Bioderma, Photoderm, Apres Soleil (Emulsja po opalaniu)

Bioderma, Photoderm, Apres Soleil (Emulsja po opalaniu)

Zobacz oferty

notino.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.95/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Photoderm Après-soleil Emulsja po opalaniu o działaniu łagodząco-nawilżającym i przedłużającym opaleniznę.

Kojące działanie

Ta emulsja już wielokrotnie sprawdziła się u mnie kiedy przesadziłem ze słońcem. Świetnie koi, łagodzi uczucie pieczenie i daje przyjemny efekt chłodzenia skóry. Dobrze nawilża i redukuje uczucie ściągnięcia skóry.

Świetny produkt!

To jeden z tych produktów, który ostatnimi czasy mam ze sobą podczas wakacji. Idealnie łagodzi i koi skórę po działaniu promieni słonecznych. W momencie gdy słonko przypiecze zbyt mocno ulga po nałożeniu na skórę jest natychmiastowa. Ma bardzo mily zapach i przyjemna konsystencję. Zdecydowanie warto wypróbować!

Ulubiony

Kupiłam ten produkt z polecenia koleżanki. Świetnie się u mnie sprawdził w tamtym roku i wiem że w tym roku przed wakacjami muszę się w niego zaopatrzyć. Produkt jest wydajny, dobrze się wchłania, daje ulgę mocno opalonej skórze. Opakowanie na plus, tuba dzięki czemu można zużyć całą emulsję do końca.

W porównaniu z tańszym balsamem wypada blado, ale obiektywnie nie ma tragedii.

Produkt otrzymałam jako nagrodę w konkursie organizowanym na portalu wizaż.pl.

Zamknięty został w niebieskiej tubce o pojemności 200ml zamykanej na zatrzask. Zamknięcie jest szczelne, ale jednocześnie jego otwarcie nie należało do najłatwiejszych, za każdym razem bałam się o swoje paznokcie. Tubka jest giętka, bez problemu się z niej wydobywało produkt.

Zapach był delikatny i przyjemny, dla mnie to mieszanka kwiatów wodnych i aloesu - nienachalna, letnia kombinacja, w sam raz po opalaniu.

Konsystencja była lekka, o białym kolorze. Rozsmarowywanie było bajecznie łatwe, niestety emulsja potrafiła miejscowo bielić skórę. Wchłaniała się w miarę ok, ale jednak te parę minut trzeba było jej dać. Niestety nie wchłaniała się do zera, a zostawiała śliską powierzchnię, która bardzo błyszczała na słońcu, jakbym się wysmarowała olejkiem, a tego efektu fanką nie jestem.

Na ostatnim wyjeździe miałam ze sobą dwa balsamy po opalaniu, ten i marki DAX, i szczerze powiedziawszy po Bioderme sięgnęłam tylko kilka razy, głównie gdy ten drugi się już skończył. Zdecydowanie mniej łagodził skórę, nawilżał w mniejszym stopniu, do tego dłużej się wchłaniał i błyszczał na skórze. No słabo wypadł na tle 5x tańszego balsamu...
Jednak mam wrażenie, że gdybym go zabrała jako jedyny produkt po opalaniu, to nie byłoby tak źle, bo jednak robił co miał robić, czyli nawilżał, łagodził, uspokajał, tylko mniej intensywnie, a tak jak miałam porównanie, to sami wiecie jak jest...

Ogólnie zostawiam 4 gwiazdki, bo na 5 w moim mniemaniu nie zasługuje. Polować w sklepie też na niego nie będę, bo skoro odpowiada mi bardziej sporo tańszy produkt, to po co mam przepłacać?

Po opalaniu i nie tylko ;)

Świetny produkt, który dobrze radzi sobie ze skórą piekącą, czerwoną i przesuszoną po całym dniu przebywania na słońcu. Ma fajną konsystencje - łatwą do nałożenia, bardzo dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustej skóry. Idealny na lato, ale nie tylko. Bardzo dobrze sprawdzi się również do codziennego stosowania, kiedy skóra jest sucha i pozbawiona elastyczności. Bardzo delikatny i przyjemny zapach. Skóra, po nałożeniu staje się subtelnie miękka i delikatna.

