Evree, Instant Help, Krem ratunek dla stóp

Evree, Instant Help, Krem ratunek dla stóp

Krem przynosi natychmiastową ulgę szorstkiej skórze. Intensywnie nawilża, koi podrażnienia i regeneruje popękane pięty. Dzięki bogactwu składników aktywnych przywraca skórze miękkość i gładkość oraz zmniejsza tendencję do powstawania zrogowaceń i zgrubień. Tworzy na skórze ochronny film, który odpowiada za utrzymanie wilgotności w skórze. 0% parabenów, barwników, olejów mineralnych.

Widoczna poprawa kondycji suchych pięt

Szorstka i pękająca skóra pięt to mój odwieczny problem. Szczególnie w okresie wiosenno-letnim muszę się porządnie natrudzić aby stopy wyglądały na zdrowe i zadbane. Tarki, pumeksy i kremy to dla mnie codzienność w ich pielęgnacji.
Kiedy wzięłam krem Instant Help, po raz pierwszy do ręki, pomyślałam, że pewnie niczym mnie nie zaskoczy. Po pierwszym użyciu, moje nastawienie uległo diametralnej zmianie. Dlatego, że to nie jest zwykły, przeciętny krem. To błyskawiczny kompres dla moich suchych pięt! Zmiękczający zrogowaciały naskórek i przynoszący natychmiastowe ukojenie. Z każdą kolejną aplikacją, widocznie poprawia się kondycja moich pięt. Stopy wyglądają dużo estetyczniej i zdrowiej. Szorstkość pięt stopniowo zanika! Dla mnie to absolutne zaskoczenie, jaką ten krem ma moc!

Produkt ma piękny, nietypowy dla kosmetyków dla stóp zapach, lekką konsystencję przez co łatwo się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Bardzo dobrze nawilża skórę stóp, pozostawiając ją ukojoną i aksamitnie miękką. Potwierdzam jego skuteczność.
Krem jest niesamowicie wydajny, co mnie niezmiernie cieszy.
Kolejny świetny produkt od Evree (po balsamie do ciała i kremie do rąk), który miałam przyjemność testować. Polecam również doskonały nawilżający spray do stóp z tej samej serii.

Obietnice producenta nie są w tym przypadku niczym rzucanie słów na wiatr. Krem koi, przyspiesza regenerację, niweluje szorstkość i zmniejsza tendencję do powstawania zrogowaceń. Jest świetny! Niezbędnik na nadchodzące lato.

Gładkie i pachnące stópki!

Moje stopy potrzebują silnego nawilżenia, szczególnie wiosną, kiedy regeneracja jest najbardziej potrzebna.

Standardowe opakowanie w tubce, standardowa kremowa formuła, ale… Ku mojej uciesze jest to zupełnie inny krem niż te, które dostępne są na rynku! Po pierwsze – muszę to napisać – urzekł mnie owocowy zapach. To chyba pierwszy krem do stóp, który ma zapach mango. Zdecydowanie uprzyjemnia to całą procedurę nakładania produktu na stopy.
Po drugie – krem nie zawiera parabenów ani sztucznych barwników, co cenię sobie szczególnie.

Kosmetyk dobrze się wchłania i sprawia, że skóra stóp staje się gładka, miękka i miła w dotyku. Świetnie radzi sobie nawet z bardzo szorstkim, zgrubiałym naskórkiem - przynosząc natychmiastową ulgę. Konsystencja kremu jest gęsta i bogata, dzięki czemu jest on wydajny. Doskonale pielęgnuje skórę i gwarantuje długotrwały efekt gładkich stóp.

Krem jest niesamowicie wydajny, co mnie niezmiernie cieszy.
Kolejny świetny produkt od Evree (po balsamie do ciała i kremie do rąk). Polecam również doskonały nawilżający spray do stóp z tej samej serii.

Najlepszy jaki miałam

Kupiła go moja mama, ale wypróbowałam i ja , i polubiliśmy się. Szybie nawilżenie i przede wszystkim długotrwałe! Bardzo ładny zapach, a produktu potrzeba niewiele przez co jest bardzo wydajny. Szybko się wchłania i nie ma efektu lepkości. Zdecydowanie mój faworyt

