Brushegg, Jajeczko do czyszczenia pędzli

Brushegg, Jajeczko do czyszczenia pędzli

Pojemność 1 szt

Mycie i czyszczenie pędzli do makijażu nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. BrushEgg to innowacyjne jajeczko, z którym z pewnością bardzo szybko się zaprzyjaźnisz! BrushEgg służy do głębokiego oczyszczania pędzli. Gadżet ten został stworzony po to, aby ułatwić życie każdej kobiecie. Ma niewielki rozmiar, jest kompaktowy, przystępny cenowo, a przede wszystkim skuteczny.

To małe jajeczko zostało zaprojektowano w taki sposób, aby usunąć z pędzli nawet najtrwalsze, stare i zaschnięte zabrudzenia. BrushEgg składa się z dwóch obszarów, wypustki umiejscowione na górze służą do spieniania płynu do mycia oraz czyszczenia mniejszych pędzli. Wyglądają niepozornie, ale radzą sobie w mig nawet z wodoopornymi kosmetykami, typu eyeliner, czy kremowe cienie do powiek.

Pozostała przestrzeń BrushEgg to poziome rowki, które ułatwiają usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, nawet z dużych pędzli, przeznaczonych do makijażu twarzy. Cała magia tkwi w pocieraniu pędzla o jajko. Na górnym obszarze wykonujemy ruchy okrężne, na dolnym posuwiste. Za pomocą tych prostych ruchów, docieramy w głąb włosia i mamy pewność, że nasze akcesoria makijażowe w kilka minut stają się jak nowe.

do oczu, do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Przydatny

Kupiłam jajko za jakieś 4 złote przy okazji zakupów na którejś z drogerii internetowych. Drogie nie było, a okazało się przydatne i pomocne przy myciu pędzli. Jednak najlepiej na nim myc małe i średnie pędzle. Z tymi większymi trochę się pomeczymy. Fajnie, że są dwie przestrzenie przeznaczone jedna dla większych, a druga dla mniejszych pędzli.
Jeśli mamy dużo pędzli do mycia lepiej kupić większą myjke (mate).
Mam jajko ponad rok i nic się z nim nie dzieje. Nie pęka itp.

Ciekawy gadżet

Na ten produkt skusiłam się właściwie przypadkowo, zachęcona poleceniem ekspedientki. I to był szczęśliwy traf bo teraz oszczędzam swój czas na myciu akcesoriów do makijażu. Jajeczko jest bardzo wygodne w użyciu i higieniczne. Nie jest drogie a ułatwia pielęgnację akcesoriów. Myślę że dzięki temu moje produkty którychuużywam do makijażu są bardziej higieniczne. Jajeczko nie wymaga szczególnej troski, nic się z nim dzieje pod wpływem czasu i jest wykonane z dobrego silikonu.

Niezbędny podczas czyszczenia pędzli

Dla wielu osób czyszczenie pędzli należy do mało przyjemnych czynności. Pod tym względem jestem wyjątkiem. Lubię je myć od momentu kiedy znalazłam do tego odpowiednie akcesoria i produkty.
Jajeczko Brushegg towarzyszy mi zawsze podczas mycia pędzli.
Jego design jest prosty, ale dzięki temu prezentuje się bardzo ładnie. Jego dużym plusem jest możliwość założenia go na palce.
Podobają mi się w nim wypustki, które niesamowicie skutecznie sprawdzają się podczas czyszczenia pędzli. Co najważniejsze odpowiednio uzywając tego jajeczka nie zaszkodzimy włosiu pędzli, nie zniszczymy lub odkształcimy go. Jego rozmiar jest idealny, najwygodniejszy.
Łatwo można go doczyścic z zabrudzeń. Nie niszczy się i mysle, że będzie mi służył bardzo długo.
Bardzo polecam ten produkt, myślę że niesamowicie ułatwi mycie pędzli- zarówno małych jak i dużych.

must have

Brushegg znajdziemy w większośći drogeri internetowych w cenach 28-33 zł ja swój kupiłam za 28 zł na oczątku cena wydawała mi się spora , ale jak zamówiłam i zaczęłam używać to się zakochałam

Jajeczko ma bardzo fajny desing nowoczesny ładnie wygląda w łazience .
Przyrząd ma z 1 strony 2 rodzaje czyścika ? nie wiem jak to nazwać są to silikonowe rowki do większych pędzi i malutkie silikonowe włoski.

Sam przyrząd sprawuje się świetnie dokładnie myje pędzle a cały ten proces zajmuje dosłownie kilka minut .W połączeniu z olejkiem z isany działa cuda najlepszy duet .
Cieszę się , że dzięki temu przyrządowi mogę cieszyć się czyściutkimi pędzlami jak nowe !!

Nie wiem jak funkcjonowałam bez niego!

Żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam się na jego kupno. Zdecydowanie ułatwił mi mycie pędzli i oszczędził moje dłonie. :)
Kiedyś myślałam ,,A w sumie po co mi to, radzę sobie bez,,... No jasne, ale można radzić sobie lepiej!

Pędzle są perfekcyjnie oczyszczone i wyglądają jak nowe po każdym umyciu. Teraz naprawdę jest dla mnie niezbędny, a jeśli ktoś jeszcze waha się nad kupnem to nie ma nad czym!

Nie wyobrażam sobie czysczenia pędzli bez niego

Brushegg uważałam za zbędną rzecz w toaletce, dopóki sama go nie wypróbowałam u swojej siostry. Tak się w nim zakochałam, że postanowiłam zakupić własny. Dzięki temu maleńkiemu cudeńku moje pędzle są wreszcie dokładnie wyczyszczone. Pocieranie pędzlami o wypustki sprawia, że produkt czyszczący wytwarza więcej piany, a wypustki dodatkowo doczyszczają włosie. Nie dosyć, że pędzle są dokładnie wyprane to na dodatek cała czynność zajmuje niewiele czasu. Polecam bardzo!

Świetny produkt

Odkąd zakupiłam to jajeczko przekonałam się, że nigdy już się z nim nie rozstanę. Bardzo pomaga mi utrzymywać moje pędzle w czystości. Jest dla mnie niezbędny, ponieważ bardzo dobrze pomaga mi je doczyścić, co dla mnie jest ważne. Zdarza mi się nawet czasem wspomagać jajeczkiem w myciu gąbeczek do make-upu.

Ułatwia życie

Brishegg kupiłam już dawno, i w chwili obecnej nie wyobrażam sobie mycia pędzli bez niego.

Jest to.silikonowe jajeczko, które z jednej strony ma dwa rodzaje wypustek ,na mniejsze oraz większe pędzle.

Brusheeg zakładamy na palce ,dzięki czemu nie wyslizguje nam się z rąk podczas mycia pędzli.

Posiadam kolor miętowy, który prezentuje się bardzo ładnie.

Dzięki temu gadżetowi, pranie pędzli idzie dużo sprawniej oraz szybciej .

Dobrze oczyszcza pędzle, przy większych jest trochę trudniej Ale przy odrobinie wysiłku i je szybko doczyści.

Podoba mi się że jako jest silikonowe ,dzięki czemu łatwo się je myje i jest bardziej higieniczne.
Jest to produkt który kosztuje grosze ,a ułatwia życie .
Polecam każdej osobie która używa pędzli, tym bardziej że dzięki sporej powierzchni ,możemy prać nawet po kilka pędzli na raz.

Gadżet, który warto mieć

Od kiedy kupiłam Brushegg, jestem spokojna o moje pędzle. Przedmiot ten świetnie je czyści i nie niszczy. Wystarczy odrobina wody i mydła w płynie / płynu do czyszczenia pędzli. Efekt jest zaskakujący. Polecam każdemu. Pędzle można skutecznie wyczyścić w kilka sekund.

Fajny gażet.!

Na początku podchodziłam do tego steptycznie. Ale naprawdę przekonałam się ułatwia mi to mycie pędzli i oszczędza sporo czasu. Odrobina płynu i pięknie domywa pędzle z produktów do makijażu.

Pomocne.

Jajko jest świetnym gadżetem i przydasiem! Naprawdę ułatwia mycie pędzli. Włosie pędzli nie wypada, nie łamie się.

Jajko jest mocne, mam je kilka lat i nadal jest całe.

Gadżet

Jajeczko kupiłam w Naturze. Już od jakiegoś czasu szukałam czegoś do mycia pędzli, ale dopiero w Naturze znalazłam tego typu "sprzęt".
Nie do końca byłam przekonana do tych niepozornych wypustek, bo akcesoria do mycia pędzli, które do tej pory widziałam były wyposażone w wypustki, które były bardziej wyraźne. Mimo to z entuzjazmem przystąpiłam do wypróbowania jajeczka. Ogólnie dobrze poradziło sobie ono z umyciem moich pędzli, ale muszę też zaznaczyć,że nie myłam na nim takich, które były jakoś bardzo brudne np. pędzli pokrytych podkładem czy korektorem.
Moje wrażenia są takie,że w sumie jajeczko to niczym za bardzo mnie nie zaskoczyło. Mycie pędzli nie było łatwejsze czy szybsze. Owszem, pędzle były dobrze oczyszczone, ale bez takich akcesoriów również można osiągnąć taki efekt.
Jajeczko wykonane jest z przyjemnego w dotyku materiału, który dobrze się sprawuje i jest solidny. Jak dla mnie jajeczko mogłoby być odrobinę większe.
Drugi raz chyba bym nie kupiła tego jajeczka. Dla mnie to jednak zbędnych gadżet, który niczym mnie nie porwał, natomiast zajmuje mi miejsce w łazience.