Isana, Mademoiselle Raspberry, Cremedusche (Żel pod prysznic)

Isana, Mademoiselle Raspberry, Cremedusche (Żel pod prysznic)

Kremowy żel pod prysznic z nawilżającym pantenolem, Z ekstraktem z malin i gliceryną. Jego tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Odpowiedni dla wegan.

Dobry produkt, ale zapach nie dla mnie

Produkt kupiłam, ponieważ balsam z tej samej serii miał nieziemski zapach, w którym się zakochałam.
Jakież było moje rozczarowanie, gdy się okazało, że żel pachnie inaczej i wcale zapach ten mi się nie podoba.
Produkt dobrze oczyszcza skórę nie podrażniając jej. Wygodnie się nim myje, spłukuje się bez problemu. Nie wysusza skóry.
Generalnie to poza zapachem wszystko na tak.

Sprawdza się

Bardzo fajny żel dla całej rodziny.Zapach słodki nie mulący.Nie wysusza skóry i dobrze ja odświeża.Kiepsko się pieni ale to już norma w formułach wegańskich i zdążyłam się przyzwyczaić.Nie podrażnia i nie uczula.Wygodne opakowanie.Niska cena.Co jakiś czas powracam do niego zwłaszcza w duecie z balsamem.

Fajny

Żel ma przyjemny zapach, nie przesuszył mojej skóry, nie kosztuje fortuny :)
Jedyne minusy to wydajność (dość kiepsko się pieni) i dostępność (jest tylko w Rossmannie)

Owocowo malinowe szaleństwo

Isana ma bardzo bogatą kolekcję żeli pod prysznic w rozmaitych zapachach i wariantach. Zazwyczaj są one umieszczone w niewielkich standardowych opakowaniach ale firma ma też w swojej ofercie żele o pojemności 500 ml umieszczone w pękatych butelkach i dwóch kuszących wariantach - karmelowym i malinowym.

Ja osobiście przepadam za słodkimi zapachami w kosmetykach a te malinowe wprost ubóstwiam więc w tym przypadku producent zrobił mi wielką przyjemność.
Żel pięknie się prezentuje - ta duża butla jest wypełniona po brzegi obłędnie różową zawartością w postaci 100% malinowego eliksiru. Jeżeli ktoś lubi zapach malin to w tym przypadku będzie bardzo usatysfakcjonowany.
Żel pachnie nieziemsko a jego używanie to prawdziwa przyjemność dla zmysłów i dla ciała.
Z racji rozmiarów opakowania jest mega wydajny i wydaje się że nigdy się nie skończy. Bardzo dobrze myje i oczyszcza skórę - nie powoduje jej przesuszenia ani podrażnień.
Jedyne zastrzeżenie, które mogę mieć co do tego produktu to bardzo słabe właściwości pieniące, ale z tego co wiem jest to produkt wegański bez zawartości sztucznych środków pieniących a wiadomo że tego typu produkty tak mają - nie pienią się jak szalone tak jak ich chemiczni bracia.
Więc to w zasadzie powinno być zaletą tego produktu - no ale wiadomo, że większość z nas lubi otoczyć się podczas kąpieli taką przytulną pianą.
Nie zawsze można mieć jednak wszystko.
Jako produkt do mycia i oczyszczania skóry sprawdził się u mnie rewelacyjnie a za piękny zapach należy się temu kosmetykowi odemnie dodatkowy plus.
Ten brak piany mogę mu ostatecznie wybaczyć.
Jeżeli ktoś lubi malinowe szaleństwo zachęcam do wypróbowania tego żelu.

Słabo się pieni, lecz to jego jedyny minus

Do zakupu tego żelu pod prysznic skłonił mnie piękny, różowy kolor, przyjemny malinowy zapach oraz ładna butelka. Stanowi wręcz ozdobę łazienki, która cieszy oko.

Butelka ma dużą pojemność a sam żel jest bardzo wydajny, starcza na długo. Jego konsystencja jest w sam raz - ani przesadnie rzadka, ani zbyt gęsta. Malinowy zapach jest naprawdę cudowny - poprawia nastrój i odpręża, przywodzi na myśl malinową mambę, a więc mój ulubiony zapach z dzieciństwa.

Żel dość słabo się pieni, co stanowi jego duży minus. Dobrze myje, jest delikatny, nie podrażnia, nie wysusza skóry. Bardzo dobrze się rozprowadza po skórze, łatwo i dokładnie się spłukuje. Skóra po jego użyciu jest miękka w dotyku i delikatnie pachnie malinami przez kilkadziesiąt minut.

