Evree, Instant Help, Krem ratunek dla stóp

Evree, Instant Help, Krem ratunek dla stóp

Krem przynosi natychmiastową ulgę szorstkiej skórze. Intensywnie nawilża, koi podrażnienia i regeneruje popękane pięty. Dzięki bogactwu składników aktywnych przywraca skórze miękkość i gładkość oraz zmniejsza tendencję do powstawania zrogowaceń i zgrubień. Tworzy na skórze ochronny film, który odpowiada za utrzymanie wilgotności w skórze. 0% parabenów, barwników, olejów mineralnych.

regenerujące
50 - 100ml
Skóra
sucha

Zachwycił mnie.

To bardzo tani i skuteczny krem do stóp. Pomoże i ukoi nawet najbardziej zniszczone i popękane pięty.

Ma bardzo dobrą konsystencję i bez problemu można było go zaaplikować na skórę. Bardzo ładnie nawilżał, zmiękczał skórę i do tego bardzo szybko się wchłaniał, nie pozostawiając nie przyjemnego filmu. Skóra od razu po użyciu była mięciutka, a popękania złagodzone.

Zachwycił mnie.

Pozytywnie mnie zaskoczył

Pozytywnie mnie zaskoczył, że skóra stop jest po nim miękka i nawilżona! Miła w dotyku, aż chce się dotykać ;)
Kupiłam go w promocji za kilka zł i na pewno sięgnę po niego ponownie!
Stosuję go na noc.
Zapach ma nawet przyjemny. Ciężko go opisać, ale na pewno nie przeszkadza.

Ratunku w nim nie widzę

plusy:
+ gęsta konsystencja
+ owocowy zapach
+ dosyć dobrze nawilża
+ wygładza skórę

minusy:
- za tłusty
- nie zapobiega zrogowaceniom

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- bardzo niska dostępność
+ niska cena

super produkt

Evree instant help to moje ostatnie odkrycie jeśli chodzi o kremu do stóp. Jest to po prostu genialny krem do stóp działający po prostu cuda. Jest idealny do szorstkiej popękanej skóry dając jej ulgę i nawilżenie. Posiada 85% składników naturalnych . A w skład wchodzą; gliceryna ,masło mango , urea , lanolina.

Niezły codzienny krem

mam bardzo problematyczną skórę na stopach- bardzo się przesusza, pęka, rogowacieje, w związku z tym, oczywiście poza regularną pielegnacją salonową, kupuję mnóstwo kosmetyków licząc na cud :) Niektórych produktów używam krótko, ponieważ od razu wiem że nie zdziałają u mnie nic pozytywnego, inne zostają na dłużej. Evree został na dłużej i używam go zazwyczaj w ciagu dnia lub rano. Pozostawia delikatny filtr ochronny, nawilża, bardzo przyjemnie pachnie i jest wydajny i faktycznie odczuwam delikatną ulgę jeżeli chodzi o suchość skóry. Cudów u mnie nie zdziałał, ale tez u mnie ciężko o to :)

Ukojenie dla szorstkich stóp!

Niestety ostatnimi czasy borykam się z bardzo zgrubiałą i suchą skórą na piętach. Dlatego też postanowiłam ją trochę podratować i zaopatrzyłam się w tenże kremik. Efekty są naprawdę spektakularne! Skóra stała się o wiele bardziej miękka, nawet w tych najbardziej szorstkich i zgrubiałych miejscach. Stopy są przyjemnie nawilżone. Czasem robię sobie z tego kremu maskę całonocną i wtedy efekt jest jeszcze bardziej spektakularny! Jest to naprawdę świetny krem do stóp, który zakupię jeszcze niejeden raz i z czystym sercem mogę polecić!

Widoczna poprawa kondycji suchych pięt

Szorstka i pękająca skóra pięt to mój odwieczny problem. Szczególnie w okresie wiosenno-letnim muszę się porządnie natrudzić aby stopy wyglądały na zdrowe i zadbane. Tarki, pumeksy i kremy to dla mnie codzienność w ich pielęgnacji.
Kiedy wzięłam krem Instant Help, po raz pierwszy do ręki, pomyślałam, że pewnie niczym mnie nie zaskoczy. Po pierwszym użyciu, moje nastawienie uległo diametralnej zmianie. Dlatego, że to nie jest zwykły, przeciętny krem. To błyskawiczny kompres dla moich suchych pięt! Zmiękczający zrogowaciały naskórek i przynoszący natychmiastowe ukojenie. Z każdą kolejną aplikacją, widocznie poprawia się kondycja moich pięt. Stopy wyglądają dużo estetyczniej i zdrowiej. Szorstkość pięt stopniowo zanika! Dla mnie to absolutne zaskoczenie, jaką ten krem ma moc!

