Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Ochronny krem nawilżający

Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Ochronny krem nawilżający

Krem nawilżający z wyciągiem z łopianu nie tylko świetnie nawilża skórę, ale także ją matowi dzięki właściwościom łopianu. Jego konsystencja jest identyczna jak kremu Synergie fresh na bazie żywej wody z owoców, nie ma jedynie tego pięknego, owocowego zapachu. Polecam, ponieważ praktycznie różnica niewielka, a jest tańszy o ok. 9zł.

Cena ok. 14zł / 50ml

Za tak niską cene polecam

Używałam tego kremu jakiś czas temu i raczej miło go wspominam:) Krem miał dosyć przyjemny zapach, nie zapychał porów, skóra była po nim wyrażnie gładsza i milsza w dotyku:) Ogólnie jak za tak niską cene polecam:)

Używam tego produktu od:używałam chyba 2 lata temu

raczej nie

tani
bardzo wydajny
lekko matujący
zapach średni, typowo kremowy
konsystencja żel-kremu, rozprowadza się łatwo, ale wysychając tworzy na twarzy dziwną powłoczkę, mam wrażenie jakby zapychał mi pory

za tą cene można kupić coś lepszej jakości
nie jestem jeszcze pewna czy to nie po nim nagle mam pełno małych krostek na czole
garnier ma lepsze kosmetyki, ten się nie udał

Używam tego produktu od:3 miesiące

nie

po pierwsze,po dłuższym okresie używania spowodował wysyp i uczulenie.
pełno podskórnych krost,pryszczy i zaskórników.
na pewno przez ten krem,odstawiłam było wszystko ok,powróciłam do stosowania i znów to samo :mad:
zostawia na twarzy aksamitny film,to idzie na plus.

dosyć kiepsko nawilżał :(
nie za bardzo nadaje się pod makijaż,fluidy i podkłady ciemnieją i trudno je rozsmarować.

troche opornie się wchłaniał
nieprzyjemny zapach

Używam tego produktu od:zeszły rok,przez prę tygodni,ciężko było dokończyć
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

fajny

Uwazam ze ten kosmetyk jest naprawde dobry, zawsze mialam problemy z przetłuszczającą sie skórą w strefie T a ten krem nie powoduje jego nadmiernego wydzielania wiec moge go smialo urzwac w ciągu dnia i nie przetłuszcza mi sie skóra. Po jesieni mialam szara i zmeczona cere, teraz dzieki temu kosmetykowi odzyła i wyglada bardzo świerzo. Nawilzenie dla mnie jest odpowiednie dzieki lekkiej, nietłustej konsystencji. Jednak poeksperymentuje jeszcze bo lubie zmieniac kosmetyki=)

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetny!

Ogromnym plusem tego kremu jest wydajność!
Stosuję go od niepamiętnych czasów i dopiero teraz zaczyna się kończyć.

Ma przyjemny zapach, nie powoduje tłuszczenia się skóry.
Dobrze nawilża. Ma ładne opakowanie... I cenę też!

Mimo samych plusów czegoś mi w nim brakuje.
Nie jest dla mnie, ale to nie zmienia faktu, iż jest godny polecenia.

Używam tego produktu od: Bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: Końcówka 1

Niezły

Ma lekką konsystencję, nie pozostawia na skórze tłustego filmu, nie zatyka porów i błyskawicznie się wchłania. W sumie dobrze nawilża, choć czasem po jego użyciu czuję niedosyt, więc wklepuję w buzię kolejną porcję.
Zapach kremu nie jest nieprzyjemny, ale ładnym też go nie mogę nazwać, przy czym jest to odczucie subiektywne - zawsze tak bywa z zapachami, dlatego nie zdecydowałabym się na recenzję perfum...
Mało wydajny, lecz tani, uniwersalny (stosuję go rano i wieczorem).

Dobry, niedrogi krem dla osób o cerze mało wymagającej i nie sprawiającej większych problemów.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1-sze

Lekki i przyjemny

Krem o leciutkiej żelowej konsystencji, błyskawicznie się wchłanie, nawilża, matuje (na krótko) czasem ściągnie skórę, ale delikatnie. Nie radzi sobie z suchym naskórkiem.W sumie ok, ot taki miły krem.

Polubiłam:)

Nabyłam to małe cudo na promocji w biedronce za 7,99 z dołączonymi płatkami do demakijażu.
Wcześniej nie miałam szczęścia na niego trafić.
Polecam,bo polubiłam jego półżelową konsystencję, dobre nawilżenie i zmatowienie cery.Moja buzia jest gładka jak pupcia niemowlęcia a mam już te 24 wiosny;)

Jednym słowem- godny uznania

Używam tego produktu od:2 tygodni

nieprzyjemny w użyciu

Krem ma dziwną żelową konsystencję. Po nałożeniu nawilża, ale pozostawia wrażenie ściągnięcia - wyraźnie czuję gdzie został nałożony, to powoduje dyskomfort. Zapach zbyt intensywny, niezbyt przyjemny.

Dla mnie rewelacja

Świetny krem !!! Ma bardzo dobrą konsystencje, przyjemny świeży zapach, bardzo dobrze się wchłania i nadaje się pod podkład. Idealny do cery mieszanej nie powoduje uczucia tłustości cera jest dobrze nawilżona i świeża a jednocześnie lekko zmatowiona.

Mi spasował doskonale POLECAM!

Świetny! :)

Bardzo fajny kremik - skóra jest po nim idealnie matowa, a do tego świeża i gładka. Nakładam go na noc, a rano budzę się z gładziutką i miłą w dotyku buzią. Jedyną jego wadą - za co ujmuję gwiazdkę - jest konsystencja. Niby dobrze się go nakłada, ale ta leistość doprowadza mnie do szału.

Polecam :)

Używam tego produktu od około miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze.

A jednak to nie to

Zauroczył mnie zapach, a później lekka konsystencja. Bardzo dobrze nawilża i nie jest tłusty. Na twarzy super się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Nie pozostawia na skórze typowego dla innych tego typu kosmetyków "filmu". Stosuję go rano i wieczorem i jedno opakowanie wystarcza mi na dobrych kilka m-cy.

Edytuję, ponieważ postanowiłam go zmienić na inny "model", tym razem OLAY, aby skórę odzwyczaić od kosmetyku.

Edit nr 2 (07.04.2010 r.)
Na pewno nie wrócę do tego kremu. Teraz już wiem że to on był głównym sprawcą wielu niespodzianek na mojej twarzy! Odkąd używam kremów Olay, nie mam tego problemu :)

Używam tego produktu od: kilku lat