Barwa, Ziołowa, Szampon tataro - chmielowy do włosów łamliwych i zniszczonych

Barwa, Ziołowa, Szampon tataro - chmielowy do włosów łamliwych i zniszczonych

Ziołowy szampon przeznaczony do mycia włosów łamliwych i zniszczonych. Zawiera wyciągi z chmielu i tataraku, które mają wzmacniać włosy i zapobiegać ich łamaniu. Szampon ma postać przezroczystego płynu, w kolorze bursztynowym, pachnie ziołowo.

oczyszczające, wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

przyjemny

kupiłam go w pośpiechu robiąc zakupy przed wyjazdem w góry - i wzięłam najtańszy szapmon z półki :)
i jak się okazało wcale nie najgorszy
włosy są po nim bardzo puszyste i błyszczące
ładnie się układają i są miękkie
cena rewelacyjna :) jak na taką jakość

Zwyczajny

Musiałam spróbować cudu za dwa złote :D. Zużyłam właśnie całą buteleczkę. Liczyłam na nawilżenie włosów, troszkę na nabłyszczenie. Ale nic z tego.
Jak dla mnie jest to zwykły szampon, krzywdy nie robi, ale moje włosy nie wyglądały po nim na pewno olśniewająco.
Poza tym, komfort stosowania jest raczej niski. Butla ma ogromną dziurę, przez którą wylewa się za dużo rzadkiego szamponu. Słabo się pieni, zapach ziołowy.
Nie wiem czy kupię, bo jak będę bardzo biedna, to może do niego wrócę ;)

KWC

Już po trzecim umyciu włosy odżyły, zwykle nakładam sporo odzywki a po barwie tylko na koncowki.ten szampon to rewelacja.zapach sliczny, włosy błyszczace i puszyste.

Używam tego produktu od: 1 op

ja chyba śnię :D

Wiecie co...jestem w takim szoku że minie dużo czasu zanim zrozumię....szampon za 2,5zł a włosy po nim naturalne i tętniące życiem. Tyle lat poszukiwań i gdyby nie wizaż nigdy bym się nie odważyła kupić szaponu który częściej używają nasi dziadkowie.
Szampon jest rzadki i mało treściwy więc przy pierwszym myciu daję go dużo a przy drugim całkiem mało. Nie czepiam się wydajności gdyż szapon ten nie jest całą tablicą mendelejewa jak te avonu i traktuję to jako zaletę.
Włosy oczyszcza na piątkę. Zupełnie uspokoił moje przetłuszczanie włosów a znowu końcówki są lejące i nad wyraz lekkie. Włosy wydają mi się takie....naturalne :)
Niestety kołtuni włosy ale nie na tyle by wyrywać je sobie z cebulkami. Wystarczy odżywka i po problemie.
Dla niezdecydowanych powiem tak: 2,5zł to żadne pieniądze. Kupicie, użyjcie i zobaczycie. Jeśli nawet to nie jest to to nie macie wrażenia pieniędzy wyrzuconych w błoto.

Używam tego produktu od:miesiąca

w sumie to dlaczego nie!

szampon bardzo ładnie pachnie i w dodatku ma śmieszną cenę. włosy rzeczywiscie sa bardziej odżywione i są mocniejsze. jednak dosc duzym minusem jak dla mnie jest to,ze strasznie plącze mi włosy zarowno podczas mycia jak i juz po nim.. robi sianko trudne do rozczesania

