Donna Karan, DKNY Be Delicious EDP

DKNY Be Delicious to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Zapach został wydany w 2004 roku. Zapach stworzył Maurice Roucel.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: grejpfrut, ogórek i magnolia;
nuta serca: tuberoza, róża, konwalia, fiołek i zielone jabłko;
nuta bazy: nuty drzewne, ambra i drzewo sandałowe.

5% jesień/zima 95% wiosna/lato

Hit :)

Kocham ten zapach :) każda nuta głowy , serca i bazy jest wyczuwalna , z biegiem czasu jest wyczuwalne coś innego :) jest świeży idelany na codzień i nie ważna jaka pora roku :) pasuje na wiosne i lato a w jesień i zimę przypomina o wiosnie i lecie :) trwały :) polecam :) opakowanie też śliczne :)

Cudo

Zawsze wybieram go na porę wiosenną / letnią. Jest świeży, ale również elegancki. Delikatnie słodki, ale nie duszący. Mocno trwały. Wydajny, ponieważ wystarczy niewielka ilość aby uzyskać pożądany efekt. Mój nr 1 wśród perfum marki DKNY <3

Sredniaczek

Typowy letni owocowy zapach.
Bardzo mi się spodobał w perfumerii, więc niewiele myśląc, kupiłam go.
Bardzo szybko mi się znudził, po kilku godzinach zapach ulatnial się, a ja bardzo tego nie lubię.
O ile preferuje ciężkie zapachy, to te bardziej kwiatowe (z tańszych Love Moschino, z droższych La vie est belle) też do mnie przemawiają. Ale nie to.
Na lato jeszcze jako-tako.

love dkny :)

ja jestem zakochana w perfumach Donny Karen :) zielone jabłuszko to obok czerwonego mój ulubiony zapach na dzień. Uwielbiam perfumy które są kwiatowe, owocowe, świeże, przypominające o wiosnę, pierwszej miłości itd itp... :) i do tego ten przepiękny flakon w kształcie jabłka, polecam :)

DKNY

Perfum w którego zapachu się zakochałam oglądając próbki. Piekny zapach i myśle że utrzymuje sie dośc długo. Piękne opakowanie. Użyłam kilka opakować i cięgledo niego wracam.

delikatne nuty

To idealne perfumy zarówno na dzień jak i na wieczór i wyjątkowe okazje.
Delikatny, nie obciążający zapach, nie duszący, trwały. Owocowe świeże nuty zdecydowanie orzeźwiają. Opakowanie wygodne w użyciu a i cena przystępna.
Jestem na TAK!

Wykorzystała: kilka próbek

Donna Karan, DKNY Be Delicious EDP

Całe szczęście że zanim zamówiłam całą buteleczkę BE Delicious sprawiłam sobie próbki tego zapachu, parę razy w perfumerii psiknęłam na nadgarstek i nigdy mnie zapach nie oczarował... dokładnie kojarzy mi się z kwaśnymi zielonymi jabłkami. Nie polubiliśmy się ...

Jeden z codzienniaków :)

Przepiękny ten zapach. Kilka lat temu dostałam go w prezencie od znajomej i pokochałam od razu. Jest lekki, świeży i idealny na co dzień. Nie jest obciążający dla otoczenia, więc myślę, że śmiało można "nosić" go w biurze. Ma przepiękne opakowanie nawiązujące do zapachu jaki jest w środku.

Klasyka

Bardzo fajny zapach. Kojarzy mi się z pierwszymi zakupami perfum, jeszcze będąc nastolatką z mamą. Pierwszy dojrzały zapach dla wielu. Czuć słodkie jabłko, a cena nie jest jakaś mega wygórowana. Mam sentyment, warto mieć, albo kupić nastolatce jako początek przygody z zapachami. Polecam.

Najpiękniejszy zapach jaki miałam

Kocham ten zapach. Jest cudowny, delikatny, lekki i przywołuje u mnie tylko pozytywne wspomnienia. Na początku otrzymałam do testów tylko małą próbkę, ale po niej stwierdziłam, że muszę mieć pełnowymiarowy produkt. Zapach jest bardzo świeży i choć wiele jest głosów, że nadaje się na lato, to ja używam go przez cały rok. I mimo, że w opinii trzeba zaznaczyć na jaką porę roku się nadaje, wybierając wiosnę uważam, że pora roku nie ma znaczenia, choć najbardziej kojarzy mi się z początkami wiosny i świeżością jaką ta pora roku wprowadza.
U mnie bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Uwielbiam też design flakonika. To już moje kolejne opakowanie i na pewno na tym nie poprzestanę.

Najpiekniejszy zapach na lato

Donna Karan podbiła moje serce kilka lat temu. Jak tylko u koleżanki wywąchałam ten zapach wiedzialam ze musze go miec. Miest przepiekny, delikatny, orzeżwiający. Zawsze jak go czuje od razu chce mi sie usmiechac. Nie wyobrażam sobie ze mialoby go zabraknąc na mojej połce. Jest idealny na lato, natomiast ja go wielbiam stosowac caly rok! Zimą przypomina mi o pieknym letnim sloncu. Dodatkowo bardzo lubie te flakoniki. Czy mały czy duzy naprawde poreczny i wyglada jak puszne zielone jabłuszko

Must have na lato !

Zapach znam od lat, bardzo rozpoznawalny, ale kupiłam go dopiero tej wiosny. Dlaczego ? Zawsze kiedy szlam do perfumerii z zamiarem kupna tego zapachu wypsikalam sobie rękę i po chwili bolała mnie głowa, zapach mimo, ze uważam iż jest lekki mnie dusił. Kiedy poraz enty poszłam do perfumerii w końcu go kupiłam, używam go codziennie w okresie wiosna/lato i nie dusi mnie, pięknie pachnie.
Zapach utrzymuje się długo na skórze

przepadłam

Zapach idealny na lato.... świeży, niby delikatny ale wyrazisty i trwały. Zdecydowanie jabłko dominuje, ale ta świeżość kojarzy mi się z ogórkiem, melonem... Dla mnie to nuta, którą lubię w ciągu dnia, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprzyjaźnić się z nią także na wieczór. Nie wyobrażam sobie innego "ubrania" dla tego zapachu.... zgrabna, skromna forma, a tyle mówi o swojej zawartości. Uwielbiam....