie myje dłonie. Lipidy chronią i pielęgnują skórę. Zawarty kompleks pielęgnacyjny pozwala utrzymać gładką i delikatną skórę dłoni. Produkt testowany dermatologicznie, pH przyjazne dla skóry. Produkt przyjazny dla skóry.

mydła
oczyszczające
z pompką
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

Kwiatowe i delikatne

Mydełko te jest bardzo przyjemne w stosowaniu. Ma bardzo ładny, delikatny, kwiatowy zapach, który nie jest przesadnie intensywny czy drażniący. Idealna kompozycja kwiatowa zapewnia przyjemne mycie dłoni.

Zapakowane w opakowaniu z pompką, która działa bez zarzutu, nie psuje się i nie zacina. Można w łatwy sposób wydobyć odpowiednią ilość produktu. Opcja pompki jest chyba najlepszą z możliwych do tego typu produktów. Szata graficzna w przyjemnych kwiatowych kolorach dzięki czemu opakowanie zdobi łazienkę.

Konsystencja idealna, bardzo przyjemna i lekka. Mydło dobrze się rozprowadza, ładnie pieni i bezproblemowo spłukuje. Dłonie po myciu się nie lepią, są wygładzone, delikatnie nawilżone, miękkie i ładnie pachną.

Mydełko dostępne w drogeriach Rossmann za symboliczną cenę około 3zł za pojemność 500 ml więc niewiele a mydełko jest wydajne i wystarcza na długo nawet przy regularnym stosowaniu.

Piękny zapach i dobre mycie

Mydło odkryłam u swojej babci, kiedy pojechałam do niej na dłuższe wakacje. Po przyjeździe do domu od razu zaopatrzyłam się w jedno opakowanie tego mydła. Zapach bardzo przypadł mi do gustu!

Klasyczne opakowanie mydła Isany, z pompką, która działa bez zarzutu. Moim zdaniem jedna pompka to trochę za dużo na jedno dozowanie, ale można mechanizmem manipulować tak, by otrzymać odpowiednią dawkę mydła. Opakowanie ładnie się prezentuje w łazience, choć ja wolę przelewać zawartość do własnego dystrybutora.

Zapach
Jest po prostu cudny! To kwiatowy, ożywczy zapach, aż chce się myć ręce ;) Nie jest narzucający ani zbyt perfumowy, nie wywołuje zawrotów głowy. To przyjemna opcja właśnie na lato, jeśli wolimy kwiatowe zapachy od owocowych.

Mydło
Pieni się bardzo dobrze, mała ilość w zupełności mi wystarcza. Zmywa tłuszcz, skrobię, inne zabrudzenia - nie muszę zbytnio szorować rąk nawet po pracach w ogrodzie. Jednocześnie dobrze się spłukuje, nie pozostawia na dłoniach zapachu, ale neutralizuje poprzednie wonie. Co dla mnie ważne - nie podrażnia ani nie wysusza skóry dłoni. Jestem atopikiem i większość takich nie-dermokosmetyków mnie uczula i podrażnia, ale tutaj mydło działa bez zarzutu. Jedyne co - muszę smarować po umyciu ręce kremem, by zniwelować lekkie uczucie ściągnięcia.

Wydajność
Moim zdaniem wydajność jest bardzo zadowalająca - na jeden raz wystarczy bardzo mała ilość, więc jedno opakowanie zużywa się i zużywa... Ja swoje miałam 1,5 miesiąca przy używaniu przez kilku domowników.

Polecam mydło - świetnie pachnie, dobrze myje, jest wydajne i w dobrej cenie.

Bardzo delikatne, o świeżym - kwiatowym zapachu

Uwielbiam mydła w płynie, a już w szczególności te z firmy Isana, ponieważ uważam, że nie ma co przepłacać i wydawać dwa razy tyle na mydła z droższych firm, gdy tutaj mamy bardzo dobre i spełniające swoją rolę mydełka, jednocześnie przy ogromnym wyborze co do ich zapachów. Konkretnie tą wersję włożyłam do koszyka kompletnie nie wiedząc jak pachnie, jednak patrząc na szatę graficzną, wiedziałam że i tym razem się nie zawiodę.

