Kat Von D, Tattoo Liner (Konturówka w płynie)

Kat Von D, Tattoo Liner (Konturówka w płynie)

Pojemność 0,55 ml

Wysoce napigmentowy liner, 24-godzinna trwałość, wodoodporny i pozostający na miejscu. Możesz zrobić nim kreskę jaką chcesz, końcówka jest precyzyjna i składa się z elastycznego włosia, które zbite może tworzyć cienkie linie. Pędzelek gładko sunie po powiece, zarówno początkujący użytkownik jak i zaawansowany będzie zadowolony. Sama Kat używa go codziennie.
Produkt wegański oraz 100% cruelty free.

w pędzelku
Efekt
matowe

Nie ma sobie równych

Precyzyjna, długa kreska eyelinerem jest podstawą mojego makijażu., więc dobór odpowiedniego eyelinera jest dla mnie bardzo ważny. Przetestowałam wiele drogeryjnych odpowiedników, ale niestety nie znalazłam godnego zamiennika. Ma głęboki odcień czerni. Jest wodoodporny, trwały, starcza na długo. Nie wylewa się z opakowania, co jest niestety częste przy eyelinerach w pisaku

Ideał

Kreska eyelinerem nie jest moją mocną stroną, ale znalazłam ideał. Końcówka jest bardzo precyzyjna , dlatego można nią rysować bardzo cienkie kreski. Mam tłuste powieki, a ten liner utrzymuje się na swoim miejscu cały dzień. Inne linery poszły w odstawkę,

Był ulubieńcem

Kochałam ten produkt za jego trwałość i precyzję, to było jeszcze wtedy, gdy nie sprawdziłam składu, a dużo osób zachwalało ten liner. Po 4 miesiącach użytkowania zaczął strasznie piec na powiekach, aż bolały do takiego stopnia, że musiałam zmywać go płynem micelarnym. Momentalnie oczy robiły się czerwone i leciały łzy. Nie, nie jestem alergikiem, bardziej chodzi o skład.

Ma wady ale dzięki niemu nauczyłam się robić idealne kreski

Końcówką eyelinera jest pisak, który jest mega cieniutki, jesteśmy w stanie bez problemu zrobić ultracienką kreskę, zaznaczyć punkty na powiecie, w momencie kiedy jeszcze się uczymy czy wykonać nim szkic. Co najważniejsze nie robi żadnych smug, nie rozlewa się, nie rozmazuje, a od razu zasycha na powiekach. Ma matowy odcień. Trzyma się na powiecie absolutnie cały dzień, nie straszne mu łzy czy deszcz. Ma przemyślane zamknięcie na „klik” dzięki czemu mamy pewność, ze dobrze zamknęliśmy produkt.
Minusem jest to, że kolor to zdecydowanie nie głęboka czerń. Kolor nie jest tak bardzo intensywny. Oprócz tego często, się tak jakby zacinał i miałam wrażenie jakby był suchy. Musiałam rozpisywać go na ręce.
Mimo wszystko miniaturka produktu starczyła mi na rok. Nie używałam go codziennie, ale dość często. Zdecydowanie polecam w szczególności, ze różnica jest kolosalna pomiędzy nim, a tańszymi produktami z drogerii.

Znalazłam swój ideał !

Uwielbiam formę pisakowa eyelinerow, przetestowałam ich naprawdę wiele, ale gdy trafiłam na to cudeńko zaprzyjaźniliśmy się od pierwszego użycia. Robienie nim kreski to sama przyjemność i mówię to ja osoba, która mistrzynią kresek nigdy nie była. Z tym eyelinerem ciężko mi zrobić sobie kuku dlatego ze jest bardzo precyzyjny i gdy coś pójdzie nie tak mogę pogrubić lekko kreskę jednocześnie wyrównując ja bez efektu krech na całych powiekach. Jaskółeczka zawsze wychodzi bardzo cieniutka na końcu co bardzo lubię. Nie rozmazuje się w ciągu dnia, łatwo się zmywa podczas demakijażu. Jestem dopiero w trakcie pierwszego opakowania, wiec nie umiem stwierdzić na jak długo wystarczy przy codziennym użytkowaniu.

Sztos.

Najlepszy liner. Produkt jest rewelacyjny i wart każdych pieniądzy. Bardzo łatwo i szybko zrobimy nim kreskę, nie rozpływa się, nie przerywa. Dodatkowo dostaniemy mega czarny odcień, ktory trzyma się cały dzień i całą noc.

Świetny trwały eyeliner

Kupiłam w promocji z innymi produktami, a okazał się hitem!! Precyzyjnie rysuje się nim kreskę, nie rozmazuje się, jest bardzo trwały. Ma ładny uniwersalny czarny odcień.

Ładny, ale...

Piękny efekt, matowa czerń, łatwo się maluje, szybko wysycha i jest bardzo trwały. Niestety po kilku tygodniach codziennego używania, coraz częściej się zatyka i mam wrażenie, że czerń straciła na intensywności. Do tego momentami trudno malować nim równe linie, bo "zatrzymuje się" na załamaniach skóry. Początkowo byłam zakochana, ale przez te coraz częstsze problemy, nie mogę powiedzieć, że jestem z niego w pełni zadowolona.

Jak dla mnie rewelacja

Jest rewelacyjny. Jako maniaczka codziennej kreski na powiece mam swoje wymagania a ten produkt je spełnia.
Nie ukrywam, że cena troszkę mi przeszkadza, ale uważam że jest adekwatna do jakości.

Nie kupię ponownie

Niestety nie potrafiłam nim narysować mocno czarnej wyraźniej kreski - koniec był zawsze lekko rozmyty. Pędzelek jest bardzo wygodny lecz gdy chciałam coś poprawić to wszystko to co było nałożone wcześniej się ścierało. Trwałość gorsza niż np. eye liner marki Sephora.

przeciętny

Eyeliner dostałam w prezencie od koleżanki i w sumie głównie to powstrzymuje mnie przed oddaniem lub sprzedaniem go komuś. Jest taki sobie, trudno robi się nim kreski bo łapie każdą nierówność skóry powiek, robi prześwity których nie da się uzupełnić (kolejne warstwy ścierają kolor zamiast go pogłębiać). Na plus na pewno trwałość, ale to w sumie tyle.

Absolutny hit!!!

Bez czarnej kreski w stylu kociego oka nie wychodzę z domu. Testowalam prawie wszystko na rynku, zawsze to samo - rozmazywanie się, kruszenie, nieporeczny aplikator, za mało głęboki kolor... Już myślałam, że idealy nie istnieją, a jednak! Ten eyeliner ma precyzję pisaka, ale dzięki pedzelkowej końcówce nie zapycha się od podkładu czy cieni. Kolor idealnie czarny. Trwałość - niemal niezniszczalny. Można nim idealnie wyrysowac jaskolke. Nadaje się do rysowania zarówno grubej jak i cienkiej kreski. Nie zamienię go na żaden inny.