Dax Cosmetics, Minerały + osmoprotektor 24h, Tonik witalizująco-mineralizujacy

Dax Cosmetics, Minerały + osmoprotektor 24h, Tonik witalizująco-mineralizujacy

Łagodny tonik do codziennej pielęgnacji każdego typu cery, również dla osób ze skórą wrażliwą. Doskonale się wchłania, nie powodując uczucia lepkości. Daje efekt wzmożonego i długotrwałego nawilżenia. Tonik utrzymuje naturalne pH skóry. Pozostawia uczucie świeżości i relaksu.

fajny

Jak dla mnie-fajny tonik ,po przetarciu bużki czuję odświeżenie leciutki nie zauważyłam klejenia u mnie na skórze szybko się wchłania-może zależy to od cery....

bardzo dobry

Tonik ten spełnia wszystkie moje oczekiwania: nie pieni się i nie klei, szybko się wchłania, a jednocześnie nie wysusza twarzy. Zapach jest bardzo odprężający (nawet nie morski a "głębokooceaniczny"- dla mnie idealny na ciepłe dni - dla tęskniących za wakacjami nad oceanem). Zgadzam się z Elve-zapach ten długo się utrzymuje,u mnie nawet po nałożeniu kremu.Zdecydowanie polecam,jednak dziwię się niektórym dziewczynom, które krytykują zapachy kosmetyków- przecież można sprawdzić w sklepie, jak dany produkt pachnie (no, może oprócz zapakowanych kremów) i ewentualnie nie kupić, jeśli zapach im nie odpowiada.

nie za bardzo

Niezbyt ładnie, intensywnie morsko pachnie. Lekko nawilża, koi i łagodzi. Trochę słabo odświeża. Twarz się po nim nie lepi. Wydajny. Ale jakoś mi się nie podoba, nie mam żadnej przyjemności z jego używania.

Niedobry

Jak bardzo lubię całą serię Minerały,tak ten tonik zdecydowanie mi nie pasuje.Owszem zapach piękny-jak i reszta produktów,ale dziwna konsystencja,taka jakby pienista,pozatym po nałożeniu koszmarnie się klei na buzi i za nic nie chce się wchłonąć.<BR>Ja nie polecam.

Świetny!

Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę. Świetnie oczyszcza i odświeżą cerę, nie podrażnia, a sam zapach powoduje, że czuję się rześko i dobrze. W dodatku ten miły aromat utrzymuje się stosunkowo długo - przebija się nawet po nałożeniu podkłądu, co mi bardzo odpowiada. Żadnego klejenia się nie zauważyłam - wręcz przeciwnie, tonik szybciutko się wchłania, i jak mi się zdaje, lekko nawilża. Jeszcze jeden świetny produkt z tej serii DC. Polecam!