bebeauty, Płatki kosmetyczne `Soft Touch`

bebeauty, Płatki kosmetyczne `Soft Touch`

Płatki kosmetyczne BeBeauty Soft Touch zapewniają komfortowe i dokładne oczyszczenie skóry. Dzięki zastosowaniu technologii 3L (3 layers - 3 warstwy) płatki nie rozwarstwiają się, nie pylą i nie pozostawiają włókien. Zewnętrzne warstwy płatków składają się ze 100% z bawełny, co sprawia, że są wyjątkowo delikatne dla skóry. Środkowa warstwa bawełniana z domieszka mikrowłókien sprawia, że płatki są niezwykle spójne i wytrzymałe. Wzmocnione obszyciem są bardziej spoiste i trwałe, nie tracąc przy tym swojej miękkości i delikatności.
Skład: 70% bawełny, 30% włókien poliestrowo-celulozowych.
Dla sieci Biedronka i Hebe produkuje je firma Harper Hygienics SA.
Występują pod dwiema wersjami: z wyjątkowym wzorem plastra miodu oraz zwykłą, gładką.

zestaw
płatki higieniczne
do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 4

Tanie, łatwo dostępne i sprawdzone

Płatków używam przeważnie do demakijażu oraz do usuwania lakierów do paznokci.
Nie mam zbyt wielu oczekiwań, w głównej mierze zależy mi na tym, by płatek był wytrzymały, nie rozwarstwiał się i nie pozostawiał "niteczek".
Ten produkt spełnia moje oczekiwania w 100%. W dodatku jest przyjemny w dotyku, nie mam problemów z jego dostępnością i cena w porównaniu do jakości jest przystępna.
Stale powracam :)

Moje ulubione płatki

Płatki kosmetyczne nie rozwarstwiają się, nie zostawiają kłaczków. Dobrze usuwają makijaż, są delikatne dla skóry. Są miękkie w dotyku i nie pylą się - dobrze spełniają swoją funkcję.

Ulubione

Waciki zawsze kupuję przy okazji zakupów w ulubionym dyskoncie.
Największym plusem tych wacików jest to, że nie gubią włókna, które może podrażniać oczy. Bardzo zwracam na to uwagę, ponieważ moje oczy są bardzo wrażliwe.
Duży plus za cenę- w promocji potrafią kosztować grosze.

Jest ok!

To chyba najtańsze płatki aktualnie na rynku.
Kupuje je w Biedronce jak mam kupon z aplikacji kiedy paczka wychodzi za 1,79.
Jak dla mnie bardzo dobry produkt nie tylko do demakijażu. Opakowanie zawiera 120 sztuk wacików bawełnianych. Są dość cienkie, ale zbite. Nie rozwarstwiają się co dla mnie jest ważne w wyborze płatków.
Według mnie nie warto przepłacać, ten produkt jest naprawdę ok!

Dobry wacik wiele znaczy

Będzie to krótka ale treściwa recenzja a właściwie dołączenie do grupy zadowolonych użytkowniczek niezbędnego artykułu pierwszej potrzeby kosmetycznej dostępnym wiadomo gdzie i wiadomo że za niewielkie pieniądze.Jest to 100% bawełny uformowanej w bardzo dobre jakościowo płatki kosmetyczne ,które świetnie współpracują z wszelakimi specyfikami do zmywania makijażu a szczególnie z płynem micelarnym i bardzo dobrze aplikują tonik na twarz.Więc nie należy przepłacać i kupić waciki Be Beauty.

Najlepsze

Moje ulubione, po prostu.
Powszechnie dostępne w sklepie Biedronka, w przystępnej , wręcz niskiej cenie.
Łatwo pozwalają usunąć makijaż, świetna jakość ułatwia usunięcie makijażu w szybkim tempie.
Są miękkie, delikatne, nie rozdwajają się. Nie pozostawiają włókien, bo w niektórych przypadkach jest to notoryczne i drażniące. Standardowa wielkość. Fajne, dobre i tanie płatki.

• Design produktu: 5

Moje ulubione płatki, delikatne, skutecznie usuwają makijaż

Płatki Be beauty są dostępne w sklepie Biedronka w bardzo przystępnej cenie.
Jest to produkt, który w moim domu idzie szybko. Używam go do zmywania makijażu, nakładania toniku, czy zmywaniu lakieru z paznokci. Często też kupuje je do pracy, wykorzystujemy je do różnorodnych prac plastycznych.

Zapakowane są w foliowej tubce, że sznureczkiem. Na opakowaniu, przynajmniej moim, przeważa kolor niebieski. Jest mnóstwo informacji na temat produktu, a także grafika przedstawiająca jeden płatek.
U góry opakowania jest sznureczek, dzięki temu możemy powiesić produkt np. na haczyk w łazience. Jest to duże udogodnienie. Mam je zawsze pod ręką koło lustra.
Na gorze wystarczy rozerwać folijke, by dostać się do płatków. Przy rozrywaniu platki nie wylatują, reszta opakowania zostaje nie naruszona .
W środku znajdziemy 120 sztuk płatków.

