Delikato, Płatki kosmetyczne bawełniane

Delikato, Płatki kosmetyczne bawełniane

Przeznaczone do demakijażu oczu oraz pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Struktura płatka sprawia, że produkt jest wyjątkowo delikatny, nie pozostawia włókien, nie rozwarstwia się, co dodatkowo gwarantuje specjalna struktura brzegów. 100 % bawełna.

płatki higieniczne
do oczu, do twarzy, do ust
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

zaletą 100% bawełny

Płatków kosmetycznych używam obecnie rzadko. Dermatolodzy (wielu) zieją taką nienawiścią do płynów micelarnych, że przestałam ich używać. Myję twarz (i makijaż) dwustopniowo i nie ma w mojej pielęgnacji miejsca na płatki.

Zostają jeszcze dwa zastosowania - czasami do domycia makijażu oczu i do zmywania lakieru do paznokci.

Wolę płatki duże i grubsze. Delikato mam w "spadku" po gościu.

Płatki mają kilka zalet. Po pierwsze - bawełna 100%. Po drugie - nie strzępią się. Po trzecie - są rzeczywiście mięciutkie i delikatne (jak w nazwie).

Inna ich cechą to to, że są małe i bardzo cienkie. To może być zarówno zaleta (nie marnujemy kosmetyku, bo płatek wiele nie wchłania), jak i wadą (w przypadku zmywacza do paznokci może to być nie dość). Przy moim rodzaju potrzeb ich mały rozmiar, a zwłaszcza cienkość uznaję za wadę. W związku z mikroskopijnymi rozmiarami myślę, że trzeba by zużyć ich wiele by zmyć makijaż płynem micelarnym.

W podsumowaniu - płatki jak płatki. Mają zalety i mają wady. Jeśli ktoś płatków wciąż używa to może je kupić.

Bardzo dobre.

Potrzebowałam na szybko jakichś płatków i skusiłam się na te. Okazało się, że to naprawdę dobry wybór. Są rzeczywiście delikatne i miękkie, nie rozwarstwiają się i są wytrzymałe. Mają wiele zastosowań, a dodatkowym plusem jest ich cena. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ich dostępność. Chyba trudno je dostać, ale jak już się na nie trafi to warto je wypróbować.

Najlepsze !!!

Najlepsze płatki, z jakimi się spotkałam. Delikatne, a jednocześnie skuteczne. Wzmocnione brzegi sprawiają, że płatki się nie rozwarstwiają i nie zostawiają "meszków". Są wytrzymałe i nadają się do wielu celów kosmetycznych. Ja miałam opakowanie 80 sztuk. Słabo dostępne, widziałam je tylko w jednym sklepie. Mimo tego naprawdę warto ich poszukać. Dla mnie numer 1!

Świetne!

To chyba najlepsze płatki jakie dotąd miałam. Płatki są bardzo delikatne, tak jak obiecuje to producent. Mięciutkie, gładko suną po twarzy. Mają 2 różne strony :jedna jest w paski, a druga delikatna bez żadnych wygnieceń, a do tego brzegi są delikatnie obszyte, dzięki czemu płatki nie rozwarstwiają się podczas demakijażu. Płatki idealnie nadają się do aplikacji mleczka do demakijażu, zmywacza do paznokci czy toniku. Są wytrzymałe i zbite, ciężko je rozłożyć na włókna czy przerwać. Opakowanie standardowe - ze sznureczkiem, dzięki czemu możemy opakowanie powiesić w łazience. W opakowaniu mamy 120 sztuk płatków, co w porównaniu z ceną i świetną jakością bardzo się opłaca. Warto je wypróbować.
PLUSY:
+ miękkie
+ nie rozdwajają się
+ mają wiele zastosowań
+ wytrzymałe
+ bardzo dobrej jakości
+ stosunek ceny do jakości produktu
+ duża ilość w opakowaniu

- słaba dostępność (widziałam je tylko w 1 drogerii w okolicy)