ApotCare, Optilash (Intensywne serum przyspieszające wzrost rzęs)

ApotCare, Optilash (Intensywne serum przyspieszające wzrost rzęs)

Optilash to wysoce efektywne serum, stworzone, aby szybko poprawić długość, gęstość i kondycję rzęs.
Rezultaty widoczne po 28 dniach: rzęsy rosną dłuższe, pełniejsze i mocniejsze. Opakowanie wystarcza na 3 miesiące kuracji

100% bezpieczeństwa - formuła wolna od prostaglandyn i ich pochodnych. Preparat bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących. Preparat bezpieczny dla osób w trakcie chemioterapii. Preparat odpowiedni dla osób noszących okulary lub soczewki kontaktowe.

odżywki do rzęs
regenerujące, stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel

wydane pieniądze

Kupiłam to serum skuszona przez konsultantkę, jako że mam krótki rzęsy, pomyślałam czemu nie. W zasadzie nie zauważyłam żadnego działania, rzęsy nie były ani mocniejsze, ani grubsze ani bardziej ciemne (jak obiecuje producent). Polskie produkty są owiele tańsze z efektami widocznymi, nie polecam, nawet w promocji!!!