Zacznę od opakowania które od razu mnie urzekło, ponieważ zawiera motyw kwiatowy, który jest idealny na tę porę roku, a więc genialnie oddaje słoneczną pogodę, pięknie zdobiąc przy tym naszą łazienkę. Jak to na mydła w płynie przystało, opakowanie jest z pompką, która działa bez zarzutów, nic się nie zacina, nie blokuje, nie 'pluje' na prawo i lewo, nie ma problemu z aplikacją odpowiedniej ilości produktu.

Mydełko ma różowy kolor, przez co gdy kapnie nam na umywalkę to niestety to dość mocno widać. Co do konsystencji - jest w porządku, jednak mogłoby być odrobinę gęściejsze, ponieważ niekiedy potrafi uciekać z rąk, jednak dla mnie to żaden problem. Ma bardzo delikatny, świeży, kwiatowy zapach, który absolutnie nie drażni, używanie go to sama przyjemność.

Jeśli chodzi o samo działanie mydła, to w stu procentach spełnia swoją rolę. Osobiście od mydła do rąk nie oczekuje zbyt wiele, ważne jest dla mnie żeby dokładnie oczyszczało i nie wysuszało skóry dłoni. Tak więc, dobrze się rozprowadza, fajnie się pieni, dokładnie oczyszcza dłonie i przede wszystkim nie wysusza ani w żaden sposób nie podrażnia. Nie zauważyłam żeby wykazywało właściwości nawilżające, jednak od tego mam mnóstwo innych kosmetyków i absolutnie tego od niego nie wymagam. Nie ma żadnych problemów z jego spłukiwaniem, po umyciu dłonie się nie lepią, są delikatnie wygładzone i przyjemnie pachną.

Jak za taką cenę uważam, że nie ma nic lepszego, mydełko dostępne oczywiście w Rossmanie, według mnie wystarcza na bardzo długo i szczerze powiedziawszy to nie wiem czy kupię ponownie, ale to tylko ze względu na to, że wybór co do zapachów jest ogromny i chyba jak każda z nas (jeśli chodzi o mydła czy żele pod prysznic) uwielbiam je zmieniać. Ode mnie piąteczka i gdy tylko skończy mi się to opakowanie, pomknę do Rossmana w poszukiwaniu kolejnych perełek zapachowych :)

Lubię je.

Mydło dobrze myje, dobrze się pieni. Bardzo przyjemnie pachnie - kwiatowo, niezbyt intensywnie.
Opakowanie jest kolorowe i ładnie wygląda na umywalce. Oczywiście plusem jest pompka.

Robi co ma robić

Zapach jest kwiatowy ale też lekko cukierkowy. Mydło ma gęstą konsystencję i ciemno różową barwę. Także jak coś kapnie z dozownika to od razu brudzi umywalkę. Mydło lekko się pieni ale dobrze oczyszcza dłonie i nie wysusza ich. Dozownik się nie zacina i dozuje odpowiednią ilość produktu. Grafika przyciąga wzrok w łazience.

fajny zapach w mojej łazience

Mydełko przetestowane, nie wysusza, ładnie myje.
Pachnie świeżymi kwiatami, bardzo kuszący ten zapach i bardzo mi się spodobał.
Czego chcieć więcej od mydełka za tę cene?

Pachnie jak wiosna!

Mydła Isana są bardzo tanie, ładnie pachną i szeroko dostępne. Lubię to, że często wypuszczane są serie limitowane, sezonowe.

