Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający krem pod oczy

Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający krem pod oczy

Lekki krem o nietłustej konsystencji nawilża i uelastycznia cienką i delikatną skórę wokół oczu. Połączenie właściwości ekstraktu z lnu oraz oleju z kiełków pszenicy gwarantuje wygładzenie, ukojenie i poprawę kolorytu. Do stosowania na dzień, pod makijaż, a także na noc, również w formie maseczki.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny, naturalny produkt dla nie wymagającej skóry pod oczami.

Pielęgnacja okolic oczu jest dla mnie bardzo ważna, gdyż skóra w tych okolicach jest bardzo delikatna i cienka dlatego staram się o nią szczególnie dbać.
Często goszczą u mnie sińce pod oczami i wory z niewyspania. Będąc w jednej z drogerii dostałam gratis kilka próbek tego kremu, oczywiście już je zużyłam więc pora coś napisać o tym produkcie.

Oryginalnego opakowania nie posiadam, ale kolorystycznie jest takie samo jak próbka. Szata graficzna bardzo mi się podoba, jest minimalistyczna, ewidentnie przemyślana, nawiązuje do serii nawilżającej a uwagę przyciągają niebieskie kwiaty. Opakowanie wygląda na bardzo funkcjonalne, higieniczne i jest oczywiście z dozownikiem - jest bardzo ładne, typowe dla naturalnych kosmetyków. :)

Krem ma bardzo delikatny zapach, nie drażni oczu, znika chwilę po aplikacji.
Posiada lekką konsystencję, którą przyjemnie się rozsmarowuje , szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości ani tłustej cery. Fajnie współgra z podkładem i korektorem - nie roluje się, nie zapycha. Używałam go zarówno na dzień jak i na noc (na noc nakładałam grubszą warstwę) nie pojawiły się żadne reakcje alergiczne ani też żadne podrażnienie.

Od kremu pod oczy wymagam nawilżenia i odżywienia i tutaj go otrzymałam.
Producent wywiązał się ze swoich obietnic w 100%. Ten krem rzeczywiście dobrze nawilża okolice oczu, wygładza i zmiękcza skórę. Dzięki niemu skóra jest napięta, wygląda promiennie a brzydkie sińce są zmniejszone.
Na prawdę fajnie dba o okolice oczu.
Duży plus za naturalny skład, jest bogaty w składniki roślinne, wykorzystywane są w nich ekstrakty czy olejki z typowo polskich roślin a mianowicie znajdziemy tu ekstrakt z lnu oraz olej z kiełków pszenicy.

Z tego co się orientuje z dostępnością tego kremu nie ma problemu. Dostępny jest w aptekach, w drogeriach internetowych, stacjonarnie bodajże można go kupić w hebe lub na stronie producenta.

Podsumowując to bardzo dobry produkt po który na pewno sięgnę w oryginalnym opakowaniu. Polecam go osobą, które nie mają zbyt wymagającej skóry pod oczami, które szukają dobrego nawilżenia pod oczami.
Moje oczekiwania spełnił i jestem w pełni zadowolona. :)

Dobry produkt.

Krem spisuje się naprawdę dobrze.
Jako fanka mocnego nawilżenia skóry pod oczami tutaj mogę troszkę pomarudzić ale w stosunku ceny do jakości ten krem prezentuje się naprawdę fenomenalnie.
Jeśli ktoś poszukuje kremu który nawilży (ok ale nie spektakularnie) skórę pod oczami, poprawi jej elastyczność i świetnie sprawdzi się pod makijażem - polecam!

Taki sobie...

Zachwycona składem i pozytywnymi komentarzami koleżanek kupiłam ten krem z nadzieją, że wreszcie coś ładnie nawilży strefę pod oczami. No niestety aż tak dobrze nie jest. Szczerze mówiąc rozczarowałam się bo spodziewalam się czegoś więcej. Krem jako tako nawilża, przyjemnie pachnie i łatwo się rozprowadza, ale nic poza tym. Producent obiecuje również poprawę kolorytu, co zupełnie nie ma miejsca. Produkt może będzie dobry dla kogoś, kto oczekuje lekkiego nawilżenia i uelastycznienia skóry pod oczami. Niestety nie dla mnie.

Nie robi nic

Ani nie szkodzi, ani nie pomaga. Stosując go nie zauważyłam nawilzenia w okolicy oczu, cienie pod oczami jak są tak były, a opuchnięte oczy rano wciąż się pojawiają. Tez nie podrażnił ani nie uczulił.
Szkoda, bo fajnie się zapowiadał

Nawilża i nie podrażnia

Krem sprawdził się u mnie bardzo dobrze. Mam wrażliwe oczy, które często łzawiły po zastosowaniu innych kremów do pielęgnacji okolic oczu. Po aplikacji tego kremu moja skóra była nawilżona i w ogóle mnie nie podrażniał, chętnie do niego wrócę.

