Bioderma, Photoderm, Apres Soleil (Emulsja po opalaniu)

Bioderma, Photoderm, Apres Soleil (Emulsja po opalaniu)

Photoderm Après-soleil Emulsja po opalaniu o działaniu łagodząco-nawilżającym i przedłużającym opaleniznę.

Najlepszy !

To chyba najlepszy balsam po opalaniu. W poprzednie wakacje bardzo dużo korzystałam z opalania na słońcu, a balsam najlepiej ukoił moje podrażnienia słoneczne jak żaden inny kosmetyk. Bardzo dobrze się wchłania, a zarazem bardzo szybko. Skóra nie klei się oraz przyjemnie pachnie. Przynosi ulgę natychmiastowo.

najlepsza :)

Niestety taka moja uroda, że nawet godzina na słońcu kończy się mocną opalenizną, a chwila dłużej i ból jest nie do zniesienia :) Emulsja Biodermy super sie sprawdza w takich momentach - świetnie łagodzi, nawilża, dodatkowo ładnie utrzymuje opaleniznę ;)

o tak naprawdę koi i łagodzi

po spaleniu na słoneczku ten produkt może uratować dosłownie skórę. Zawartość pentanolu działa łagodząco i nawilżająco. Kosmetyk naprawdę uspakaja skórę i wycisza.
Lekka żelowa konsystencja bardzo delikatnie pielęgnuje skórę.
Zapach jest niebiański.
Ja polecam trzymać w lodówce. Ale wtedy ulga!

Świetny!

W poprzednie wakacje strasznie "spaliłam się" na słońcu. Piekło mnie wszystko, plecy, brzuch,nogi, ramiona, a skóra schodziła płatami. Szukając ukojenia poszłam do apteki a tam miła Pani doradziła mi stary poczciwy Panthenol i właśnie tą emulsję po opalaniu. I to był strzał w dziesiątkę. Skóra została nawilżona, już po pierwszym użyciu poczułam ulgę. Dawała trochę uczucie chłodu i usunęła ściągnięcie skóry, a opalenizna zbrązowiła się następnego dnia. Teraz już staram się nie doprowadzać do takich skrajnych sytuacji, ale emulsją smaruję się nawet po najmniejszym opalaniu.

Genialny!

Intensywnie odżywia skórę. Jest po nim gładka, napięta i nawilżona.Można go stosować nie tylko po opalaniu. Jest bardzo wydajny i łatwo się rozprowadza na skórze. Polecam!

Nie tylko po opalaniu !

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą emulsją. Bardzo dobre działanie w tym jak producent obiecuje również łagodzące. Ma lekką, szybko wchłaniającą się konsystencje co dla mnie jest ważne podczas upałów. Mimo lekkiej konsystencji skutecznie nawilża i koi.
Pięknie pachnie! Zapach jest świeży, rześki i nie przytłacza.
Nadaje się do skóry wrażliwej. Nie podrażnia.
Stosuje także zimową porą jako dobry nawilżacz np po goleniu albo przed wyjściem gdy nie chce żeby cięższy balsam mi się kleił do ubrań.
Zostane mu wierna!

Cudowny zapach

Od razu pokochałam zapach. Skojarzył mi się z takimi wakacyjnymi wodami toaletowymi, które Orifllame wydało dawno, dawno temu, były 4 kolory, małe buteleczki z atomizerami... nieważne:) miłe wspomnienie:)
Zapach uwielbiam i chciałabym mieć takie perfumy na lato!
Opakowanie, jak dla mnie, świetne - z pompką (takie lubię najbardziej), masywne, można śmiało strącać z półki... tylko, swoją drogą, emulsja po opalaniu, więc na wyjazdy a takiego gabarytu to ja bym na specyfik po opalaniu nie produkowała.
Używam stacjonarnie jako balsamu, więc dla mnie duże, stabilne, poręczne, ładne, świetne.
Tak, idealna po opalaniu, bo to emulsja, więc konsystencja lekka, szybko się wchłania, nie zostawia filtru, idealna na lato ale że butla wielka to z emusji po opalaniu siłą rzeczy stanie na szafce jako balsam na jesień.
W zimie wolę gęstsze kosmetyki, bo jestem zmarźluch.
Działanie... nie uważam, żeby to był super produkt. Skuteczność jak u większości delikatnych emulsji czy to J&J, Dexerylu, itp.
Ja go kocham za zapach i żałuję, że nie jest długotrwały.
Producent proponuje używanie kosmetyku do ciała i twarzy. U mnie, po zastosowaniu na twarz, lekko zapuchły okolice oczu, więc więcej próbować nie zamierzam.

