SuperTan, Super Sensations, Choco Raspberry Butter Bronzer (Czekoladowy bronzer z masłem kakaowym)

Czekoladowo-brązowa opalenizna – masło kakaowe + kompleks brązująco-przyspieszający.
Lipo-regeneracja, nawilżanie, ochrona skóry – masło kakaowe, masło Shea, witamina E.
Super miękka i gładka jak aksamit skóra – małso kakawowe, masło Shea, witamina E.
Zapach malinowo-czekoladowy.
POLECANY: dla rozpoczynających opalanie i już opalonych.

nawilżające, regenerujące
zapachowa
w butelce
balsam
100 – 250ml

Za slaby dla mocno opalonych osob

Marka SuperTan jest przez mnie ceniona- ale w przypadku tego produktu po prostu nie trafiłam. Kupiłam z polecenia pani na recepcji w solarium, ale nie dostrzegłam różnicy w opalaniu po jego użyciu. Mogę jedynie polecić osobom słabo opalonym, które nie lubią "mocnych wrażeń" tak jak ja. Jedyne działanie to nawilżenie - ale to ma prawie każdy balsam. Sugerując się po składzie powinien dobrze brązowić - ma karmel, tyrozynę, ekstrakt z orzecha włoskiego, DHA. Moim zdaniem są lepsze balsamy z podobnym składem, ale możliwe ze osoby zaczynające się opalać będą tym efektem zachwycone.

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo lubie

Oczywiście po pierwsze za zapach! do tego na mojej suchej skorze masełko kakaowe, ekstrakt z łupiny orzecha włoskiego, masło Shea i KARMEL - no wręcz cudowne i jak pysznie:) wydajny, bardzo dobrze sprawujący się bronzer, uzywam wymiennie z sugar Vanilla, uwielbiam. Do tego nie jest bardzo agresywny i nawet ja, z wrazliwa skora moge spokojnie uzywac. bardzo polecam!