-20C Protect, Krem na pękające naczynka

-20C Protect, Krem na pękające naczynka

Dzięki zawartości nowoczesnych składników ochronnych zabezpiecza skórę przed silnym mrozem i wiatrem. Dodatkowo kompleks ekstraktów roślinnych z kasztanowca i nagietka wzmacnia naczynka krwionośne, zapobiega powstawaniu pajączków i zaczerwienień oraz uodparnia na wahania temperatury.

AntiFrost System - wieloskładnikowy kompleks chroniący przed mrozem- wzmacnia barierę lipidową naskórka, wyjątkowo skutecznie chroni skórę przed mrozem, wiatrem i zanieczyszczonym powietrzem. Ekstrakt z nagietka łagodzi odmrożenia, koi podrażnienia oraz neutralizuje uszkodzenia naskórka spowodowane przez mróz i zimny wiatr. Ekstrakt z kasztanowca zwiększa szczelność i odporność naczyń krwionośnych oraz zmniejsza ich wrażliwość na negatywne czynniki zewnętrzne. Shea butter zapobiega pierzchnięciu i ściągnięciu skóry, delikatnie natłuszcza oraz likwiduje szorstkość naskórka. Naturalny filtr słoneczny chroni przed niekorzystnym działaniem promieniowania UVA/UVB.

DOBRY, ALE...

Kupiłam ten krem przypadkiem, akurat zaczęła się zima, weszłam do drogerii po coś innego i rzucił mi się w oczy.Producent zmienił opakowanie na wygodną tubę ale szata graficzna została ta sama.
Zachęcona ceną i pamiętając pozytywne opinie kupiłam ale mnie nie powalił. Nie zauważyłam jakiegoś wybitnego działania ochronnego a moje policzki po kilku dniach mocniejszych mrozów były lekko przesuszone.
Nie jest zły ale zdecydowanie wolę Yves Rocher.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Pyszny, polecam :)

Jestem wielką fanką firmy Farmona, po wielu udanych próbach z ich kosmetykami, postanowiłam kupić ten kremik. Potrzebowałam czegoś odżywczego na zimę, a jednocześnie czegoś, co wzmocni moje naczynka. Po raz kolejny nie zawiodłam się.

Plusy:

* doskonale odżywia, natłuszcza i nawilża, po prostu czuć, ze cera jest okryta milutką, wręcz jedwabną kołderką. Efektem jest jej jedwabistość i gładkość - aż miło dotykać

* pomimo iż jest to raczej tłusty krem, wchłania się fantastycznie ;)

* milutka konsystencja musu, nakładanie tego kremu, to czysta przyjemność

* cudowny, nagietkowy zapach, ale delikatny, niedrażniący

* nie uczula moich wrażliwych oczu, za to wielki PLUS!

Minusy

* no niestety brak chemicznego filtra, producent deklaruje, ze krem zawiera naturalny filtr - pewnie chodzi o te wit. E i masło shea, jednak według mnie normalny faktor, przynajmniej 15 UVA/UVA powinien być dodany, tak dla przyzwoitości.

Jednak i tak gorąco polecam :D

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Fajny

Fajny kremik,przedewszystkim nie tłusty,choć trochę się po nim świecę..Pomimo swojej nietłustości dobrze chroni przed mrozem.Nie przeszkadza mi juz tak zimne powietrze.na naczyńka chyba tez dobry bo choć mam z tym niewielki problem to jednak.W każdym razie nie powstały nowe:D
Konsystencje ma takiej milutkiej pianki:)
Jestem bardzo zadowolona.szkoda tylko ,że nie zauwazyłam kupując,że data ważności jest do końca grudnia,więc nawet nie zuzyłam całego opakowania(a trudno ten krem dostać)...To akurat nie fair ze strony sklepu zwłaszcza,że reszta tych opakowań z taką datą wciąz tam lezy(a jest koniec grudnia)..
No w każdym razie to nie ma znaczenia w tej recenzji:)
kremik jest naprawde fajny i godny polecenia:)
Aha ,nie zapycha porów!!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:około połowy

Tak, ale zobaczymy po zimie..

Kupilam go latem przez pomylke w sumie i teraz go uzywam. Napisze tyle ze jak byly dni kiedy wialo i bylo okolo 0 stopni to krem chyba sobie poradzil, bo nie mialam zaczerwienionej skory, co przy innym kremie pewnie by bylo niemozliwe.. mialabym bordowa twarz pewnie. Troche za tlusty jak dla mnie bo nie moge na nim fluidu rozsmarowac, ale nie jest jakos tragicznie. Ogolnie godny polecenia. Oczywiscie taka bardzo porządną recenzje napisze pod koniec zimy ;)
Jesli chodzi o znazaczenie przeze mnie odpowiedzi NIE WIEM czy kupie ten produkt.. to po prostu nie wiem czy innego nie znajde, bo lubie wyprobowywac wsyzstko :) Jesli sie sprawdzi przez zime FARMONA to ją kupie oczywiscie :)

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/50 :) [WYDAJNY]