Co do płatków, są delikatne i to bardzo. Ale id początku, mają okrągły kształt. Z jednej strony są gładkie, z drugiej zaś mają wypukłe kreski. Płatki są dość zbite, nie rozdwajają się.
Nalany na nie kosmetyk nie przecieka, nie wylewa się. Płatek nie zjada kosmetyku, pomimo iż jest chłonny. W połączeniu z płynem do demakijażu idealnie usuwają makijaż. Nie pozostawiają przy tym białych włókien na twarzy. Dobrze radzą sobie ze zmyciem podkładu oraz tuszu. Nie rozmazują brudnych śladów na twarzy, pozostawiają twarz idealnie oczyszczoną.
Są też delikatne dla oczu, nie podrażniają ich, nie robią krzywdy.

Środkowa warstwa ma domieszkę włókien PLA, co sprawia, że Płatki są spójne i wytrzymałe. Nie rozwarstwiają się, nie rozdzielają. Bardzo w nich to lubię, bo miałam Płatki, które były mało wytrzymałe I bardzo mnie to denerwowało.
Z opakowania wyczytamy, że Płatki są stworzone z biodegradowalnych włókien bawełnianych.

Poza makijażem, Płatki doskonale zmywaja lakier z paznokci. Wtedy także nie rozciera lakieru na płytce, ale doskonale oczyszcza paznokiec i pozostawia go czystym. W kontakcie że zmywaczem również się nie rozdwajają, nawet pomimo mocnego pocierania o paznokcie.

Podsumowując, dobry produkt za niewielkie pieniądze. Idealnie sprawdzają się do oczyszczania twarzy. Nadadzą się również do nakładania kosmetyków na całe ciało.
Nie brudzą, nie pozostawiają resztek makijażu, wszystko dogłębnie oczyszczają.

Warte uwagi

Płatki kosmetyczne od marki Bebeauty są produktem po który często sięgam będąc na zakupach w sklepie Biedronka.
Płatki te są w świetnej cenie oraz mają naprawdę dobrą jakość. Są miękkie, delikatne, nie rozwarstwiają się ani nie pylą.
Wykonane są w 100% z bawełny więc są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.
Polecam wypróbować.

Do codziennego stosowania

Stosuję te płatki codziennie, do zmywania makijażu i nie tylko. Świetnie spełniają swoją funkcję, delikatnie zmywając pozostałość kosmetyków. Nie obsypują się i nie rozwarstwiają. Są miękkie w dotyku i nie pylą się. Dostępne w hipermarkecie, często w promocji.

Super waciki

Waciki są bardzo dobre. Mają wzmacnianie brzegi przez co nie rozwarstwiają się. Nie zostawiają też włókien co przy nie których jest denerwujące. Dostępne są w supermarkecie za grosze.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Jak za tę cenę może być, chociaż czasem się rozwarstwiają i rolują

Płatki kosmetyczne są obowiązkowe w mojej łazience. Często makijaż zmywam micelami, do czego używam właśnie płatków. Te kupiłam przy okazji zakupów spożywczych w Biedronce. Skusiła mnie niska cena.

W opakowaniu znajduje się 120 sztuk. Jest ono poprawne, naprawdę nie ma się do czego przyczepić, zresztą jak do większości opakowań wacików. Dobrej jakości folijka, sznureczek, który daje nam możliwość zawieszenia w dowolnym miejscu, możliwość otwarcia opakowania z obu stron, czytelna szata graficzna.

Co do samych płatków, to szału już nie ma, ale tragedii też nie. Klasyczna trójeczka. Mają odpowiednia grubość i standardową wielkość. Materiał dość miekki, mnie nie podrażnia, a moje oczy i skóra są wrażliwe. Nie zostawia kłaczków, nie strzępi się. Niestety czasem przy wyciąganiu z opakowania rozwarstwiają się. No i zdarza się, że się rolują. Pomimo wszystko myślę, że jeszcze do nich wrócę, fajnie móc złapać je na szybko przy okazji zakupów spożywczych, a i cena jest zachęcająca.

Kolejna perełka z Biedronki

Kupiłam te płatki, ponieważ potrzebowałam czegoś na '' już '' gdyż moje właśnie mi się kończyły, a że akurat robiłam zakupy w Biedronce, to po nie sięgnęłam.
Kosztowaly mnie jakieś bodajże 5 zł.
Miałam już wcześniej jakieś płatki z BeBeauty, ale niekoniecznie mi one podpasowały ze względu na swoją grubość i słabą jakość, ale bądź co bądź, zużyłam je.
Płatkami kosmetycznymi zmywam makijaż, głównie tusz i cienie, ale również za ich pomocą zmywam różne maseczki. W obu przypadkach te w różowym opakowaniu sprawdzają się bardzo dobrze i jest to kolejny świetny produkt z Biedronki za małe pieniądze.
Płatki są sztywne, ale elastyczne, nie drapią skóry, w dotyku są wręcz niesamowicie jedwabiście gładkie. Dodatkowo mają wytłoczony wzór, nie odstają żadne włoski.
Są precyzyjne, mają odpowiednią grubość.
Są wręcz idealne.
Podczas użycia płatki się nie rozwarstwiają oraz nie rwą.
Jeśli chodzi o wygląd opakowania, jest ono minimalistyczne.