Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów `Nawilżające kozie mleko`

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Szampon do włosów Biały Jeleń hipoalergiczny - kozie mleko został opracowany specjalnie dla osób z dolegliwościami alergicznymi oraz problemami charakterystycznymi dla wrażliwej skóry głowy. Przeznaczony jest dla włosów cienkich, matowych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Delikatna formuła oparta na łagodnych środkach myjących skutecznie oczyszcza włosy. Szampon zapewnia wyjątkowe nawilżenie, odżywienie, ułatwia rozczesywanie, minima- lizuje efekt puszenia włosów.
Substancje pielęgnujące:
- ekstrakt z koziego mleka - intensywnie nawilża, sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i łatwo się rozczesują
- pantenol - naturalny prekursor witaminy B5 - wnika w strukturę włosów, efektywnie je wygładzając, dzięki czemu stają się one mocniejsze i pełne blasku, ułatwia rozczesywanie i zapobiega rozdwajaniu końcówek
- proteiny keratyny - wypełniają zniszczone fragmenty włosów, odbudowując ich strukturę
- proteiny pszeniczne - działają antystatycznie, minimalizują elektryzowanie się i efekt puszenia włosów przy zachowaniu ich objętości
Nie zawiera: SLES-u, silikonów, alergenów zapachowych, sztucznych barwników, alkoholu i Cocamide DEA.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, nawilżające
bez alkoholu, bez silikonów, bez SLS i SLES, hipoalergiczna
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

Tani, dobry Biały Jeleń

Markę znam bardzo długo, nie wiem ile dokładnie lat ale będzie ponad 10.
Przyszedł czas teraz na szampon do włosów. Zawsze sięgam po takie delikatne które mogę używać codziennie ale i naprzemiennie.
Opakowanie tradycyjne czyli butelka zamykana na klik. Za to zapach to coś pięknego. Delikatny i lekki.
Pokochałam ten produkt od pierwszego użycia, za zapach i to, że włosy są po nim lekko nawilżonej czyste oraz jest jeszcze jedna ogromną zaletą, czyli nie muszę włosów myć codziennie. Z tym szamponem bez obaw myje co 2-3 dni.
Nic się nie przetłuszcza, nie podrażnia nie powoduje swędzenia.

Mega delikatny

Ten wariant jest chyba jedynym wsród szamponów Biały Jeleń, który nie zawiera SLS - pozostałe, mimo, że również dedykowane wrażliwym skórom mają ten składnik w swoich składach.
Szampon kupuję mężowi jako łagodny szampon do stoswania na zmianę z jakimś męskim rypaczem - klasyczne szampony męskie nie tylko intensywnie pachną, ale i intensywnie działają, co sprawia, że na dłuższą metę bardzo przesuszają skórę głowy i wywołują podrażnienia. A jak wiadomo, mężczyzna delikatną istotą jest. Dlatego potrzebny był mega delikatny szampon. I oto on. Nadaje się do codziennego stosowania. Jest bardzo delikatny i łagodny. Konsystencja - dość rzadka, lejąca, biało-transparentna, łatwo się rozprowadza, ale bardzo słabo się pieni. Nie podrażnia skóry głowy, łagodzi swędzenie i przesuszenie, nawilża, ale jeśli stosować go non stop, to niestety włosy są jakby mniej świeże. Nie nadaje się zatem do włosów przetłuszczających się - myłam nim włosy kilka razy na wyjazdach i niestety miałam wrażenie, że słabo je domył, szybciej się po nim przetłuszczały. Ale w końcu to bardzo delikatny produkt, a nie oczyszczający rypacz.
Ogólnie - bardzo OK do problematycznej skóry, działa dosyć kojąco. Przy włosach normalnych czy ze skłonnością do przetłuszczania - sprawdzi się jako łagodząca kuracja do stosowania co któreś mycie.
Butelka OK - na plus to, że można ją odwrócić do góry nogami. W nowej wersji szamponu szata graficzna uległa zmianie i jest zdecydowanie bardziej estetyczna.

lekki oczyszczający szampon do włosów kręconych

Lekki oczyszczający szampon do włosów kręconych, nie obciąża ich, nadaj się do włosów kręconych i wysokoporowatych, do codziennego użytku, prosty i delikatny skład produktu

Jest OK

Generalnie jest OK. Oczyszcza włosy, zapach ma delikatny i nie utrzymuje się on na włosach, nie powoduje podrażnień. Włosy nie są po nim jakoś dłużej świeże. Nie zauważyłam specjalnie efektu nawilżenia, ale też nie kupowałam go w tym celu - być może za mało zwracałam na to uwagę. Opakowanie jest dosyć spore, a cena nie jest wysoka. Szampon jest wydajny.

