Pharmaceris, E, Emotopic, Specjalny krem natłuszczający do twarzy i ciała

Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Bogata, emolientowa formuła kremu działa naprawczo na barierę ochronną skóry, zapewniając jej prawidłowe funkcjonowanie. Długotrwale natłuszcza i nawilża, zmniejszając uczucie dyskomfortu oraz suchości i szorstkości skóry już po 1 aplikacji. Właściwości kojące i przeciwświądowe zapewniają olej canola oraz olej konopny, wykazujące medyczną skuteczność w pielęgnacji przewlekłej i nasilonej suchości skóry (również w atopowym zapaleniu skóry). Stymulują procesy regeneracji mikrouszkodzeń skóry, minimalizując ryzyko progresji zmian, w miejscach z tendencją do ich występowania. Odżywiają i regenerują skórę, wzmacniając jej naturalną barierę hydrolipidową. Hialuronian sodu oraz higroskopijne cząsteczki nawilżające, przywracają skórze odpowiedni poziom nawilżenia, odbudowując zasoby wody w naskórku. Krem przywraca uczucie komfortu, wyciszając dolegliwości towarzyszące zmianom skórnym. Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne.

tłuścioch nie z tej ziemi

Jeśli chodzi o twarz to zapychacz pierwsza klasa ! Ale do rąk się nadaje. Szczególnie teraz przy tych wszystkich płynach dezynfekujących po których już mi prawie skóra z rąk od kości odchodzi ;-)
Sposób użycia: nakremować ręce, odczekać chwilę, potem nadmiar tego co się nie wchłonie wytrzeć ręcznikiem.

Krem

Jedyny produkt który niweluje u mnie świąd powiek. Super. Bardzo polecam. Długo szukałam tak dobrego i naturalnego produktu. Bardzo dobre nawilżenie bez tłustego filmu.

Pomaga wysuszonej skórze

Kupiłam go w czasie, kiedy myślałam, że dziwne swędzące zmiany skórne na moich dłoniach są atopowym zapaleniem skóry. Jak się okazało myliłam się, więc produkt oczywiście mnie nie uleczył. Zostawiłam go sobie jednak i od jakiegoś czasu używam jako kremu do rąk.

Mam często bardzo suche dłonie, z którymi nie każdy kosmetyk jest sobie w stanie poradzić. Krem Emotopic okazał się dla nich bardzo dobrą pielęgnacją. Daje ukojenie suchej skórze, a stosowany codziennie nie pozwala wysuszyć się jej na nowo. Pozostawia dłonie opatulone przyjemną, nietłustą powłoczką. Sprawia też, że są gładkie.

Ma lekką jak na natłuszczający krem konsystencję. Jego zapach jest łagodny i typowy dla kosmetyków, które można nabyć w aptece - nie przywodzący na myśl nic konkretnego.

To czego szukałam!

Zdecydowanie to jest właśnie ten produkt, którego szukałam od bardzo dawna. moja skóra twarzy jest bardzo przesuszona od ciągłego robienia makijażu. nie codziennie mam czas aby dokładniej i dobrze nawilżyć swoją buźkę. Dlatego idealnie sprawdza się u mnie krem natłuszczający do twarzy i ciała kropka codziennie przed snem smaruje sobie kolistymi ruchami twarz oraz ciało w miejscach gdzie potrzebuję nawilżenia pozostawiając do szybkiego wchłonięcia. Codzienne stosowanie kosmetyku pomogło mi z borykanie się suchości i odstających skórek na twarzy. Może produkt nie jest zbyt tani jednak bardzo skuteczny już nawet po pierwszym użyciu. Konsystencja jest gęsta lecz nie lepka co jest na Wielki plus. Opakowanie pod postacią tubki jest wygodne oraz zmieści się do każdej torebki. Polecam!

Świetny krem!

Bardzo dobry krem do mocno przesuszonych dłoni! Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza. Polecam ten produkt szczególnie teraz kiedy wszyscy mamy przesuszone dłonie od ciągłej dezynfekcji. Jak dla mnie must have :)

Świetny krem regenerujący!