Produkt ma piękny, nietypowy dla kosmetyków dla stóp zapach, lekką konsystencję przez co łatwo się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Bardzo dobrze nawilża skórę stóp, pozostawiając ją ukojoną i aksamitnie miękką. Potwierdzam jego skuteczność.
Krem jest niesamowicie wydajny, co mnie niezmiernie cieszy.
Kolejny świetny produkt od Evree (po balsamie do ciała i kremie do rąk), który miałam przyjemność testować. Polecam również doskonały nawilżający spray do stóp z tej samej serii.

Obietnice producenta nie są w tym przypadku niczym rzucanie słów na wiatr. Krem koi, przyspiesza regenerację, niweluje szorstkość i zmniejsza tendencję do powstawania zrogowaceń. Jest świetny! Niezbędnik na nadchodzące lato.

Gładkie i pachnące stópki!

Moje stopy potrzebują silnego nawilżenia, szczególnie wiosną, kiedy regeneracja jest najbardziej potrzebna.

Standardowe opakowanie w tubce, standardowa kremowa formuła, ale… Ku mojej uciesze jest to zupełnie inny krem niż te, które dostępne są na rynku! Po pierwsze – muszę to napisać – urzekł mnie owocowy zapach. To chyba pierwszy krem do stóp, który ma zapach mango. Zdecydowanie uprzyjemnia to całą procedurę nakładania produktu na stopy.
Po drugie – krem nie zawiera parabenów ani sztucznych barwników, co cenię sobie szczególnie.

Kosmetyk dobrze się wchłania i sprawia, że skóra stóp staje się gładka, miękka i miła w dotyku. Świetnie radzi sobie nawet z bardzo szorstkim, zgrubiałym naskórkiem - przynosząc natychmiastową ulgę. Konsystencja kremu jest gęsta i bogata, dzięki czemu jest on wydajny. Doskonale pielęgnuje skórę i gwarantuje długotrwały efekt gładkich stóp.

Krem jest niesamowicie wydajny, co mnie niezmiernie cieszy.
Kolejny świetny produkt od Evree (po balsamie do ciała i kremie do rąk). Polecam również doskonały nawilżający spray do stóp z tej samej serii.

Najlepszy jaki miałam

Kupiła go moja mama, ale wypróbowałam i ja , i polubiliśmy się. Szybie nawilżenie i przede wszystkim długotrwałe! Bardzo ładny zapach, a produktu potrzeba niewiele przez co jest bardzo wydajny. Szybko się wchłania i nie ma efektu lepkości. Zdecydowanie mój faworyt

Rewelacja

Nie zmagam się z nadmiernym problemem na stopach, jednak po okazjonalnym zastosowaniu tarki drewnianej do stóp mam odstające ostre skórki na pięcie( pewnie nie domykam łuski skóry i stąd problem), posmarowane kremem na noc regenerują się w kilka godzin ! Żadnych odstąjących skórek , są gładnie nawilżone..
Przy lecie, chodzeniu w sandałach czy chodzeniu po piasku ( wbrew tego co mówią że piasem ściera jak peeling- na mnie działa koszmarnie)- regeneracja po jednym użyciu.
Przy suchych białych piętach regeneracja po jednym użyciu...
Jest po prostu rewelacyjny, dużo mocznika, cudny skład. Niska cena i wysoka wydajność. Nie zamienię na żaden innych, z racji stosowania niezbyt często ( nie ma takiej potrzeby bo wszystkie moje problemy zalatwia jednorazowo) zuzyłam niewiele opakowań, ale na pewno nigdy go nie zdradze, choć próbowałam wcześniej kilku kremów.
Nie wiem jak radzi sobie przy pękających piętach nadmiernym rogowaceniu czy przy stopie cukrzycowej- mam nadzieje że nie dane mi będzie tego doświadczyć, ale za takie pieniądze polecam spróbować każdemu.
Jestem wierna kosmetykom Evree za rewelacyjny skład, i cudowne działanie.

super działanie

Krem kupiłam mojej mamie która ma bardzo duży problem z pękającymi piętami, jednak ostatecznie ja również zaczęłam go używać, gdyż skóra moich stóp jest strasznie sucha... I podziałał super :) Zarówno u mnie jak i u mamy. Ma fajną, gęstą konsystencję, jest wydajny, nawilża i regeneruje suchą i zniszczoną skórę. Jak dla mnie ma same plusy :)