Adidas, Fruity Rhythm EDT

Adidas, Fruity Rhythm EDT

`Fruity Rhythm` to woda toaletowa w której bazą są owoce. Dla młodych osób żyjących aktywnie i rytmicznie. Prosty klasyczny flakon.

Nuty zapachowe: maliny, cyklamen, frezja, drzewo sandałowe, piżmo.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

owocki jako odświeżacz

To.Jest.Straszne.
Zapach jest paskudny. Połączenie owocków z odświeżaczem i płynem do podłóg. To nawet nie jest zapach, to jest ulepkowate coś, próbujące przegryźć się świeżyzną. Powstaje...no właśnie.
Nie wiem, nie wiem, może ma szansę podobać się jakimś małolatom co to chcą żeby im coś słodko pachniało, ale na pewno nie mi.

Używam tego produktu od: już nie używam, dostałam w prezencie
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Bardzo nietrwałe

Po co i na co kupiłam zarówno EDT jak i dezodorant? Czort wie, pewnie na fali wspomnień z dzieciństwa, kiedy to babcia kupowała mi Fruity Rhythm na zmianę z psikadłami Hannah Montana. Zapach jest bardzo przyjemny. Słodki, ale orzeźwiający, dziewczęcy, ale nie chamsko dziewczyński. Malinowo-kwiatowy z rześkim podbiciem. Sportowy, młodzieńczy, dodający uśmiechu i energii w zaspany poranek. Bardzo słabo się trzyma, może z dwie godziny? Nawet tuż po aplikacji nie jest zbyt ekspansywny, więc niestety komplementów się nie doczekałam. Fajny po siłowni, na szybki letni wypad z psiapsiółą, może na plażę. Ale tak to szkoda zachodu. Chyba, że chcemy przywołać podstawówkowe/gimnazjalne wspomnienia, wtedy jak najbardziej ;)

Uwielbiam od wielu, wielu lat!

Fruity Rhythm to zapach, który uwielbiam odkąd tylko pojawił się na rynku! Lata mijają, a on wciąż podoba mi się równie mocno, mimo, że nie chodzę już do liceum. Mam do niego sentyment, ale też potrafię obiektywnie stwierdzić, że jest to po prostu udana kompozycja!
Zapach zamknięto w prostej, szklanej buteleczce. Różowa grafika podkreśla owocowy i dziewczęcy charakter kompozycji.
Fruity Rhythm to faktycznie owocowy rytm! Zapach jest bardzo słodki, ociekający słodyczą owoców i różowych kwiatów. Czuję malinę, truskawkę, mandarynkę, jabłko. Całość mimo, że brzmi jak zapach dla małych dziewczynek, nie jest infantylna - to zapach radości, szczęścia, beztroski. Jeden z tych zapachów, który pasuje do codziennego, dynamicznego stylu życia, do stosowania na siłownię, ale i wtedy, gdy nie musimy się spinać, udawać kogoś kim nie jesteśmy i poczuć totalny luz.
Jak na tak tani, ogólnodostępny zapach, jest zaskakująco trwały. Długo utrzymuje się na ciele, zwłaszcza blisko skóry, bo na ubraniach nie koniecznie.
Mam nadzieję, że Fruity Rhythm będzie dostępny jeszcze przez wiele, wiele lat. Może nawet kupię je sobie na przyszłoroczną wiosnę ;) ?

Zapach młodości!

Pamiętam jak byłam młodsza uwielbiałam właśnie tą EDT od Adidasa. Uwielbiałam tą owocową, słodką woń, która moim zdaniem idealnie pasowała do każdej pory roku i okazji. Z biegiem czasu, lubię wracać do kultowego zapachu, ale okazjonalnie np. na cieplejsze dni, na co dzień, bo z czasem, gdy zaczęłam go używać zbyt często, zapach stał się dla mnie zbyt uciążliwy.
Flakonik jest poręczny i zmieści się do torebki. Ponadto zapach jest wydajny.

Czy nadal pachne ?

To najczęściej zadawane pytanie odkąd używam tej perfumetki. Bardzo szybko, już nawet po godzinie nie czuć że cokolwiek było aplikowane. Serio. Ulatnia się z prędkością światła. Można się nim psikac częściej bo cena nie jest wysoka, ale czy o to chodzi w perfumach? Nie wydaje mi się.
Muszę jednak przyznać że zapach jest bardzo ładny, owocowy,rześki i energetyczny. Buteleczka jest zgrabna i poręczna, dobrze lezy w dłoni. Jednak ze względu na trwałość i jakość więcej go nie kupię bo uważam że to strata o

Fajny zapach na lato.