Fajny

Szampon super pielęgnuje skórę głowy, jest super dla alergików, nie uczula,ma fajny zapach, super nawilża odświeża jest tani, wydajny, praktyczny w użyciu

dobre

Szampon ma delikatny zapach, więc nawet największym wrażliwcom nie powinien on przeszkadzać, ma konsystencję typową dla szamponów, bardzo dobrze się pieni i jest wydajny. Przeznaczony jest przede wszystkim do włosów cienkich, matowych i zniszczonych. Cienkich i matowych nie mam, ale zniszczone już trochę tak. Zdarzało się, że skóra głowy mnie swędziała po bokach, ale nie mam tam jakichś wielkich problemów.
Na odwrocie szamponu jest napisane, że zapewnia on wyjątkowe nawilżenie. No może wyjątkowe to nie jest, ale włosy jak najbardziej są miękkie i zdecydowanie łatwiej się rozczesują. Dobrze oczyszcza i nie przyspiesza przetłuszczania się włosów, swędzenie głowy się zmniejszyło i nie pojawiły się żadne inne nieprzyjemne skutki używania go. Wydaje mi się, że na razie go nie kupię, bo jakoś nie podbił mojego serca. Nie jest łatwo dostępny, więc miałabym nawet problem, żeby go gdzieś stacjonarnie dostać. Mimo to uważam, że jest wart wypróbowania, szczególnie jeśli borykasz się z wrażliwą skórą.

Fajny szampon!

Zakupiłam go, bo u mnie większość szamponów do włosów powoduje alergie nawet te naturalne. Mam bardzo suchą skórę głowy i potrzebuje nawilżenia. Ten szampon się sprawdził. Ma delikatny zapach, płynną konsystencję i nie podrażnia. Włosy nie są po nim obciążone. A do tego cena zachęca, jest tani. Ta marka ma same dobre rzeczy i tym razem tym szamponem mnie nie zawiodła. Dobry szampon za dobre pieniądze. Polecam go ;)

Nie :(

Bardzo lubię firmę Biały Jeleń, dlatego liczyłam że ten produkt będzie również na plus niestety okazało się inaczej. Mam włosy niskoporowate, po umyciu wiedziałam od razu, że szampon nie polubił się z moimi włosami. Włosy było ciężko rozczesać i już po umyciu czuć było obciążenie. Po wyschnięciu włosy były suche, matowe całkowicie straciły blask. Szampon obciążył włosy i było to widać.

Dobry szampon, ale nie dla każdego

Szampon ładnie się pieni i delikatnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy. Przyjemny w stosowaniu. Posiada piękny kremowy zapach.
Szampon moim zdaniem nie sprawdzi się dla osób o prostych przetłuszczających się włosach (gdyż sama taki tym włosów posiadam). Włosy po umyciu są niezwykle wygładzone i wyglądają dobrze przez jeden dzień- niestety szampon nie przedłuża świeżości i nie dodaje objętości (należy jednak zauważać, że producent nie opisuje takiego działania produktu). Ja używam szamponu naprzemiennie z innymi produktami i tak mi się sprawdza.

Nie dla mnie

Szampon ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję jednak mi nie przypadł do gustu ponieważ włosy po umyciu dużo szybciej się przetłuszczały niż w przypadku innych szamponów.

Naprawdę łagodzi i pomaga

Niedawno po farbowaniu strasznie swędziała mnie głowa, przypomniało mi się, że jakiś czas temu kupiłam mamie ten szampon i jego opis głosił, że niby pomaga na podrażnioną wszelako skórę itd- no to biorę i faktycznie już w trakcie mycia poczułam ulgę, swędzenie minęło jak ręką odjął i nie wróciło, więc polecam bardzo na wszelakie podrażnienia, świądy itd.

Świetny

Szampon bardzo dobrze nawilża włosy, nawet te bardzo suche i zniszczone, dzięki niemu włosy nie puszą się i mają piękny blask. Nie powoduje nadmiernego przetłuszczania ani łupieżu. Jeden z najlepszych szamponów jakich używałam.