Idealna emulsja nie tylko po opalaniu

BIODERMA Photoderm Apres Soleil emulsja to mój ulubienie z kosmetyków po opalaniu. Dermokosmetyk ten koi skórę, po długim przebywaniu na słońcu. Lato dobiega końca, ale słoneczna pogoda póki co nas nie opuszcza. Stosuję ten kosmetyk również po całym dniu spędzonym na powietrzu. Skóra, jest nawilżona, zregenerowana, nie piecze, nie jest napięta. Zawarty w emulsji kompleks kompleks CELLULAR BIOPROTECTION, chroni przed szkodliwym działaniem słońca. Emulsja ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Emusja ma bardzo delikatny zapach przez co nie drażni mnie. Posiadam opakowanie 100 ml , emulsja jest bardzo wydajna. Kosmetyk idealnie sprawdza się nie tylko po opalaniu, ale również dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na powietrzu.

Mój hicior nie tylko na wakacje

Na zakup tego balsamu zdecydowałam się, ponieważ był dołączony do zestawu ze sprejem ochronnym - okazał się strzałem w 10!

+ natychmiast się wchłania
+ pozostawia skórę gładką, jędrną i nawilżoną
+ pięknie, wakacyjnie pachnie
+ tanioszka za taką wydajność
+ koi i łagodzi skórę - po słońcu, po goleniu, po peelingu
+ mleczkowa konsystencja
+ nie pozostawia filmu, cały wchodzi w skórę
+ nie brudzi ubrań, minutę po aplikacji można się ubrać
+ praktyczne opakowanie

Moja całoroczna perełka, uwielbiam i polecam!

Uwielbiam i używam cały rok :)

To moj ulubiony balsam nie tylko po słońcu ale jako balsam całoroczny :)

Pięknie pachnie, cudownie nawilza, expresowo sie wchłania, a skora po nim jest miękka, zdrowa, ukojona i szczęśliwa.

Balsam ma lekka konsystencje, wiec jest niewyczuwalny na skórze, pozostaje tylko wakacyjny lekki zapach.

Ma świetne właściwości kojące - dodatek alantoiny sprawia, ze skora jest złagodzona i zdrowa i zregenerowana.

Kupuje go w butli 500 ml i mam wspaniały balsam na rok. A wygodna pompka dozuje idealna porcje.

Uwiebiam kosmetyki apteczne, a moja wrażliwa skora jeszcze nigdy nie wyglądała lepiej, polecam!

Photoderm Apres-soleil

Photoderm Apres-soleil to emulsja po opalaniu o działaniu łagodząco-nawilżającym i przedłużającym opaleniznę. Można ją stosować na twarz i ciało. Emulsja łagodzi podrażnienia, bardzo dobrze nawilża skórę. Ma przyjemną konsystencję i jest łatwa w aplikacji. Kolejną zaletą jest to, że pięknie pachnie. Moja skórą ją pokochała ;)

najlepszy po opalaniu

Używałam kiedyś świetnego balsamu po opalaniu z Oriflame, ale jak to u nich bywa, szybko go wycofali i zaczęłam szukać zastępstwa. Ten balsam kupiłam razem z filtrem do ciała za 120zł. Jeste, wielką fanką Biodermy, udam ich kosmetykom.

Balsam zamknięty w dużej, niebieskiej butli z dozownikiem. Balsam jest dość gęsty, ale szybko się wchłania. Łagodzi podrażnienia i nawilża wysuszoną skórę. Ma delikatny zapach. Nie podrażnia i nie uczula. Duże opakowanie wystarcza mi na ponad miesiąc codziennego stosowania. Z powodzeniem można stosować także jako balsam nawilżający, nie tylko po opalaniu. Polecam.