Fajny nawilżacz

Posiadam bardzo duże cienie pod oczami, a moja skóra w tamtym miejscu lubi być sucha, przez co korektory potrafią wyglądać niezbyt estetycznie. Używałam już różnych kremów pod oczy, jednak po żadnym nie zauważyłam większej różnicy. Za to ten krem rozjaśnił moje cienie (może nie jakoś bardzo, ale kiedyś były bardziej ciemne) i dobrze nawilża cienka skore pod okiem. Szybko się wchłania i dzięki temu sprawdza się pod makijaż. Wystarczy pół pompki aby pokryć okolice pod oczami, co czyni go bardzo wydajnym. Ogółem to taki przyjemniaczek.

Idealny

Jest to mój pierwszy krem przeznaczony pod oczy i nie zawiodłam się jego działaniem. Byłam naprawdę zaskoczona, jak skóra pod oczami może stać się miękka, nawilżona, przyjemna w dotyku, wygładzona... Działanie zdecydowanie na plus!

Całkiem dobry

To po prostu całkiem fajny krem pod oczy z dobrym składem. Dobrze nawilża, pachnie jak większość produktów z Vianka, ale nie robi nic specjalnego (z drugiej strony nie spotkałam się z kremem pod oczy, który robiłby coś nadzwyczajnego). Nie mam worków pod oczami. Mam pod oczami jednak cienie, które stały się mooooże trochę jaśniejsze dzięki temu kremowi. Ogólnie uważam, że stosowany "profilaktycznie" przed zmarszczkami daje radę.

Krem jest lekki i można stosować go nawet rano pod makijaż. Ja stosowałam dwa razy dziennie.

Lubię opakowanie tego produktu, jest niewielkie i smukłe (w przeciwieństwie do kremu pod oczy z Resibo, które jest wielkie, a aplikator pluje na wszystkie strony). Tutaj aplikator jest bardzo dobry. Pod światło można zobaczyć ile produktu jeszcze zostało. Według mnie nie jest jakoś super wydajny. Zawsze wyciskałam jedną dozę produktu, była to idealna ilość zarówno na noc jak i na dzień.

Po prostu dobry krem.

Kremu używam tylko na dzień pod makijaż. Ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania oraz sprawia, że skóra bardzo ładnie się prezentuje. Nawilżenie jest, ale nie wiem czy dla osoby z bardzo suchą skórą będzie ono wystraczające. Nie zauważyłam też aby wpływał jakoś na spłycenie drobnych zmarszczek czy rozjaśnienie cieni.
Opakowanie jest duże, a niewielka ilość jaka wystarczy do nałożenia pod oczy sprawia, że krem jest bardzo wydajny.

Dobry

Fajny krem, dobrze nawilża, nie podrażnia skóry. Ma ładny naturalny zapach. Do tego bardzo wydajny, używam go codzienne od ok. miesiąca i jestem zadowolona. Polecam

Naprawdę dobry krem!

Do zakupu tego kremu skusiły mnie pozytywne opinie znajomych. Postanowiłam go wypróbować na własnej skórze i bynajmniej się ona o to na mnie nie pogniewała :D Kremik jest leciutki, szybko się wchłania, przyjemnie nawilża i ładnie pachnie. Skóra po nim jest o wiele bardziej elastyczna i gładka. Idealnie się sprawdza jako baza pod korektor pod oczy, który się na nim nie waży. Generalnie dla kogoś, kto nie ma problemów ze zmarszczkami ani cieniami pod oczami będzie to wybór idealny! Dodatkowym atutem jest poręczne opakowanie oraz wydajność - ja stosuję produkt od jakiś 3 miesięcy 2x dziennie, a końca nie widać :)

Używa produktu od: próbka

Naprawdę dobry!

Krem ma leciutką konsystencję. Świetnie się rozprowadza, szybko wchłania i bardzo dobrze nawilża oraz uelastycznia skórę pod oczami. Przygotowuje ją doskonale do korektorów i pudrów, które wyglądają na nim bardzo dobrze. Nie powoduje nieestetycznego zbierania się korektora w zmarszczkach.
Doskonale sprawdza się zarówno na dzień, jak i na noc. Nałożenie go grubszą warstwą na noc daje o poranku cudny efekt.

5+!

Zdecydowanie warty uwagi, jeśli ktoś potrzebuje kremu nawilżającego, ale umiarkowanego bo efektu WOW z nim nie będzie. Spełnia swoją rolę, jednak jeśli ktoś ma naprawdę suchą skórę potrzebującą ratunku to nie z tym panem. Jestem zadowolona, bo nawilża i podtrzymuje odżywienie. Zdecydowanie, jak na moje potrzeby oceniam na 5+.
Całą serią niebieską warto się zainteresować.