Rewelacja

Nie zmagam się z nadmiernym problemem na stopach, jednak po okazjonalnym zastosowaniu tarki drewnianej do stóp mam odstające ostre skórki na pięcie( pewnie nie domykam łuski skóry i stąd problem), posmarowane kremem na noc regenerują się w kilka godzin ! Żadnych odstąjących skórek , są gładnie nawilżone..
Przy lecie, chodzeniu w sandałach czy chodzeniu po piasku ( wbrew tego co mówią że piasem ściera jak peeling- na mnie działa koszmarnie)- regeneracja po jednym użyciu.
Przy suchych białych piętach regeneracja po jednym użyciu...
Jest po prostu rewelacyjny, dużo mocznika, cudny skład. Niska cena i wysoka wydajność. Nie zamienię na żaden innych, z racji stosowania niezbyt często ( nie ma takiej potrzeby bo wszystkie moje problemy zalatwia jednorazowo) zuzyłam niewiele opakowań, ale na pewno nigdy go nie zdradze, choć próbowałam wcześniej kilku kremów.
Nie wiem jak radzi sobie przy pękających piętach nadmiernym rogowaceniu czy przy stopie cukrzycowej- mam nadzieje że nie dane mi będzie tego doświadczyć, ale za takie pieniądze polecam spróbować każdemu.
Jestem wierna kosmetykom Evree za rewelacyjny skład, i cudowne działanie.

super działanie

Krem kupiłam mojej mamie która ma bardzo duży problem z pękającymi piętami, jednak ostatecznie ja również zaczęłam go używać, gdyż skóra moich stóp jest strasznie sucha... I podziałał super :) Zarówno u mnie jak i u mamy. Ma fajną, gęstą konsystencję, jest wydajny, nawilża i regeneruje suchą i zniszczoną skórę. Jak dla mnie ma same plusy :)

Jeden z lepszych

Krem pachnie przepięknie owocami, ma gęstą, bogatą konsystencję. Fajnie nawilża i koi suchą, zniszczoną skórę. Dość dobrze się wchłania. Pozostawia skórę ukojoną i zadbaną.

Skuteczny krem dla popękanej skóry stóp

Kremu tego używam od 3 miesięcy i naprawdę widzę różnicę w wyglądzie moich stóp.Popękana i szorstka skóra to już nie moje zmartwienie;) A to dzięki temu małemu kremikowi ,który zawiera masło mango ,glicerynę ,masło shea, olej awokado,trójglicerydy ,panthenol, ureę i lanolinę.Poprostu po takim składzie nie sposób,zeby pięty były szorstkie.Stosuję go zazwyczaj wieczorem, dla lepszych efektów moczę stopy w mydlinach ,a natępnie nakładam ten krem i na to skarpetki.A rano cieszę się moimi wygładzonymi i zregenerowanymi pietami:)!!!

Bardzo dobry

Kupiłam ten krem po przeczytaniu pozytywnych recenzji i nie zawiodłam się.
Ma niesamowicie przyjemny zapach. Bezproblemowo się rozprowadza na stopach, szybko się wchłania. No i oczywiście nawilża. Moja skóra stała się bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Pozostaje taka nawet w momencie, gdy nie korzystam z kremu przez kilka dni. Polecam wszystkim. Szczególnie dla suchej, popękanej skóry.

Genialny!

Naprawdę działa natychmiastowo. Moje stopy są bardzo wymagające, muszę je ciągle nawilżać. Bardzo długo szukałam odpowiedniego kremu. Ten jest idealny. Dodatkowo bardzo ładnie pachnie.

pachnący ;))

Uwielbiam jak kosmetyki pięknie pachną i ten idealnie spełnia to kryterium, ale robi o wiele więcej ;) Krem kupiłam na próbę skuszona opiniami z wizażu i widzę,, że było warto. Dobrze nawilża stopy, wygładza. Cena jest w miarę przystępna.

Świetny

Po raz pierwszy spotkałam się z kremem do stóp o tak fajnej gęstej konsystencji który tak szybko się wchłania i pachnie tak pięknie że chce się go zjeść. Używam go codziennie ponieważ moje stopy są bardzo wysuszone i szorstkie. Nakładam grubą warstwę tego kremu i zakładam grubsze skarpetki. Rano moje stopy są mięciutkie i gładkie jak skóra niemowlaka. Polecam ! :)

Świetny!

Nie mam mocno zniszczonej skóry ale moje pięty mają tendencje do szybkiego rogowacenia i przesuszenia. Zużyłam prawie całe opakowanie, używam codziennie wieczorem po kąpieli i zauważyłam, że pięty są cały czas miękkie i zdecydowanie nawilżone. Co prawda w ciągu dnia skóra na piętach staje się lekko przesuszona ale ten krem to dosłownie ratunek dla stóp!
Rany po obtarciach szybciej się goją a dodatkowo super sprawdza się do rąk i suchych skórek.
Martwiłam się, że nie zużyję kremu w 6 miesięcy bo raczej niechętnie sięgałam po kremy do stóp ale ten krem jest rewelacyjny i zostanie ze mną już chyba na wieki!