Wet Brush, The Wet Brush (Szczotka rozplątująca włosy do czesania na mokro)

Wet Brush, The Wet Brush (Szczotka rozplątująca włosy do czesania na mokro)

Rozplątująca włosy szczotka The Wet Brush posiada inteligentne włókna IntelliFlex, które zapobiegają szarpaniu oraz wyrywaniu włosów. Szczotka rozplątuje bez wysiłku mokre i suche włosy, a co więcej nadaje się do każdego rodzaju włosów. Regularne używanie szczotki The Wet Brush powoduje, że włosy nie rozdwajają się, idealnie się rozczesują i rozplątują. Ultra miękkie włókna z owalnymi. podwójnie zatapianymi zakończeniami gwarantują maksymalną ochronę wrażliwej skóry głowy oraz zapobiegają nadmiernej utracie włosów. Idealna do salonu fryzjerskiego, jak i do użytku domowego.

Szczotki The Wet Brush są laureatem konkursów: Mom's Choice Award oraz Total Beauty Awards 2014. Stały się najlepiej sprzedawanymi szczotkami w USA.

szczotki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 5

Rozczesuje znakomicie, ale szybko się niszczy.

Używam jej tylko na sucho, bo w rozczesywaniu na mokro lepiej mi się sprawdza TT. Ale jestem zadowolona. Rozczesuje włosy komfortowo, nie szarpiąc. Z tymi splątanymi, na karku, też sobie radzi. To zasługa elastycznych końcówek, które szybciej się ugną, niż szarpną włosy. Świetna sprawa. Poza tym dobrze leży w ręce.
Minusem jest jednak jakość wykonania, bo w zasadzie od pierwszego mycia szczotki zaczęły wypadać szpilki. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że tak to będzie wyglądać. Powłoka łatwo się rysuje i odbarwia, więc jeśli chodzi o jakość wykonania to tu szału nie ma. No i ciężko ją domyć.
Jak dla mnie trzy i pół gwiazdki.

Ultra delikatna

Jest to najlepsza szczotka jak do tej pory miałam.

Jako posiadaczka bardzo cienkich i delikatnych włosów (na dodatek z tendencja do kręcenia się) w końcu trafiłam na idealna szczotkę.
Przy niej nie biję się niepotrzebnego oskalpowania przy czesaniu, nawet jak robię to z mokrymi i wilgotnymi włosami.

Szczotka ma cienki i bardzo giętkie i delikatne igiełki że nie szarpie włosów jak są bardziej splatane ale się po nich prześlizguje powoli i sukcesywnie je rozplątując.

Świetna

Po nieudanej przyjaźni z Tangle Teezer moje włosy były w bardzo kiepskim stanie. Szukałam więc zamiennika. Znalazłam tę szczotkę i zamówiłam w ciemno. Wygląda niepozornie, a jest naprawdę świetna. Bez problemu rozczesuje nawet mocno splątane włosy, nie wyrywa ich i nie kruszy. Przez kuleczki odrobinę ciężko się ja czyści, ale z czystym sumieniem polecam. Cena też przystępna, więc myślę, że wymienię na nową gdy mocno się zbrudzi.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Nie rozumiem zachwytów.

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Nie było łatwo dostać klasyczną wersję. Upolowałam w odmętach internetu. Wizualnie prezentuje się dobrze, ot szczotka. Niestety, w użyciu problemowa. W dłoni leży dobrze, jest wygodna. Ale moim włosom nie służy. Źle rozczesuje, choć jestem delikatna. I nie lubię tego dźwięku podczas rozczesywania. Mam wrażenie, jakby odrobinę wyrywała włosy.
Nie polubiliśmy się. Żałuję zakupu.
Wrócę do TT.

• Design produktu: 5

nie polecam dla łamliwych włosów

Szukałam dobrej szczotki dla moich włosów - (głównie) niskoporowatych, cienkich ale bardzo gęstych, łatwo się plączących. Idąc za radami internetu kupiłam paddle brush, który okazał się pomyłką. Drugą opcją był Wet Brush, więc kupiłam w hurtowni fryzjerskiej aby mieć pewność, że będzie to oryginał.

Szczotki uzywałam ok 3 miesiące. W tym czasie próbowałam się z nią dogadać, ale to się niestety nie udało.

Przede wszystkim ta szczotka jest za miękka. Nie mogę nią gładko rozczesać włosów, które są choć odrobinę splątane, trzeba się nieźle naczesać. Olivia Garden duuużo szybciej rozplątuje moje włosy. Szczotka WB przez to, że jest taka elastyczna to zostaje mi czasami we włosach, zamiast je rozplątywać. I to mimo obecności serum silikonowego.

Po drugie, na mokro również nie jestem w stanie "przepchnąć" szczotki przez włosy. Słyszę tylko szorowanie jak szczotka mi jeździ po włosach.

Po trzecie i najgorsze, odkąd kupiłam tą szczotkę zauważyłam zwiększoną łamliwość włosów. Czasem zdarzyły mi się 2-3 ułamane końcówki w umywalce, ale po tej szczotce w umywalce jest tona pourywanych włosów. I to po czesaniu na sucho, w obecności serum silikonowego.
Nie wiem z czego to wynika. Może to wina tej elastyczności szczotki i tego, że mi jeździ po włosach zamiast je rozczesywać. A może to wina sposobu mocowania igiełek i tego, że u nasady czasem wystaje kawałek zagiętej igiełki (polecam spojrzeć na to miejsce u nasady każdemu posiadaczowi tej szczotki).