Rzeczywiście łagodzi podrażnienia

Emulsja po opalaniu znajduje się w poręcznej, miekkiej tubce, zakończonej wygodnym zatrzaskiem ktory jest zabespecieczony by dac nam informacje ze produkt nie byl otwarty przed kupnem. Opakowanie 200ml wykonane jest z niebieskiego plastiku. Całość utrzymana jest w przyjemnej dla oka,niebiesko bialej kolorystyce, nawiązującej do pozostałych kosmetyków z serii Apres Soleil, natomiast szata graficzna jest charakterystyczna dla produktów tej marki. Z tylu sa umieszczone informacje o produkcie, jak i opis uzycia i sklad. Produkt pochodzi z Francji.

Konsystencja delikatna, dosyć lekka po nałożeniu.
Dobrze się rozprowadza, nie pozostawiając na skórze żadnego filmu.
Zapach - jest delikatny, swierzy , przyjemny, delikatny.

Rzeczywiście łagodzi podrażnienia, natychmiastowa ulga dla skory, a dodatkowo nawilża.

Wydajnosci ze wzgledu na dosc rzadka konsystencje nie jest super, aczkolwiek jest to dobry produkt, ktory jest zawsze w moim domu.

koi i nawilża

Kiedy przesadzimy z opalaniem i skóra piecze, swędzi i jest sucha sprawdza się naprawdę dobrze. Koi, łagodzi,nawilża, trzymany w lodówce będzie też super chłodził i naprawdę daje ulgę. Nie jest tłusty, nie lepi się i nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy na skórze, jest bardzo lekki i świetnie się wchłania.

uwielbiam :)

Balsam odkryłam rok temu, gdy szukałam czegoś na lekko spalone na słońcu plecy :) wybrałam jego, bez zastanowienia i bez czytania o nim opinii. I to był mój strzał w 10.
Balsam świetnie radzi sobie z bolesną opalenizną - skóra nie piecze, jest zregenerowana, świetnie nawilżona.
Konsystencja jest nieco lepka, ale nie mam problemu z jej nałożeniem ani z wchłanialnością.
Zapach to mój totalny faworyt. Lubię ją czasami nakładać tylko dla niego!
W tym roku jako pierwszy wylądował w mojej kosmetyczce na wakacje. Totalny hit!

Uwielbiam!

Moja skóra jest jasna i każda ekspozycja słoneczna kończy się w najlepszym wypadku zaczerwienieniem skóry a w najgorszym jej schodzeniem.
Używam oczywiście kremów z wysokim filtrem ale zawsze czuję że moja skóra jest podrażniona przez słońce. Emulsja Bioderm okazała się wybawieniem!
Smaruję się nią po opalaniu i od razu czuję ulgę a do tego widzę że opalenizna utrzymuje się dłużej.
Emulsja jest rewelacyjna, wspaniale koi moją skórę i daje mi poczucie nawilżenia i wyciszenia.
Nie przeżyła bym chyba nie mając tego produktu w swojej wakacyjnej kosmetyczce.
Polecam też serdecznie aby włożyć go do lodówki, wtedy przyjemność nakładania będzie jeszcze lepsza.
Warty dosłownie każdej złotówki!

Idealny produkt po opalaniu

Emulsja ta ma za zadanie przedłużyć i podkreślić piękną opaleniznę i na prawdę to robi. Jest to najlepszy produkt, który stosowałam po opalaniu. Pierwszy raz nie schodziła mi skóra, która zawsze mi się złuszczała, mimo stosowania różnych preparatów.

Najlepszy !

To chyba najlepszy balsam po opalaniu. W poprzednie wakacje bardzo dużo korzystałam z opalania na słońcu, a balsam najlepiej ukoił moje podrażnienia słoneczne jak żaden inny kosmetyk. Bardzo dobrze się wchłania, a zarazem bardzo szybko. Skóra nie klei się oraz przyjemnie pachnie. Przynosi ulgę natychmiastowo.

najlepsza :)

Niestety taka moja uroda, że nawet godzina na słońcu kończy się mocną opalenizną, a chwila dłużej i ból jest nie do zniesienia :) Emulsja Biodermy super sie sprawdza w takich momentach - świetnie łagodzi, nawilża, dodatkowo ładnie utrzymuje opaleniznę ;)