Repetto Paris, Repetto Eau Florale EDT

Repetto Paris, Repetto Eau Florale EDT

Zapach pieści skórę niczym promień słońca lub delikatny tiulowy woal. Serce bije mocniej, energia buzuje w całym ciele. Prima balerina przygotowuje się do występu, jest podekscytowana mającym rozpocząć się zaraz występem. W jej garderobie otaczają ją bukiety róż. Z inspiracji świeżością, której nie sposób się oprzeć powstała nowa kompozycja:
Repetto Eau Florale, będąca wyrazem radości życia. Prawdziwa mieszanka emocji wirująca niczym tutu baletnicy podczas występu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy grejpfrut i kwiat śliwy
nuta serca płatki róży i fiołków
nuta bazy ambra i drzewo cedrowe

Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato
50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

Różowo, kwiatowo i romantycznie....

Nie jestem fanką zapachu róży, gdyż ta potrafi przytłoczyć swym aromatem i lubi dominować.
W Repetto Eau Florale natomiast nie wychodzi przed szereg innych składników co bardzo cieszy mój zmysł powonienia.
Owszem, jest wyczuwalna , natomiast nie bardziej niż nuty grapefruita czy śliwki chociażby...
Ogólnie rzecz ujmując dla mnie to zapach naprawdę śliczny,iscie różowy i dziewczęcy ale nie infantylny.
Bukiet kwiatów różnego kalibru przelamany owocowymi nutami...
Idealnie wtapia się w wiosenno letnie klimaty. Jest i słodkawo (ale nie ulepnie) i kwiatowo i owocowo i orzeźwiająco, a wszystko zlewa się w jedną, naprawdę przyjemną, "bezpieczną" i nieco romantyczną całość.
Parametry natomiast jak i trwałość pachnidla określiłabym jako takie sobie. Po przetestowaniu kilku próbek zastanawiam się mimo wszystko nad zakupem pełnowymiarowej flachy :)

Piękny, lekki zapach wiosny

Zacznę od tego, że miałam próbkę najpierw 1 wody Repetto jak wyszły w roku 2013, potem następną wersję rok później. A ta wersja najbardziej przypadła mi do gustu, lekki, kwiatowy zapach łagodny. Niestety trwałością nie powala, ale przyzwoite 5 godzin się utrzymuje.
Róża, kwiat śliwki i grejfrut jako główne nuty odczuwalne są, ale tak naprawdę to nie wyczuwam każdej z nich tylko 1 zapach jako całość. Delikatne ale też mają jakąś zapamiętywalną część. Kupiłam flakon po dłuższych testach.

Używa produktu od: próbka

początek śliczniutki

Nieczęsto zdarza się, żeby pierwszy niuch perfum był zachwycający.
Tymczasem Repetto Eau Florale na początku pachnie naprawdę wspaniale :)
Później ta wspaniałość gdzieś ulatuje, ale zostaje przyjemny, świeży, słodkawy zapach, naprawdę niezły, jeszcze jestem na etapie testowania, ale póki co jestem na TAK.

Trwałość około 6 godzin, więc nie jest źle.

Flakonik bardzo mi się podoba.