Generalnie od mydła do rąk nie oczekuje wiele. Zależy mi na szybkim i dobrym oczyszczeniu oraz na tym, by nie wysuszało dłoni. Mydło Isana jest w wygodnym opakowaniu z pompką, dzięki czemu ekspresowo i wygodnie się je aplikuje. Pachnie świeżo, kwiatowo i przyjemnie, lubię to! Jak dla mnie konsystencja jest troche zbyt za rzadka, przez co czasami ucieka z rąk. Mimo to jest wydajne i wystarcza na długo. Dobrze oczyszcza dłonie i nie wysusza ich! Polecam:)

moje ulubione

Jak kończy się mydło to tylko Isana! Są to moje ulubione mydła, no może nie wszystkie zapachy, ale ten jest bardzo ładny !
Zapach ma rzeczywiście kwiatowy i przyjemny. Dłonie są dobrze oczyszczone i ładnie pachną. Konsystencja nie jest zbyt gęsta, jest w kolorze różowym.
Nie wysusza rąk .
Dozowanie jest mega wygodne w formie pompki, jedna już dobrze się pieni, co powoduje, że mydło starcza na miesiąc, a nawet i dłużej.

Cena jest w miarę niska, ale lepiej się opłaca w promocji kupić.

Pachnące

Mydło pachnie jak łąka kwiatów.
Butelka jest bardzo ładna, kolorowa, kwiatowa.
Mydło nie jest jakoś mega gęste.
Butelka posiada wygodną pompkę, która dozuje odpowiednią ilość.
Butelka jest spora i starcza na długo.
Bardzo lubię mydła Isana, dobrze się pienią, porządnie oczyszczają.
Nie wysusza rąk, pozostawia miły zapach na skórze.

Dobre

Przyjemne mydło od Isany, które nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza a do tego ładnie pachnie. Mydełko fajnie się pieni. Nie wysusza, ale też nie za bardzo nawilża ale dla mnie to nie problem, bo po myciu używam kremu do rąk.
Buteleczka z dozownikiem ułatwia użytkowanie.
Dozownik nie zacina się, nie przecieka.
Fajny produkt, wydajny produkt w niskiej cenie.

gdzie to święto kwiatów?

Mydła i żel Isana uwielbiam i zawsze jak wychodzi nowa edycja limitowana, to kupuję właśnie albo mydło albo żel.

Tutaj mydełko jak zawsze bez zarzutu. Konsystencja średnia, nie za gęsta ale nie wodnista. Kolor różowy, przeźroczysty. Typowo dla tych nie kremowych Isan.

Pieni się całkiem dobrze. Dobrze myje dłonie, ale np.ze zmyciem podkładu z reki sobie nie radzi.

Nie wysusza i nie podrażnia.

Zapach niestety mnie zawiódł. Miało być święto kwiatów a pachnie bardzo delikatnie i nie wiadomo czym, ale kwiatów nie czuję. Na pewno są lepsze wersje zapachowe od tej, chociażby waniliowa z lamą.

Generalnie jak na mydło za 3-4 zł jest w porządku, ale są edycje lepiej pachnące.

Całkiem ok

Mydło jak na tak niską cenę przypadło mi do gustu. Ma bardzo ładny delikatny kwiatowy zapach. Nie podrażnia. Delikatnie wysusza. Jest bardzo wydajny dzięki pompce. Opakowanie jest wygodne i praktyczne. Polecam

Bywało lepiej

Pierwszy raz zawiódł mnie zapach mydła Isana. Miało być święto kwiatów a wyszła dusząca chemia. Zapach nie jest przyjemny. Oczywiście kremowa konsystencja, odpowiednie pienienie, dobre właściwości myjące i solidne opakowanie to standardowe zalety mydeł Isana. Dodatkowo produkt nie wysusza dłoni (nawilżania też nie ma). Standardowo też opakowanie solidne, trwałe, a pompka niezawodna. Jeśli ktoś polubi ten zapach to na pewno zdobędzie super wydajne mydło w ekstra niskiej cenie. Ja jednak nie sięgnę po ten zapach więcej.