Cashmere, Make Up Blur Maxi Cover (Fluid i baza wygładzająco-kryjąca 2w1)

Cashmere, Make Up Blur Maxi Cover (Fluid i baza wygładzająco-kryjąca 2w1)

Innowacyjna fluid-baza multifunkcyjnie udoskonala cerę i przedłuża trwałość makijażu.
Dzięki mikrosferom odbijającym światło niweluje wszelkie niedoskonałości i nierówności skóry oraz nadaje jej kaszmirową gładkość (efekt blur). Doskonale kryje i ujednolica koloryt skóry bez efektu maski. Lekka, kremowa konsystencja jest niezwykle przyjemna w aplikacji i perfekcyjnie dopasowuje się do naturalnego kolorytu cery.
Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym zapewnia skórze luksusową pielęgnację.
Zawiera:

02 - NUDE
03 - BEIGE
04 - GOLDEN BEIGE

Cashmere, Make Up Blur Maxi Cover

Najlepsza baza jaką kiedykolwiek używałam ! Konsystencja jest aksamitna w dotyku, nie warzy się. Idealnie wyrównuje całą powierzchnie twarzy i jest też niezwykle wydajna.
Cena pierwotna nie jest może powalająca ale bardzo często można trafić na promocje.
Trafiłam na nią z polecenia i nigdy później nie udało mi się znaleźć podobnego produktu do tego. Fajne krycie, uczucie utrzymujące się cały dzień dodatkowo bez efektu maski.
Jak dla mnie mega wow !
Służy mi już od kilku lat i myślę że zostanie do końca !

świetny ! Poza zapachem....

Baza- Fluid na skórze wygląda fantastycznie! Ma naprawdę dobre krycie przy mega naturalnym wyglądzie. Przy czym żeby uzyskać taki efekt nakładam go palcami a potem ewentualnie gdzie nie gdzie doklepuje więcej gąbeczką. Efekt jest WOW! Mam kolor 01 Ivory i nie jest on wcale taki jasny. Jest lekko opalony ale nawet przy mojej jasnej cerze wygląda to ok. A na lato to już w ogóle bedzie ideał! Jedyny minus to jego zapach. Nie wiem czy mnie się taki trafił bo widzę że są i opinie że ma ładny zapach, ale u mnie dramat. Jak takie stare kosmetyki z targu, albo brudna szmata. Nie rozumiem skąd taki zapach.

Ulubieniec

To jeden z lepszych podkładów, jakich było mi dane używać w ostatnim czasie. Wciąż szukam ideału, nie wiem czy takowy istnieje, ale temu podkładowi jest do niego bardzo blisko. Wszystko mi się w nim podoba: aksamitna konsystencja, ładne stapianie się z cerą i fakt, że nie robi z twarzy maski. Lekko matowi, ale w sposób bardzo naturalny, bez robienia z twarzy betonu. Opakowanie ma fajny "luksusowy" look, jest estetyczne, a dzięki formie pompki jego dozowanie jest higieniczne. Używam najjaśniejszego odcienia 01 Ivory, ale nie jest to typowy jasny odcień. Na pewno nie dla fanek gotyckiej bladości ;) W moim odczuciu jest on raczej zbliżony do typowego "nude", ale mi to akurat odpowiada i dla mnie ten odcień jest idealny. Podkład utrzymuje się na twarzy przez cały dzień w stanie niemal nienaruszonym. Mam wrażenie, że poprawia stan cery, w każdym razie wygląda ona lepiej. Z pewnością do niego wrócę.

Mój ulubiony

Przetestowałam już mnóstwo podkładów, ale żaden nie skradł mojego serca na dłużej. Ostatnio zupełnie przypadkiem trafiłam na ten i postanowiłam go przetestować.

Mam odcień 02. Zazwyczaj biorę odcień drugi najjaśniejszy w kolejności, ponieważ 01 jest najczęściej o różowych podtonach, co mi kompletnie nie odpowiada. Nie wiem jak jest w tym przypadku, bo 01 nigdzie nie mogę znaleźć, ale z pewnością go wypróbuję, bo 02 jest po prostu... strasznie ciemny. 02 jest ciemniejszy od podkładu Revlon Colorstay 180, jest też od niego bardziej żółty. Myślę, że będzie odpowiedni na lato, teraz natomiast radzę sobie rozjaśniaczem z Hean.