Malinowa przyjemność

Żel nie tylko pięknie prezentuję się na półce w sklepie, ale także w mojej łazience. Cudownie słodko pachnie malinami, pielęgnuje, oczyszcza i nawet nawilża skórę. Jedynie słabo się pieni i to jego jedyna mała wada. Żel nie uczula i nie podrażnia skóry. Zamknięty jest w dużej buteleczce (500ml) która wystarcza na bardzo długo stosowania. Jestem zadowolona z zakupu, a sam że l kupiłam w Rossmannie dodatkowo na promocji.:) Polecam!

Piekny zapach

Żel pod prysznic idealny na lato, pachnie jak guma malinowa. Od razu zauroczył mnie jego zapach.
Żel ma duże opakowanie, w dodatku jest bardzo wydajny. Mam wrażenie, że przy jego tworzeniu Isana zainspirowała się firmą Treaclemoon, opakowania są niemal identyczne. Dużym plusem żelu jest jego cena i dostępność, można go kupić za grosze w każdym Rossmanie.
Żel nie wysusza i nie podrażnia skóry. Pieni się trochę słabo, ale nie jest to dużą wadą. Po użyciu skóra jest przyjemna w dotyku i delikatnie pachnąca. Jak najbardziej polecam.

Malinowa przyjemność

Na żel ten zwrócilam uwagę w Rossmanie przy okazji szukania jakiegoś nowego żelu pod prysznic. Przyznam że mój wzrok przyciągnęło duze opakowanie oraz rózowy kolor :D Dodatkowo zawsze sprawdzam zapach tych produktów zanim je kupię, a ten był obłędny. Więc żel trafił do koszyka.

Opakowanie dosyć duże, duza pojemnośc za co plus. Adekwatne do ceny bo tylko kilka zł. Butelka przezroczysta, widac w niej rózową konsystencję. Etykieta również urocza. Wygodny dozownik ułatwia aplikację kosmetyku.

Najlepszy w całym tym zelu jest zapach - słodki, malinowy, uroczy. Nie jest chemiczny jak dla mnie. Czuć go cały czas w czasie kąpieli.

Sam żel dobrze się pieni, kąpiel nim to sama przyjemność. Nie podrażnia i nie uczula. Dobrze się spłukuje. Nie zauważyłam po nim wysuszenia skóry.

Produkt bardzo wydajny, z racji konsystencji, która nie jest ani wodnista ani gęsta, nie ucieka nam przez palce.

Na pewno polecam tym osobom, które lubią relaks w wannie i pod prysznicem :D Nie będą zawiedzione, ponieważ zapach żelu czuć w całej łazience i koi zmysły :) Oczywiście równiez poprawia nastrój. I to za niewielkie pieniadze.

Cudo malinowe

Zapach jest cudowny!! Kąpiel z nim ta sama przyjemność;) konsystencja kremowa, bardzo dobrze się pieni, zapach taki naturalny, wydajny, duże wygodne opakowanie. Skóra po kąpieli jest miła w dotyku i ładnie pachnie. Ja jestem nim zachwycona, polecam!!

Perełka!

Produkty do kąpieli i pod prysznic to jedne z moich ulubionych kosmetyków, gdy tylko ta nowość pojawiła się na półce bez zastanowienia znalazła się w koszyku.
I już teraz żałuję, że nie zrobiłam zapasu, bo ten żel w mgnieniu oka zniknął z półki a jest zachwycający. Mam nadzieję, że ten żel to nie jest limitka od Isany i jeszcze gdzieś go dorwę...

Żel przepięknie pachnie malinami, jest to rześki, świeży zapach. Kolejnym plusem jest jego pojemność 500ml i cena UWAGA - 4.99zł!

Żel fajnie się pieni, dokładnie myje skórę, podczas prysznica unosi się zapach świeżych malinek, co ważne nie jest to zapach sztuczny, tylko bardzo zbliżony do naturalnego.

Działanie żelu oceniam jako bardzo dobre, dokładnie czyści skórę, po prysznicu skóra nie jest spięta, a wręcz miękka i gładka.

Bardzo dobry żel, i z chęcią go kupię ponownie. Warto spróbować! Nie spodziewałam się takiej jakości, za taką cenę.

Sympatyczny

Malinowy żel pod prysznic, który malinami pachnie tak sobie. Nie jest to może taki prawdziwy zapach, chemiczny i plastikowy też nie. Jest to taki zapach mniej więcej po środku. Konsystencja jest raczej płynna, wodnista. Należy wylać dosyć sporo żelu, żeby było widać jakieś zapienienie. Nie wysusza skóry pod prysznicem. Kosmetyk jest przyjemny, nic w nim nie ma specjalnego, ale warto wypóbować.