Fresh&Natural, Malinowy delikatny balsam do ciała

Fresh&Natural, Malinowy delikatny balsam do ciała

Bogata mieszanka masła shea, masła kakaowego i olei roślinnych – z pestek winogron, migdałowego i arganowego, ma właściwości regenerujące i uelastyczniające. D-panthenol koi podrażnienia. Olej cytrynowy rozjaśnia, a delikatny, zmysłowy zapach malin otula, sprawiając, że aplikacja kosmetyku staje się prawdziwą przyjemnością.

No nie wiem

Konsystencja masła to tak jakbyśmy smarowaly się serkiem puszystym almette.
Zapach ładny nie sztuczny, ale szybko się ulatnia.
Nie zauważyłam nawilżenia.
Od taki zwykły kosmetyk.
Opakowanie starczyło na 2. miesiące smarowania raz dziennie.
Nic specjalnego.
Szukam dalej swojego ideału.

gładka skóra bez uczucia tłustości

Balsam delikatny pod każdym względem. Pachnie lekko, niczym śmietankowo-malinowe lody. Fajna piankowa konsystencja sprawia, że kosmetyk łatwo się rozprowadza i bezproblemowo wchłania.
Moc nawilżenia i odżywienia jest potężna. Nie mogę przestać dotykać mojej skóry, gdyż naprawdę jest cudowna w dotyku i niezwykle gładka.
Balsam nie obciąża skóry i rzeczywiście działa.

Puszysto - piankowy

Zacznę od konsystencji. Jest ona jak ciepłe lody, jak napowietrzona pianka, bąbelki powietrza pękają podczas użytkowania i słychać to w czasie nabierania balsamu. Jest on naprawdę lekki i puszysty, a jednocześnie zwarty, nawet gdy trzymamy słoik bokiem, czy do góry nogami, nic z niego nie wypłynie.
Po nałożeniu na skórę balsam staje się jakby lekko olejkowy z naciskiem na: lekko. Na szczęście nie pozostawia tłustej jak oliwa warstwy, której nie znoszę i dlatego szerokim łukiem omijam wszelkie oliwki i oleje. Czasami zdarzy mi się użyć go nieco za dużo, wiec nadmiar delikatnie wycieram ręcznikiem i wszystko jest ok.
Balsam zamknięty jest w szerokim, płaskim plastikowym słoiczku, nie ma problemu z wydobyciem go na zewnątrz.
Pięknie, aczkolwiek delikatnie pachnie malinami, bez żadnej chemicznej nuty.
Działanie: balsam pozostawia skórę miękką, odżywioną i nawilżoną, leciutko natłuszczoną, ale nie lepką i tłustą. Jestem pod wrażeniem gładkości i miękkości własnej skóry. Żaden inny balsam nie dawał takich efektów, choć używałam ich mnóstwo.
Dostępność: kupiłam wysyłkowo na stronie Fresh&Natural. Występuje on w pojemnościach 250 ml i 500 ml.
Cena przyznaję, jest wysoka (za 250 ml zapłaciłam 39,99zł; cena w opisie jest widzę większa), ale balsam naprawdę wart jest tych pieniędzy.
Jest to produkt z naturalnym składem.

Ogólnie: jest to najlepszy balsam, jaki ostatnio wpadł mi w ręce. Na pewno kupię go jeszcze nie raz, choć może wybiorę inną wersję zapachową, lub bezzapachową, bo taka też jest. Dla mnie ten balsam to zdecydowanie KWC.

Rewelacja!

Produkt zawiera D-panthenol, dzięki czemu łagodzi podrażnienia. Dodatkowo balsam nawilża i sprawia, że nasza skóra staje się mięciutka. Po nałożeniu na skórę nie klei się oraz szybko się wchłania. Produkt oczywiście ma niesamowity zapach malin. Pozostała jeszcze konsystencja. Jest ona wyjątkowa, prawdę mówiąc nie widziałam jeszcze balsamu z taką konsystencją. Sama nie wiem jak to nazwać, masłowa pianka, lub serkowa... hmmm.