Bardzo lubię dezodoranty perfumowane od adidasa.To już moja kolejna buteleczka. Podoba mi się zapach taki świeży, rześki, radosny z nutami owocowymi.
Dezodorant posiada ładne przezroczyste opakowanie z różowymi akcentami.
Zgrabne nie duże opakowanie w sam raz zmieści się w torebce. Często noszę go ze sobą, i namiętnie się nim psiukam. Może trwałość fruity rythm nie jest najlepsza, ale cena produktu jest niska więc warto kupić.

Słodka zapach

Miałam te perfumy w nieco innej buteleczce, ale jestem w 100% pewna, że zapach był ten sam. Do tej pory jestem w stanie go sobie przypomnieć. Słodki, kwiatowy, bardzo go lubiłam i mimo że nigdy nie kupiłam drugiej buteleczki, to mam do niego sentyment.

Często do nich wracam

Bardzo lubię ten owocowy zapach, który ukryty jest w przepięknej buteleczce. Pierwszy raz dostałam go w prezencie na święta kilka lat tamu. Po zużyciu pierwszej buteleczki nie kupiłam od razu kolejnej. To stało się dopiero po jakimś czasie i teraz często do nich wracam. Lubię różne zapachy perfum, ale ciągle kupuję też jakieś nowe. Te lubię mieć w szafce w przypadku gdyby któreś mi się skończyły bo jest to mój sprawdzony zapach, który nigdy mnie nie zawiódł. Zapach nie utrzymuje się ekstremalnie długo na skórze, ale jak ktoś lubi to może flakonik wrzucić do torebki, aby mieć go zawsze przy sobie.

Świetny zapach

Perfumy pierwszy raz otrzymałam w prezencie kilka lat temu i do tej pory nie potrafię się z nimi rozstać. Słodki , owocowy zapach jest dla mnie strzałem w 10. Perfumy nie pozostawiają plam na ubraniach, a zapach utrzymuje się bardzo długo.
Ładne opakowanie i stosunkowo niska cena co jest ogromną zaletą produktu. Bardzo wydajne.

Letnia, słodka przygoda.

Radosny, słodki, owocowy zapach. Idealny na letnie miesiące...i nie tylko.
Nie plami ubrań i zapach utrzymuje się dość długo.
Cena bardzo przystępna i wystarcza na długo. Ładne opakowanie.
Zaletą jest również to, że można do niego dokupić dezodorant i mamy super zestaw w tym samym zapachu.
Energetyczny zapach dla kochających lato i słońce na niebie.

Słodziak

Słodki i przyjemny zapach w sam raz na lato do codziennego stosowania. Co prawda jego trwałość nie powala, ale i tak jest godny polecenia za tak niewielkie pieniądze.

Plusy:
- zapach,
- dostępność,
- cena,
- wygodne opakowanie,
- szklana buteleczka, więc widać zużycie produktu.

Wady:
- trwałość.

Słodki!

Po raz pierwszy sięgnęłam po ten kosmetyk będąc nastolatką! Jest to jeden z moich pierwszych perfum i dlatego mam do niego słabość:) Generalnie bardzo lubię słodkie, świeże zapachy, które są jednocześnie uniwersalne.
Zapach adidas Fruity Rhythm jest słodki, owocowy, ale jednocześnie nie jest mdły i nie dusi. Jak dla mnie orzeźwia i idealnie nadaje się na lato. Kojarzy mi się z kobiecością, świeżością i młodością:D Flakon przez kilka lat uległ zmianie i ten obecny jest naprawdę fajny i ładnie się prezentuje. butelka przezroczysta, więc widzimy ile produktu nam jeszcze zostało. Niestety zapach nie jest tak trwały jak perfumy z wyższej półki cenowej. Po kilku godzinach już go nie czuć. Mimo to warto mieć go w torebce, przydaje się na szybkie odświeżenie:)

Jedne z ulubionych!

Bardzo lubię te perfumy,ponieważ posiadają wspaniały kwiatowo-owocowy zapach.Dodatkowo są bardzo trwałe,ich zapach czuć nawet po dłuższym czasie.Perfumy są w ładnym,różowym opakowaniu i posiadają wygodny atomizer.Nie są zbyt drogie.