All About Beauty, Balsam nawilżający do ciała dla skóry bardzo suchej i wrażliwej

Nawilżający balsam do ciała dla skóry bardzo suchej i wrażliwej do codziennego stosowania na dzień i po kąpieli. Olej ze słodkich migdałów w połączeniu z kwasem hialuronowym to ratunek dla bardzo suchej skóry. Głęboko ją nawilża, łagodzi podrażnienia i odbudowuje płaszcz lipidowy. Dostarczając skórze aktywnych substancji: witaminy A i E, B, soli mineralnych i protein pobudzamy jej naturalne funkcje ochronne. Przy regularnym stosowaniu skóra będzie delikatna, wyraźnie nawilżona i wygładzona.

balsamy
nawilżające
w butelce
Struktura
lekkie
krem
>250ml

Niezbyt dobry

-sto lat temu kupiłam ten balsam podczas dużych zakupów w Tesco, na zasadzie "wezmę pierwszy lepszy balsam", to nie był dobry wybór,
-balsam super długo się wchłania, na tym polega największy z nim problem, tak się tapla i tapla po tej skórze, marze się, a nie chce się w ogóle wchłonąć,
-zapach nie jest porywający, to raczej taki tani zapach, bardzo byle jaki, nawet nie wiem jak miałabym go opisać, może jak jakaś tania maść z apteki,
-opakowanie nieporęczne,
-konsystencja mleczka, lejąca, raczej wodnista, nie jest wydajny,

+tani, ale jakość adekwatna do ceny,
+nawilżał, nie można mu tego odmówić, no ale jakim kosztem, trzeba było się namęczyć, żeby w ogóle rozprowadzić i czekać wieki, aż łaskawie trochę się wchłonie

Tani balsam z Tesco, o jakości żadnej, nie polecam nikomu, bo jest zwyczajnie do niczego.