Ogólnie nie byłam zadowolona i szczotka poszła w odstawkę.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Wbrew nazwie - słaba na mokre włosy

Szczotkę kupiłam do rozczesywania moich kręconych włosów. Głównie robię to przed myciem (podczas olejowania) oraz podczas mycia.
Szczotka ma bardzo miękkie igiełki, jest delikatna i podoba mi się jak masuje mi skórę głowy - w porównaniu do moich poprzednich szczotek, których igiełki były sztywne to jest ogromna różnica. Teraz jest to przyjemniejsze.

Włosy suche i lekko wilgotne rozczesuje dobrze. Natomiast po szczotce o nazwie wetbrush spodziewałabym się lepszego rozczesywania włosów mokrych. Zwłaszcza, że 70% czesania moich włosów odbywa się właśnie podczas mycia. Bardziej po nich sunie bez rozczesywania. Nie nadaje się do wczesywania odżywki.

Nie podoba mi się, że ciężko się ją czyści. Między każdą igiełką ląduje kurz, mimo że czyszczę ją regularnie. Dawno nie miałam tak... niehigienicznie wyglądającej szczotki.

Ogólnie jest w porządku, ale bez ochów i achów.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 1

Tragiczna i przereklamowana!

Kupiłam tę szczotkę z polecenia wizażanek i niestety jestem bardzo rozczarowana. Szczotka ta nie robi nic, wręcz wyrywa jeszcze więcej włosów niż zwykła. Jestem posiadaczką tangle teezera i uważam, że szczotka wet brush nie dorasta mu do pięt. Zakładam, że pozytywne recenzje tego produktu są rezultatem kolejnej akcji promocyjnej portalu wizaz.pl, bo produkt naprawdę nie jest wart polecenia. Kiedyś to był fajny portal, gdzie można było znaleźć rzetelne i prawdziwe opinie, niestety akcje promocyjne zepsuły wszystko. Teraz większość polecanych produktów to kolejna reklama. Nie polecam nikomu!

Rewelacja

Szczotka jest już ze mną od roku, więc uważam, że mogę wystawić jej rzetelną opinię.
Przez bardzo długi czas używałam polecanej szczotki do włosów TangleTeezer. Miałam wielkie opory przed używaniem jakiejkolwiek innej. Po czasie szczotka się rozleciała i musiałam kupić nową. Wtedy przypadkiem trafiłam na to cudo. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i dodatkowo zachęcona niską ceną (ok. 22 zł), zdecydowałam się na zakup. Nie pożałowałam. Szczotka doskonale rozczesuje nawet mokre włosy bez ciągnięcia. Porównując ilość włosów zostawianych na niej, a na poprzedniej szczotce jestem w szoku.
Igiełki są bardzo elastyczne, cienkie i zakończone małymi kuleczkami masującymi skórę głowy, poprawiając jej ukrwienie. Dzięki właśnie tej elastyczności, bardzo łatwo się czyści i można zdjąć bez problemu wszystkie włosy.
Wygodnie trzyma się w dłoni, nie wypada z ręki, a przy poprzedniej standardem było budzenie wszystkich domowników o 6 rano głośnym hukiem upadającej szczotki.
Nie wiem co mam więcej napisać, szczotka jest po prostu tak świetna, że kupiłam nawet drugą dla swojej mamy.

Bezkonkurencyjna

Zawsze uważałam że tangle teezer to najlpesza szczotka jaką mogłabym mieć. Aż do czasu, gdy zamówiłam the wet brush. Po pół roku, moje włosy są w dużo lepszej kondycji. Nigdy tak łatwo nie czesało mi się mokrych włosów. Szczotka nie ciągnie, świetnie rozczesuje i nie elektryzuje moich włosów. Z czystym sercem mogę polecić, zwłaszcza iż nie kosztuje fortuny, a jest sporo tańsza od popularnego tangle teezera.

Uwielbiam tę szczotkę!

Kupiłam szczotkę w promocji, w zagranicznym TK Maxxx zachęcona wieloma pozytywnymi komentarzami i recenzjami na YT i... zakochałam się. Dla mnie inna, równie, jeśli nie bardziej, popularna szczotka TT nie umywa się do Wet Brush! Mam włosy długie, puszące się, często używam olejków, po których włosy są koszmarne do rozczesania. Moja poprzednia szczotka nie była w stanie się przedrzeć do skóry głowy, więc nie rozczesywała tak, jak powinna. Z tą nie mam absolutnie żadnych problemów. Nie dość, że dociera do skóry głowy, rozczesuje delikatnie i dokładnie, nie wyrywa włosów, nie elektryzuje... Strzał w 10! :)

• Design produktu: 5

Szczotka Wet Brush okazała się być strzałem w 10. Nie dość, że jest wygodniejsza i łatwiej ją trzymać w dłoni, to ładnie i delikatnie rozczesuje włosy, nie szarpiąc ich i nie łamiąc. Włókienka zakończone są kuleczkami, które mają chronić wrażliwą skórę głowy i zapobiegać wyrywaniu włosów. Szczotka przeznaczona jest do rozczesywania zarówno włosów mokrych jak i suchych. Po dokładnym rozczesaniu włosy są miękkie i bardziej lśniące, a nie spuszone i "sianowate", jak to czasem się zdarzało przy używaniu innych szczotek.
Na ten moment jestem z niej bardzo zadowolona i uważam, że warto ją wypróbować.

Świetna!

Kupiłam te szczotkę przypadkiem i od 3 lat używam jej codziennie. Pięknie rozczesuje, nie szarpie, nie wyrywa włosów. Mam kręcone i dość suche włosy, szczotkę uwielbiam. Używa jej również moja córka z burzą loków/. Polecam! ps. kolory piekne <3