Maybelline, The Falsies, Push Up Drama Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco - podkręcający)

Maskara Push Up Drama zapewnia efekt push-up - ekstremalne uniesienie rzęs oraz podkręcenie i pogrubienie porównywalne z efektem sztucznych rzęs. Unikalna silikonowa szczoteczka z wypustkami w kształcie kielichów zapewnia spektakularny efekt.

Najgorszy tusz jaki mialam!!

Kupilam go w ciemno. Zaintrygowalo mnie opakowanie. Myslalam, ze bedzie mial szczoteczki z dwoch stron, ale ma tylko jedna. Jest do duza, gruba silikonowa szczoteczka z malymi zabkami. Od pierwszego uzycia zalowalam, ze go kupilam. Tusz niemilosiernie skleja rzesy. Nie da sie ich rozczesac, bo jeszcze bardziej sie sklejaja. Tusz jest bardzo rzadki i bardzo dlugo schnie. Po 10 minutach rzesy sa nadal mokre i sie sklejaja! Zdecydowanie najgorszy tusz jaki mialam. Nie uzylam go nawet do polowy bo sie do niczego nie nadaje. Jakby mial gestsza formule to dalabym mu szanse pomimo tej nieszczesnej szczoteczki, ale z ta ktora ma nawet przy wyciaganiu jej zawartosc chlapie na boki brudzac cala twarz! Tusz jest bardzo nietrwaly i sie osypuje.

Najgorszy tusz jaki w życiu miałam !!

Kupiłam go jak tylko wyszedł jako nowość, od razu udało mi się go dorwać na promocji -20% więc stwierdziłam, że trzeba go wypróbować. Nigdy jakoś nie przepadałam za tuszami od Maybelline także nie wiem co mnie podkusiło żeby go kupić.

Szczoteczka okropna ! Prędzej można sobie nią krzywdę zrobić a niżeli stworzyć efekt pięknie pogrubionych rzęs. Jestem posiadaczką raczej dużej ilości rzęs, ale to co ta maskara z nimi zrobiła to jedna tragedia! Tak skleja, że wygląda się jakby się miało 5 rzęs a raczej nóg pająka. Jeszcze żadna maskara czegoś takiego mi nie zrobiła. Rozmazuje się, odbija, no tragedia.

W żadnym wypadku jej nie polecam. Podchodziłam do niej parokrotnie, dając jej szanse ale ileż można ? Tak więc wylądowała w koszu. Nigdy więcej nie chce jej widzieć !

nie polubiliśmy się

Zacznijmy od tego, że mimo negatywnych opinii, byłam przekonana, że moje wodoodporne tusze, schodzą dwufazowymi płynami idealnie.. Stwierdziłam więc, że nie jest to problem, ale JEST.. To najtrudniej zmywający się tusz, z jakim dotychczas miałam do czynienia. Nie pomagają olejki, płyny do demakijażu oczu, płyny dwufazowe, NIC.

Nie jestem też zadowolona ze szczoteczki, lubię te z częściej osadzonymi włoskami, bo ta skleja rzęsy i to bardzo. Ciężko sobie poradzić z tym efektem. Do tego wcale ich nie podkręca.

Jeżeli ktoś poszukuje tuszu, który będzie trwały, to jest to bardzo dobry wybór, nic nie spływa, nie kruszy się. Ideał dla osób poszukujących długotrwałych efektów.

Tragiczny

Kupilam go na promocji w H&M, bo konczym mi sie owczesny tusz, stwierdzilam ze wyprobuje cos nowego. Po pierwszym uzyciu powiedzialam mu nie, bo byl okropny, sklejal rzesy, rozmazywal sie, czulam ze zamiast rzes mam lopaty. Poza tym jest wodoodporny co sprawia ze jeszcze gorszy ,bo jest strasznie trudny do zmycia.

Zaskakująco dobra

Ja przyłącze się do dobrych opinii. Jeden z lepszych tuszy jakie miałam i choć początkowo rzeczywiście trudno nim malować rzęsy żeby nie zrobić sobie krzywdy - to już po miesiącu konsystencja zupełnie zadowalająca. Używam go do mocnego makijażu bo rzeczywiście potrafi pogrubić i wydłużyć rzęsy eksponując je na tle mocno zarysowanego oka. Bardzo ładne przyciągające oko opakowanie. Jeden z produktów Maybelline na prawdy godny polecenia.