Jeśli chodzi o zalety podkładu to jest on przede wszystkim długotrwały. Nakładam go rano, a wieczorem nadal wygląda całkiem nieźle. Jest jednak jedna jego zaleta, przez co podklad bije na głowę całą resztę podkładów tańszych i droższych. On się po prostu praktycznie w ogóle nie wyświeca. Nie wiem jak to możliwe, mam cerę tłustą i każdy podkład po około czterech godzinach wygląda na mnie źle, a ten przez cały czas jest na mnie suchy (nie, nie wysuszający i nie, nie matowy, skóra wygląda po prostu jak czysta skóra, bez sebum).

Bardzo go lubię i póki co nie zamierzam go zmieniać, na pewno wypróbuję też jaśniejszy odcień.

Może idealny

Kupując ten podkład myślałam że trafiłam na ideał. Jest wydajny, pięknie pachnie, matowi, kryje ma super strukturę, krycie. Początkowo nawet kolor wydawał się bardzo okej ale.... Niestety jest ale... Po dłuższym czasie "noszenia" podkład ciemnieje i toooo strasznie ciemnieje. Najjasniejszy odcień robi się ciemno beżowy.

Najlepszy podkład

Kupiłam swój pierwszy podkład cashmere 3 miesiące temu, zakochałam się w nim od pierwszego użycia, ma ładne opakowanie, pięknie pachni, jest prosty w rozprowadzenie, od tamtego momentu ani razu nie kupiłam innego podkładu

Dla mnie najlepszy

Po wielu prztestowanych podkładach ten jest na szczycie listy.Idealnie wtapia się w skórę i nie robi plam a jego nałożenie gąbeczką to czysta przyjemność.Czytałam opinie że ma specyficzny zapach dla mnie osobiśćie zapach jest delikatny a po nałozeniu niewyczuwalny.Bezproblemowo łączę go z róznymi korektorami po oczy.Na chwilę obecną dla mnie numer 1!

Straciłam ok 21 złotych

Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii i wysoką ocenę wizażanek czekałam na promocję w Naturze owego produktu. Doczekałam się, kupiłam, okazało się, że produkt na mojej skórze nie robi kompletnie NIC.
Wielkie rozczarowanie

Ok

Baza i fluid.. Ciekawy pomysł ale bez szału. Nie można powiedziec że najlepszy jaki do tej pory miałam, ale też nie powiem że fatalny. Jest dobry, ale bez zachwytu. Można go pochwalić za wydajność.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Szczerze mówiąc po opiniach spodziewałam się czegoś lepszego! Nie wiem dlaczego ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Mało trwały produkt po 8 h prawie całkowicie się ściera. Niestety potrzebuje kosmetyków które są długotrwałe ponieważ nie mam czasu na 2 makijaże w ciągu jednego dnia. Dobrze wyglada na te 8 h ale po porównaniu rednak chyba zostanę przy revolution.

Tragedia

Jako jedna z niewielu oceniam ten produkt bardzo nisko. Dlaczego? Tu minusy :
- po jakiejś godzina zaczyna złazic z twarzy, znika z strefy T, wygląda to tragicznie
- w dodatku się mocno wyświeca
- po wymieszaniu z innym podkładem (próbowałam dać mu jakąś szansę) robi efekt ciastka i to były próby z różnymi podkładami jak i pudrami, w strefie T najgorzej (moja cera jest mieszana)
- Oksyduje w lekka pomarańczy ( mam kolor 2 nude)

Krycie ma w porządku, można je budować. Podobała mi się konsystencja i rozprowadzanie podkładu i efekt jaki dawał. Myślałam że po takich ocenach będzie i moim hitem. No ale cóż, nie służy mi ten bazo -fluid.

POLECAM

Super sprawa fluid i baza 2 w 1. Przed nalozeniem nie używam nigdy bazy, to wystarcza!
Fluid rozprowadza się dobrze, nie ozstawia plam ani się nie marze. Dobrze się wchłania pozostawiając skore gladka i dobrze wygladajaca. Nie zostawai efektu maski. kolor ladnie się komponuje z cera Idealna trwałość,
fluid daje jedwabiste wykończenie, perfekcyjny makijaż. Radzi sobe z zakryciem niedoskonalosci, nie wysusza cery