Za tę cenę - świetny

Bardzo przyzwoity szampon:
- dokładnie myje
- nie plącze włosów
- lekko wygładza włosy (sic!)
- dość przyjemnnie pachnie
- ma śmiesznie niską cenę

najlepszy jaki miałam

miałam włosy po dekoloryzacji, rozjaśnianiach a ten szampon im pomógł dojść do siebie. nie przesusza ale też nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów jak przy szamponach tego typu. włosy są gladziutkie i zdecydowanie wygladają lepiej. zaplacilam za niego smieszna cene 2,80

jedyny mankament to butelka, ma za duzy otwór i wylewa sie za duzo na raz, mozna go przelec do innej

polecam

Ilość zużytych opakowań:w polowie 1

Po prostu bardzo dobry

W moim odczuciu jest bardzo dobry, a głównym kryterium oceny jest działanie. Dobrze myje, włosy sa po nim ładne i jakby mniej ich wychodziło.
Jedynym mankamentem jest niska wydajność produktu i dość gęsta konsystencja, która powoduje że spora jego część spływa z rąk i głowy przy myciu, ale niska cena rekompensuje tą niedoskonałość.
Polecam osobom mającym tak jak ja problem z wypadającymi garściami włosami.

Używam tego produktu od:1,5 m-ca

Polecam!

Zachęcona waszymi opiniami kupiłam ten szampon i nie zawiodłam się!
+ Ładnie pachnie
+ Włosy po nim są mięciutkie, gładkie, błyszczące
+ Po dłuższym stosowaniu można stwierdzić, że naprawdę naprawia włosy

Ale niestety ma też minusy, ktore jednak nie wpływają az tak bardzo na ocene
- Za dużo sie wylewa z butelki
- Słabo sie pieni
(ale czego mozna sie spodziewać po szamponie za 2,70???)

OGÓLNIE BARDZO POLECAM!
Ten szampon dużo bardziej służy moim włosom niż niektóre profesjonalne szampony

Mówię mu nie....

Kupiłam ten szampon zachęcona dobrymi opiniami na KWC. Dodatkowo ma niezwykle niską cene, więc pomyslałam, że praktycznie nic nie strace. Niestety zawiodłam się. U mnie szampon powoduje większe wypadanie włosów. Poza tym nie nawilża, a nawet wysusza. Źle się włosy po nim rozczesują, jest za rzadki i mało wydajny. Źle się pieni. Podsumowując jestem na nie. Jego plusem jes tylko cena i zapach, nic więcej. A szkoda....:/

Używam tego produktu od:

polecam wszystkim

Bardzo przyjemny szamponik. Dobrze oczyszcza włosy,nie przesusza ich.
Wymaga użycia jednak odżywki bo włosów nie da się rozczesać
Włoski są,miękkie, puszyste, wyglądają naprawdę zdrowo. Gorąco polecam ,bo to świetny szampon za naprawdę niską cenę.
Ja odstawiłam jakiś czas temu profesjonalne szampony i nie widzę różnicy w stanie włosów.A wprost przeciwnie włosy mniej się przetłuszczają i nie są oklapnięte po kilku godzinach. Nie ma sensu wydawać 50 zł za szampon, skoro można kupić za 3 zł i cieszyć się udanym zakupem.Używam tego produktu od:2 miesięcy

dobry +

a moze nawet -5
moja pierwsza reakcja po umyciu- włosy miłe w dotyku, ale coś było nie tak. nie mogłam ich rozczesać, a nigdy wcześniej mi sie nie platały. ale postanowiłam wytrwać, następnym razem nałożylam odżywke i do załatwiło sprawe.
a teraz konkrety:
+włosy są miekkie. miłe w dotyku
+błyszczą sie tak samo jak po o wiele droższych szamponach
+bardzo dobrze oczyszcza włosy, mam przetłuszczające sie wiec to ważne
+wydajny!! (trzeba tylko przelać do innej butelki np po zelu pod prysznic. ja stosowałam codziennie przez 2 miesiace)
+cena śmiechu warta- 3 złote??
+odżywka z czasem przestaje być konieczna, albo np raz na tydzień

mam farbowane, przesuszone na koncach włosy ktore codziennie susze. ten szampon bardzo poprawił ich kondycje, końcówki są w o niebo lepszym stanie.
polecam, bo nie mam sensu wydawać 30 złotych na coś co można mieć za 3 :)