Tusz push Up DRAMAT!

Tusz idealnie skleja rzęsy. Szczoteczka nadaje sie do niczego. Nabiera za dużą ilość tuszu przez to ze włoski są tak krótkie. Najgorsza silikonowa szczoteczka ever. Moje rzęsy skleiły się maksymalnie. musiałam ratować innym tuszem. Dopiero jak poleżał w szafce 2 miesiące i trochę zastygł można było nim pomalować rzęsy i jakoś wyglądały.
Skusiła mnie cena promocyjna 50% taniej i bardzo fajne opakowanie

Nie...

Lubię tusze Maybelline, jednak ten to jakaś pomyłka. Producent obiecuje podkręcenie i pogrubienie rzęs. Szczoteczka duża, raczej skleja rzęsy a nie pogrubia. Nie podkręca. Mam długie rzęsy ale dosyć rzadkie. Ten tusz oblepia rzęsy w brzydki sposób. Może jak podeschnie będzie lepszy.

Koszmar

Najgorszy tusz jaki miałam! Zaczynając od szczoteczki która jest mega niepraktyczna kończąc na tym że nie robi nic poza jednym wielkim bałaganem na rzęsach i wielką posklejaną papką. Jedyny tusz który wyrzuciłam do śmieci nie skończywszy go. Nie polecam

ujdzie

Tusz do rzęs kupiłam z ciekawości, ale zachwycona nim nie jestem. Przy nakładaniu tuszu strasznie dużo do wychodzi i zlepia rzęsy. Nie używam ich do rzęs na dole, bo bym była cała umazana. Faktem jest że tusz jest ładnie napigmentowany i już po nałożeniu pierwszej warstwy (drugiej oczywiście nie nakładam) widać go na rzęsach w odróżnieniu do innych tuszy tej samej firmy (np. tego w żółtym opakowaniu). Nadmiar trzeba odciągnąć patyczkiem kosmetycznym. Szczoteczka jest w miarę, choć, abo ja nie umiem albo po prostu tak ma, za każdym razem przy nakładaniu tuszu wybrudzi mi się wewnętrzna linia nad rzęsami. Tusz ładnie podkreśla rzęsy i sprawia że są dłuższe i bardziej podkręcone. Niestety trzeba się trochę natrudzić aby oko wyglądało ładnie.
Może jak tuszu już będzie w opakowaniu mniej to wtedy skończą się problemy z nabieraniem za dużej ilości na szczoteczkę.
Ogólna ocena jest średnia. A tusz nie jest wart regularnej ceny.

Bez rewelacji

Posiadałam lepsze tusze do rzęs. Nie jest zły ale są lepsze za taką cenę. Opakowanie ładne szczoteczka też fajna . Dość wydajny ale ciężko jest nim nadać rzęsą ładnego wyglądu trzeba kilkakrotnie go nakładać a przy złym nakładaniu można niechcący skleić rzęsy a to nie wygląda za dobrze. Fajny jeśli ktoś chce delikatnie podkręcić i pogrubić rzęsy.

Najgorsza mascara jaką miałam okazję używać

Kupiłam trochę przypadkowo tą "nowość" jakieś 3-4 miesiące temu. Był to jeden z największych błędów w moim życiu. Na początku była koszmarnie mokra KOSZ-MAR-NIE! po nałożeniu do wyschnięcia do całkowitej suchości potrzebowała chyba 3 minuty - w tym okresie kichnięcie kończyło się kompletna katastrofą i mascarą wszędzie tylko nie na rzęsach. Po jakimś miesiącu - półtorej trochę przeschła i nawet dało się nią uzyskać w miarę przyzwoity look, nadal jednak pogrubienie było poniżej moich oczekiwań. Niestety ten szczęśliwy czas trwał mooooże kolejny miesiąc - następnie tusz wysechł prawie na wiór, a przypuszczam że nie zużyłam nawet połowy produktu która była w środku (zwykle mascary wystarczają mi na 6-9 miesięcy).
Także podsumowując - nie marnujcie pieniędzy na to coś ;)

kiepski

zaraz po zakupie był ok. Myślałam, że trafiłam na fajny tusz ale nie po paru tygodniach zaczął zasuszać się na szczoteczce, tworzył grudki, kiepsko rozczesuje rzęsy, skleja, osypuje. masakra nie maskara. Nie polecam. jest dużo wiele lepszych tuszy do rzęs w podobnej cenie