Świetny produkt dla suchej, podrażnionej skóry! Bardzo szybko regeneruje skórę, efekty widać już o pierwszej aplikacji, zmiękcza, natłuszcza, nawilża, odżywia. Ma bardzo dobry skład i dosyć szybko się wchłania. Bezzapachowy. Produkt w bardzo dobrej cenie!

Dobry

Krem jest dość lekki, szybko się wchłania. Używam go głownie na powieki i atopowe zmiany na twarzy. Ma prosty skład i szybko działa - efekt po około 2-3 dniach używania rano i wieczorem. Pomaga też na świąd, ale tubka jest dość mała jak na takie zastosowanie. Bardziej poleciłabym wtedy krem kojąco-zmiękczający z tej linii.

Świetny!

Moje dziecko miało problem z suchą skórą na policzkach - była szorstka i zaczerwieniona. W aptece polecono mi ten krem i to był strzał w dziesiątkę! Świetnie poradził sobie z przesuszoną skórą na twarzy, szybko ją zregenerował i dogłębnie nawilżył. Widoczna poprawa nastąpiła już po trzech dniach. Co istotne, nie uczulił i nie podrażnił delikatnej skóry mojego maluszka.

Krem polecany jest już od pierwszego dnia życia, więc z powodzeniem mogą go używać już noworodki, ale świetnie sprawdzi się również w pielęgnacji każdej skóry. Spodobał mi się na tyle, że sama zaczęłam go używać w okresie jesienno-zimowym. Ma świetną konsystencję - jest treściwa, ale łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania. Kosmetyk nie ma zapachu, co jest dla mnie dość ważne, gdyż nie przepadam za perfumowanymi kosmetykami, które mogą uczulać. Sprawdzi się również w przypadku AZS ( jest to wyrób medyczny). Polecam z całego serca!

Nie mam zastrzeżeń

Krem oceniam na podstawie 15 ml próbki, która starczyła mi na jakieś 2 tygodnie.
Krem ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, nawilża skórę maluszka, czyli robi to co trzeba. Nie podrażnił skróry ale mój maluch nie ma z tym problemu, mimo wszystko produkty Pharmaceris są bardzo dobrej jakości i właśnie są jak najbardziej dobre dla alergików i wrażliwców.
Krem złużyłam w całości jednak nie będę go raczej kupowała poniewaz jestem zadowolona ze swojego, którego używam od początku i nie mam potrzeby go zmieniać.
Mimo tego uważam, że to dobry krem.

Doskonały krem do skóry atopowej

Podstawa mojej codziennej pielęgnacji. Krem doskonały. Dopóki go nie spotkałam, miałam "suche placki" na twarzy i łuszczącą się skórę. Ten krem wyleczył te problemy. Tworzy doskonałą barierę na skórze, która daje wrażenie zabezpieczania jej. Dodatkowo świetnie nadaje się pod makijaż! Jest lekki i szybko się wchłania, ale perfekcyjnie natłuszcza.
Polecam każdemu, kto ma problemy z suchością i AZS. Polecam!

Idealny dla skóry wrażliwej

Krem sprawdza się rewelacyjnie dla skóry suchej, wrażliwej, a już na pewno do skóry alergicznej . Po nałożeniu kremu od razu da się wyczuć ulgę. Skóra jest nawilżona i mniej ściągnięta. Można zauważyć poprawę struktury naskórka (staje się mniej podatna na alergeny). Z czasem można również zauważyć iż cera staje się miękka.Poprawia się też jej koloryt. Skóra nie wygląda na poszarzałą i zmęczoną. Można używać go każdej porze. Nie powoduje zatkania porów. Produkt nie posiada zapachu.

Bardzo dobry

Polecam serdecznie, u mnie sprawdził się super, również na wrażliwe okolice skóry twarzy, m.in. na szczególnie wysuszone czoło. Stosowałam przez całą jesień oraz w zimie - kupię ponownie.
Środek delikatny, nie podrażnia, bez zapachu, dobrze nawilża i daje natychmiastową ulgę wysuszonej i podrażnionej skórze. Stosowałam na noc i na dzień.
Super opakowanie, nie ma konieczności wkładania ręki do opakowania, łatwo się go aplikuje.
Kupiłam przed zmianą opakowania, ale to ten sam produkt, mimo, że opis na opakowaniu jest inny, skład ten sam. ;-)