The Soap Store, Olejek do ciała i do masażu `Pomarańcza`

The Soap Store, Olejek do ciała i do masażu `Pomarańcza`

Zawartość oliwy z oliwek sprawia, że skóra nie traci wody i na długo zyskuje miękkość, jedwabistość oraz promienną świeżość. Znakomicie odżywia skórę, działa kojąco, wygładzająco i nawilżająco. Dostarcza skórze nienasyconych kwasów tłuszczowych, karotenoidów, fitosteroli i fosfolipidów. Masaż z jego dodatkiem działa uelastyczniająco, wygładza powierzchnię skóry, chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Mając właściwości antyoksydacyjne, zapewnia ochronę przed wczesnym starzeniem się skóry i przed negatywnymi skutkami promieniowania UV.
Witaminy i składniki w nim zawarte :
- doskonale odżywiają i nawilżają skórę,
- chronią ją, zatrzymując wilgoć od wewnątrz,
- powstrzymują procesy starzenia się skóry,
- poprawiają ukrwienie

Bardzo fajny produkt :)

Kupiłam ten produkt ze wzgledu na to, ze lubie zapach cytrusow w kosmetykach. Ten olejek pieknie pachnie, dobrze nawilza i jest dosc wydajny. Stosowalam go do ciala, dloni i wlosow. Jezeli chodzi o cialo to bardzo dobrze nawilza, szybko sie wchlania i zostaiwa warstwe ochronna. Nie brudzi ubran, idealny po kapieli. Na wlosach nie zrobił furrory, troche je wygladzil, ale nie zauwazylam spektakulanego efektu nawilzenia i odzywienia - tutaj sprawdzil sie raczej przecietnie. Do skory dloni jest bardzo dobry - nawilza i zapobiega przesuszeniom. cena dosc wysoka jak za taka pojemnosc, ale warto sie skusisc jezeli szukamy dobrego olejku do ciala.

Przyjemny

Olejek ten kupiłam w grudniu, skuszona pomarańczą wpisującą się w przedświąteczny nastrój. Smarowałam się nim obficie po kąpieli, czując dobrą pomarańczę. Spodziewałam się intensywniejszego zapachu, ale umiar zawsze w cenie. Zapach jest słodki, jak pomarańczowa galaretka w delicji. Pozostaje na ciele i rękach. Sam olejek jest dość rzadki, miło go można rozgrzać w dłoniach i masować ciało. Idealny rytuał na zimne wieczory. Daje dobry poślizg, nie jest tępy i dobrze się wchłania. Dość dobrze nawilża, pielęgnuje, wyraźnie wygładza skórę. Ratuje przesuszone łydki w zimie czy łokcie. Wielkim minusem jest opakowanie - raz mi się przewróciło i przeciekało przez niskiej jakości zakrętkę, potem miałam brzydkie, tłuste i brudne opakowanie. Cena średnioprzystępna, ale ja nie żałuję zakupu. Wydajność na zadowalającym poziomie.