Fresh&Natural, Cukrowy peeling do ciała `Mokka`

Fresh&Natural, Cukrowy peeling do ciała `Mokka`

Okazje i pomysły na prezent

Peeling zawiera naturalne kryształki cukru, które usuwają martwe komórki naskórka, przywracając skórze jędrność, blask i świeżość. Specjalna mieszanka olejów roślinnych nadaje skórze jedwabisty i sprężysty wygląd. Peeling pachnie pobudzająco kawą z nutą gorzkiej czekolady.

Cudny scrub - prawdziwa kawa

Ten peeling jest fantastyczny - swój spory słoik kupiłam w trakcie targów Ekotyki online.

Peeling pachnie intensywnie prawdziwą kawą i to na serio - taką mokką, nie latte czy jakimś delikatnymi popłuczynami po kawie.

Drobinki są małe, ale są skubane bardzo ostre. Mocno zdzierają naskórek, który po nim jest zaróżowiony. Więc jeśli szukacie dobrego peelingu cukrowego, który jest na serio mocny to ten wam mogę spokojnie polecić.

Skóra po peelingu jest nawilżona, nie wysuszona. Ma on w sobie olejki dzięki którym skóra nie jest wysuszona.

Konsystencja jest specyficzna - może uciekać przez palce, bo jest on grudkowaty, nie jest ani kremem, ani żelem. Drobniki nie rozpadają się na skórze.

Poza tym jest mega wydajny. Ja po miesiącu używania jestem dopiero w 1/2 słoika. Cena jest do przyjęcia biorąc pod uwagę i wydajność i działanie i skład tego kosmetyku. Polecam.

Na sam koniec dodam, że opakowanie pozwala na wydobycie kosmetyku do samego końca.

Szkoda, że nie można go zjeść :)

Peeling przepięknie pachnie kawą i zapach utrzymuje się dłużej, choć nie jest intensywny i duszący. Po otwarciu peeling trzeba koniecznie wymieszać, aby połączyła się warstwa cukrowa z olejową. Drobinki cukru są dość duże (szkoda), więc peeling jest dość intensywny. Po spłukaniu na ciele pozostaje delikatna warstwa olejowa (bardziej odczuwana jako nawilżenie niż olej).

Absolutnie najlepszy peeling!

Pierwszy raz miałam do czynienia z tym produktem pod koniec zeszłego roku. Robiąc zakupy na stronie producenta była jakaś promocja, że przy zamówieniu powyżej jakiejś kwoty otrzymywało się mniejszą wersję (250g) tego peelingu za 1 grosz bodajże. Z racji tego, że i tak planowałam większe zakupy mogłam skorzystać z tej oferty oraz przetestować nowy produkt. Nie spodziewałam się porywających efektów i podchodziłam do tego kosmetyku dość sceptycznie... do pierwszego użycia, kiedy to zakochałam się po uszy zarówno w cudownym zapachu tego peelingu, jak i jego niesamowitym działaniu!

Produkt zamknięty jest w plastikowym słoiczku, które jest zabezpieczone od nowości dzięki czemu mamy pewność, że otrzymany produkt jest świeży. Po otwarciu powalił mnie na kolana cudowny zapach kawy z czekoladą. Jest to woń intensywna, ale przyjemna i niedusząca (nawet dla astmatyka).

Jeśli chodzi o działanie to jest ono wręcz bajeczne! Produkt delikatnie złuszcza naskórek, pozostawiając skórę mega gładką. Jest to peeling cukrowy ale znajdziemy w nim również niewielkie drobinki kawy. Przez wzgląd na jego konsystencję, jeśli produkt długo stoi drobinki cukru i kawy mogą opadać na dno. Warto więc peeling przemieszać przed użyciem ;) Wracając jednak do działania - dzięki dużej zawartości odżywczych olejów jest to pierwszy peeling, po którym nie jest konieczne nakładanie balsamu! Czasami zdarza mi się nałożyć balsam, ale nie z konieczności, a raczej z chęci dopieszczenia mojej skóry. W takim wypadku używam naprawdę niewielkiej ilości produktu nawilżającego, który po takim zabiegu bardzo szybko się wchłania. Używając tego produktu regularnie (na ogół raz w tygodniu) - moja skóra jest cały czas przyjemnie miękka i napięta, no po prostu zadbana :)

Preferuję używanie peelingu rano, ale zdarzało mi się również włączenie go do wieczornej pielęgnacji i nigdy nie miałam po takim zabiegu problemów z zasypianiem (wiem, że używanie kosmetyków z kawą wieczorami niektórych martwi).

Przez trochę ponad pół roku zużyłam 3 albo 4 opakowania (250g) tego produktu. Niby za każdym razem myślę by przetestować coś nowego, ale ostatecznie za zawsze wracam do tego produktu. Obecnie skończyłam kolejne opakowanie, i tak - już planuję zakup kolejnego :) Ze spokojnym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to mój hit!

5/5

Peeling ma piękny, naturalny i bardzo odżywczy skład.
Skóra po użyciu jest nawilżona i gładka. Jest to bardzo mocny zdzierak. Nie trzeba dodatkowo używać balsamu, bo peeling pozostawia tłustą warstwę na skórze.
Pachnie obłędnie, bardzo naturalnie, wyraziście i mocno. Skóra pachnie kawą nawet po dniu od użycia. Zdecydowanie jest to najlepszy peeling, jakiego używałam.